Galvenā Iedvesma Neprecēties un nedzemdēt: ko sievietei vajadzētu izdarīt līdz 30 gadiem

Neprecēties un nedzemdēt: ko sievietei vajadzētu izdarīt līdz 30 gadiem

edomas

Sabiedrībai ir ļoti specifiskas prasības mūsdienu sievietēm – līdz trīsdesmit gadu vecumam mums jāpaspēj iegūt izglītību, iemācīties gatavot ēst, apprecēties, laist pasaulē vismaz divus eņģeļus, nopirkt labu mašīnu, paņemt hipotēku, radīt biznesu vai veidot karjeru. Miljoniem sieviešu dzīvo zem šo “vajadzētu” spiediena un nejūtas pilnībā realizētas un laimīgas. Kā mēs varam no tā atbrīvoties un vai ir kaut kas, ko mēs patiešām esam sev parādā?

Kur ir problēma? “Pulkstenis tikšķ!”, “Kur tu brauksi bez diploma?”, “Gribi palikt vecmeita?!” — līdzīgi brīdinājumi un jautājumi vajā tos, kuri ir novirzījušies no pieņemtajiem standartiem un dzīvo pēc sava scenārija. Viņi jūs vajā un liek justies vainīgam un nekompetentam. Varbūt sieviete, gluži pretēji, nevienam nav parādā? Noteikti ne tādā veidā.

KO VAJADZĒTU PASPĒT IZDARĪT

1. Apzināšanās, ka mēs neesam neko parādā nevienam, izņemot sevi

“VAJAG” ir tas, kas daudziem cilvēkiem neļauj dzīvot patiesi vērtīgu dzīvi. Klišeju un attieksmju kopums ierobežo izvēles iespējas, iedzen rāmjos, sagrauj uzspiesto lomu nepanesamības sajūtu un galu galā noved pie neirozes. Sievietes, kuras dzīvo pienākumu jūgā, līdz trīsdesmit gadu vecumam (un dažreiz arī agrāk) bieži vien pārņem spēcīgs vilšanās vilnis, ko izraisa nespēja būt ideālai un izpildīt visas cerības. Tāpēc, jo ātrāk sapratīsit, ka nevienam citam, izņemot jūs, nav tiesību uzrakstīt jūsu dzīves rokasgrāmatu, jo vairāk laimīgu gadu jūs sev atvēlēsit.

2. Atdalīšanās no vecākiem, labu attiecību uzturēšana ar viņiem

Dzīvojot vecāku ģimenē, mēs nevaram pilnībā uzņemties pieauguša cilvēka funkcijas. Psiholoģiski mēs iestrēgsim bērnišķīgā, atkarīgā stāvoklī, pat ja gatavojam paši sev un pelnām iztiku. Ja līdz 30 gadu vecumam nekad nenonāc aci pret aci ar pieaugušo problēmām, izaicinājumiem, pienākumiem un lēmumiem, tad riskē palikt par “mammas meiteni” uz visiem laikiem.

3. Dziedēties no bērnības traumām

Diemžēl postpadomju telpā dažiem cilvēkiem bija “ideāla” bērnība. Daudzi pieaugušā vecumā paņēma sev līdzi nepiedotu aizvainojumu, negatīvas attieksmes un psiholoģisku problēmu bagāžu. Bet dzīvot ar to tālāk nav labākais risinājums. Slēptas bērnības traumas var traucēt sasniegt mērķus, veidot veselīgas attiecības un adekvāti novērtēt realitāti. Tāpēc ir svarīgi tās strādāt patstāvīgi vai smagākos gadījumos kopā ar psihoterapeitu.

4. Atklāt un pieņemt savu individualitāti

Būt pašai ir neticami svarīga prasme, ko daudzi cilvēki zaudē, kļūstot vecāki. Mēs sākam skatīties apkārt, cenšamies kādam izpatikt, uzvesties nedabiski, zaudējam savu unikalitāti, aizmirstam par saviem talantiem un stiprajām pusēm. Mūsos pamostas iekšējs kritiķis, kas noraida idejas, izsmej vēlmes un bremzē virzību uz mērķi. Ir svarīgi laicīgi atcerēties, ka jūs unikāla, ar unikālu īpašību kopumu. Nemēģiniet izskatīties kā kāds cits. Tā vietā izpētiet savas dīvainības un nekautrējieties parādīt savu patieso sevi.

