Galvenā Iedvesma Kas vīrieti PIESAISTA sievietē, pat vairāk kā ārējais izskats

Kas vīrieti PIESAISTA sievietē, pat vairāk kā ārējais izskats

edomas

Un nē, tas ir tālu no prieka, ko vīrietis vēlas ieraudzīt savas mīļotās acīs, lai gan, protams, arī tas ir ārkārtīgi svarīgi! Gan jau daudzas no mums ir aizdomājušās par to, vai tiešām izskatam ir tik liela nozīme? Un ne viena vien ir ievērojusi vīriešus, kuriem pie rokas pieķērusies neuzkrītoša jaunkundze, ko daži varētu raksturot kā “pelēko peli”. Tomēr tas, kā šis vīrietis uz viņu skatās, kā maigi saspiež viņas roku, nerada šaubas, ka viņš patiesi ir iemīlējies!

Pievilcība nav sievietes trumpis! Kā to izprast? Izrādās, ka lielākoties atslēga nav modeles augumā un izskatā. Un tālu nav arī jāmeklē atbilde, ko vīrietis ir atradis “pelēkajā pelē” un kas viņā ir tik īpašs, tomēr to, visbiežāk, atrod tikai nobrieduši vīrieši!

Un aplami ir domāt, ka šādā vīrieša uzmanība ir izdīgta, izlūgta vai kā citādi izprasīta. Tas patiešām ir tālu no patiesības, jo nobriedis vīrietis sev līdzās vēlās redzēt sievieti ar līdzīgu pašcieņu, līdzīgu pārliecību pār sevi un savu vērtību. Un tieši tas ir tas, kas vīriešus piesaista pat vairāk kā neticami! Jo “nedzīvu un aukstu” izskatu vienmēr pārspēs līdzsvarota un mierīga pašapziņa, personības neatvairāmība un unikalitāte.

Portrait Of Man and Woman Face To Face

Šis “komplektiņš” sievietē ir pamanāms ar neapbruņotu aci – viņa var nebūt tērpusies jaunākās modes kolekcijas tērpā, viņai nebūs modeles parametri, bet veids, kā viņa sevi pasniedz – ar cieņu pret sevi un citiem. Tas darbojas gluži līdzīgi maģijai un vīrieši tik krāšņu sievieti garām nepalaidīs!

Ja sieviete pieņem sevi, tad viņa mīl un pieņem savu ķermeni, viņa bauda visas savas izpausmes, viņa ir harmonijā ar sevi un pasauli, un ir laimīga būt “šeit un tagad”. Tas ir neticami pievilcīgi! Vīrietis pavisam intuitīvi sajūt, ka šāda sieviete prot mīlēt, prot būt īsta un dāvāt siltumu un mīlestību. Un šādi nobrieduši cilvēki prot kopīgi baudīt dzīvi!

Protams, ka sievietei ir jārūpējas par savu izskatu! Bet nepalieciet tikai pie tā! Nepadariet izskatu par savu galveno trumpi, jo jūs piesaistīsiet tikai tādus vīriešus, kuriem ir svarīgs sievietes izskats. Izskatam ir jāpapildina jūsu personība. Ja sieviete ir pievilcīga, bet “auksta” un emocionāli tukša, it kā nedzīva un nedroša, tad viņa drīzāk atbaidīs nevis piesaistīs!

Tāpēc, pirmkārt, mīļās dāmas, visupirms ir darbs ar saviem kompleksiem, bailēm, darbs ar savu pašcieņu un savas vērtības piepildījumu. Jo tās ir patiesās vērtībās, ka vīrieti “piesaista” arī tad, ja neesat supermodele!

Lasi arī:

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More