Galvenā Iedvesma Prāta detektīvi: nevar samelot empātam, jo viņš jau zina patiesību

Prāta detektīvi: nevar samelot empātam, jo viņš jau zina patiesību

edomas

Īpatnēja empātu pazīme ir tāda, ka viņi ir tik jūtīgi, ka kļūst par tādiem kā melu detektoriem.

Šādi cilvēki spēj izšķirt to, vai sakāt patiesību, izmantojot savas unikālās spējas. Empātam ir spēja lasīt citu cilvēku emocijas un just to, ko jūt citi. Tā kā šie cilvēki ir pielāgoti apkārtējo cilvēku emociju un stāvokļu uztveršanai un izjušanai, viņos attīstās dziļāka starppersonu inteliģence.

Starppersonu inteliģence tiek definēta kā spēju saprast un efektīvi mijiedarboties ar citiem. Tā ietver efektīvu verbālo un neverbālo komunikāciju, spēju pamanīt atšķirīgo, jutīgumu pret citu cilvēku noskaņojumu, temperamentu un citām perspektīvām. Šādas spējas pašam empātam var radīt diskomdortu, jo bieži vien apkārtējie cenšas slēpt savas patiesās jūtas un nodomus, tāpēc empāts kļūst pretrunīgs. Viņi redz, kas slēpjas zem maskas un cer uz godīgumu, bet reti to saņem.

Tāpēc labāk empāta klātbūtnē būt pēc iespējas godīgākam. Lūk, kāpēc:

Viņi zina, kad esat nesaprātīgs

Jūs varat slēpties aiz tūkstošiem maskām, vai samākslotiem smaidiem, bet empāti zina, kad esat patiesi greizsirdīgs. Viņi spēj to sajust intuitīvi. 

Viņi zina, kad ar jums kaut kas nav labi

Pat tās lietas, ko nesakāt skaļi. Empāti pamana pat vissīkākās nianses – balss toņa pacelšanos, vilcinināšanos, skaņas maiņu. Turklāt viņi precīzi zina, ko nozīmē cilvēka klusēšana.

Viņi zina, kad neesat patiesi

Mums katram ir autentiska, unikāla identitāte, tomēr daži cilvēki no pasaules to rūpīgi slēpj. Empāti atpazīst neautentisku personību. Tāpēc ļaujiet sev būt tādam, kāds jūs esat un jūs to nenožēlosiet.

Viņi atpazīst negatīvus cilvēkus

Negatīvus cilvēkus empāti sajūt ļoti saasināti, jo šādi cilvēki rada drāmu un haosu.

Viņi to redz jūsu acīs

Empāti redz jums cauri, tāpēc esiet pēc iespējas godīgāki. Ja jums kas sāp – viņi to redz. Ja ejat cauri grūtībām – viņi to jūt. Epmāti spēj ielūkoties jums acīs un sajust to, ko jūtat jūs.

Nav iemesla, kāpēc jums kādreiz vajadzētu negodīgi izturēties pret empātu. Tāpēc netērējiet savu laiku un enerģiju, lai viņiem melotu. Empāti jūs jau ir “atkoduši”.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More