5. Atrodi savu stilu

Stils palīdz mums izpausties, un līdz trīsdesmit gadu vecumam būtu labi saprast, kādu vēstījumu tu centies nodot ārpasaulei, kādu tēlu vēlies radīt, kādas jūtas vēlies raisīt citos. Stils ir nesaraujami saistīts ar prasmi sevi prezentēt. Pieaugušai sievietei ir svarīgi to lieliski apgūt, lai skaidri un salasāmi deklarētu sevi pat bez vārdiem.

6. Definējiet savas vērtības

Vērtības ir mūsu dzīves pamats. Tās nesaprotot, nezinām, uz ko paļauties, uz kāda pamata pieņemt lēmumus, kā noteikt prioritātes; Mēs nezinām, kas mūs baro un sniedz dzīves pilnības sajūtu. Kas jums patiešām ir svarīgi? Brīvība? Ģimene? Attīstība? Radīšana? Pirms trīsdesmit ir ieteicams rūpīgi izpētīt savu pamatvērtību kopumu un sākt veidot dzīvi, pamatojoties uz tām.

7. Atrodi savu mērķi un seko savam ceļam

Mērķis ir jāsaprot nevis kā viens dzīves uzdevums, bet gan kā tā galvenā funkcija. Ko tu dari labāk par citiem, kas tevi nemitīgi pievelk. Kaut kas bez kā tu neesi tu. Piemēram, jūs eleganti klājat galdu, skaisti iesaiņojat dāvanas draugiem un meklējat dekoratīvos elementus savam dzīvoklim. Kas tam kopīgs? Estetizācija, vēlme radīt skaistumu. Šī ir galvenā funkcija, jūsu mērķis, kuru varat īstenot pilnīgi dažādos veidos.

8. Atrodiet “savu loku”

Laika gaitā daudzi sakari, kurus kopā turēja tikai sociālas konvencijas, izjūk, un var šķist, ka esi palicis viens, bez draugiem un labiem paziņām. Lai tas nenotiktu, jums ir jāapvieno sevi ar tiem, ar kuriem jums ir kopīgas vērtības un intereses. Lai viņu būtu maz, bet tie būs cilvēki, ar kuriem jums ir patiesi ērti un silti, ar kuriem komunikācija piepilda un iedvesmo.

9. Sāc rūpēties par savu ķermeni

Vēlams pēc iespējas agrāk saprast, ka ķermenis ir mūsu mājas uz mūžu. Šis nav īres dzīvoklis, jūs nevarat izvākties no tā, ja plīst caurule. Rūpīgi izturieties pret to, rūpējieties par savu veselību, vērojiet savu svaru, apmeklējiet profilaktiskās apskates, sportojiet, ēdiet pareizi, rūpējieties par savu ādu.

10. Iemācieties gudri pārvaldīt resursus

Laiks, nauda un enerģija ir galvenie resursi, ar kuriem jāspēj pārvaldīt, pretējā gadījumā visi sapņi paliks smilšu pilis. Līdz 30 gadu vecumam ir ārkārtīgi svarīgi pāriet no patērētāja attieksmes uz investīciju attieksmi – iemācīties ieguldīt naudu saprātīgi un netērēt to velti, novirzīt enerģiju vērtīgiem projektiem un netērēt to bezjēdzīgi mētāties, pārvaldīt laiku racionāli, un netērēt to stundām ilgi skatoties seriālus vai tusējot sociālajos tīklos.

KĀDS IR REZULTĀTS

Protams, to var izdarīt pēc trīsdesmit. Bet, ja jūs aizverat šos jautājumus pēc iespējas agrāk, jūs varat nodrošināt sev dzīvi, kas ir pilna ar prieku un sasniegumiem, baudu un jēgu.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More