Galvenā Dzīvesstils Korejiešu kosmētika: mīti un patiesība

Korejiešu kosmētika: mīti un patiesība

edomas

Pirms pāris gadiem korejiešu kosmētika bija īsts sprādziens kosmētikas tirgū! Tomēr līdz ar tās popularitāti tirgū parādījās arī dažādi viltojumi, kā rezultātā informācija jau atkal slīka melos. Kosmētikas zīmola “Novikova Mua” īpašniece atklāj mītus un patiesību par korejiešu skaistumkopšanas produktiem.

Mīts Nr. 1 

Korejas kosmētika propagandē desmitpakāpju sejas kopšanu un citādi nevar būt

Tā nav taisnība. Būtība korejiešu kosmētika ietver sevī četrus kopšanas posmus: tīrīšanu, tonizēšanu, aktīvās sastāvdaļas lietošanu un uzturu.

Ja runājam par tīrīšanu, tad ikdienā tā ir mazgāšana ar putām vai želejām, savukārt dziļākā attīrīšana attiecas uz pīliniem, skābēm, enzīmu pulveriem, ko izmanto reizi nedēļā.

Otrais posms: mēs atjaunojam ādas PH līmeni un līdzsvaru ādu tonizējot. Un, atkarībā no tā, kādas problēmas vēlamies atrisināt, izvēlamies toniku ar noteiktām īpašībām. Tas var būt pretiekaisuma, mitrinošs, izgaismojoši aktīva sastāvdaļa – izvēloties korejiešu kosmētikumu uzmanīb jāvērš uz šīm īpašībām.

Pēc tonizēšanas posma mēs vienmēr izmantojam serumu, kas ļauj aktīvajām sastāvdaļām iekļūt dziļākos ādas slāņos. Tādējādi mēs varam iegūt ātru rezultātu, tācu bieži vien tiek pieļauta rupja kļūda. Atcerieties, ka serums vienmēr jāuzklāj PIRMS krēma!

Kad seruma (piemēram ar hialuronskābi) uzsūcas un piesaista sev mitrumu, tas ir it kā “jāaizlīmē” ar krēmu, kas ir kā barjera. Pretējā gadījumā tas darbosies kaitīgi – pēc 15 – 20 minūtēm iztvaicēs no ādas mitrumu, kas rada transepidermālu mitruma zudumu.

Mīts Nr. 2

Korejiešu kosmētika neder eiropietei dēļ atšķirīgā klimata

Sāksi ar to, ka visu rasu pārstāvjiem ādas struktūra ir vienāda. Āda sastāv no trijiem slāņiem: epidermas, dermas un hipodermas. Arī zemādas tauku sastāvs visiem ir vienāds. Vienīgais, kas var atšķirties ir zemādas tauku biezums, taču tas nekādā veidā neietekmē skaistumkopšanas produktu izvēli.

Mīts Nr. 3

Kosmētika, kas nākusi no Āzijas ir piemērota tikai gaišai ādai, jo tai ir balinošas īpašības

Āzijas kosmētikas produktos patiešām var būt balinošas sastāvdaļas, tomēr tā būs vesela kosmētikas līnija, piemēram, lai atbrīvotos no vecuma plankumiem. Produkti, kuriem ir šādas īpašības sauksies šādi: “Ar AHA skābēm.” Dabiski, ka skābes balina. C vitamīna serumam ir antipigmentācijas īpašības.

Tāpēc, izvēloties Āzijas kosmētiku, rūpīgi iepazīstieties ar etiķetēm.

Mīts Nr. 4

Āzijas kosmētika maksā daudz lētāk

Esmu dzirdējusi daudzus stāstus, ka korejiešu kosmētika maksā daudz lētāk, bet fakts ir tāds, ka šīs kosmētikas industrijas nozarē ir vērojams ļoti liels viltojumu uzplaukums. Un tikai daži šos viltojumus spēj atšķirt. Pievērsiet uzmanību tam vai uz produkta kastītes un pudeles ir vienādas etiķetes. Etiķetes vienmēr tiek pielīmētas rūpnīcā, ja tas ir oriģināls piegādātājs, tad sastāvam un lietošanas instrukcijai vajadzētu būt mājas valodā, kā arī produktam vajag būt atbilstības sertifikātam.

Tāpat iesaku salīdzināt produktu ar to, kas atrodams ražotāja oficiālajā interneta vietnē. Piemēram, slaveno “Elizavecca” hialuronskābes serumu salīdzināt un ir gadījumu, kad sivēnam trūkst pāris burbuļu. Pievērsiet uzmanību sīkumiem! Un, protams, pērciet kosmētiku uzticamos veikalos!

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More