Galvenā Dzīvesstils Par kādām problēmām liecina tavi ēšanas paradumi?

Par kādām problēmām liecina tavi ēšanas paradumi?

edomas

Pārmērīga mīlestība pret saldumiem liecina par pastāvīgu stresu, un tie, kas cieš no veģetatīvās un asinsvadu distonijas, dod priekšroku pikantam un sāļam ēdienam. Ko vēl var atklāt tavas kaislības?

Šokolāde

Parasti atkarība no šokolādes neliecina par nopietnām slimībām. Taču nemitīgā vajadzība pēc saldumiem liecina par dziļu iekšēju depresiju un emocijām, kuras nez kāpēc nevar atrast izeju. Tā kā šokolāde ir ļoti kalorijām bagāts prieks, mēs, tiecoties pēc ideālas figūras, intuitīvi ļaujam nedaudz atpūsties tikai visgrūtākajos brīžos. Turklāt šokolāde satur vielas, kas spēj uzmundrināt pat drūmākos no mums. Starp citu, zinātnieki ir pierādījuši, ka tieši sievietēm ir nepieciešams viens tumšās šokolādes kubiņš dienā tā vienkāršā iemesla dēļ, ka mūsu organismā ir daudz mazāk hormonu, kas atbild par labu garastāvokli nekā vīriešiem.

Konfektes

  • Atkarība no saldumu sūkšanas reizēm liecina par daudz lielākām problēmām nekā šokolādes lietošana neierobežotā daudzumā. Pastāvīga vēlme iebāzt konfekti mutē var liecināt par to, ka tavs ķermenis ir pirmajā diabēta stadijā, un, ja kopā ar pārmērīgu mīlestību pret konfektēm ir pievienoti nevajadzīgi bieži tualetes apmeklējumi, ir pienācis laiks doties pie ārsta.
  • Vēl viena iespēja, kas ir daudz mazāk satraucoša, ir tāda, ka tieksmi pēc daudziem saldumiem var izraisīt pārtikas produkti, ko ēdat visbiežāk, piemēram, maize vai baltie rīsi.
  • Vēl viens iemesls atkarībai no saldumiem var būt visparastākais stress. Cukurs aktivizē smadzeņu centru, kas ir atbildīgs par “atlīdzību”. Sarežģītās dzīves situācijās smadzenēm vajag tikai nedaudz garšīgāka atbalstam.

Maize vai makaroni

Šāda atkarība nav nekas vairāk kā vajadzība pēc tā paša cukura, jo šie produkti iedarbojas uz tavu ķermeni tāpat kā cukurs. Tikai saasināta kauna sajūta neļauj ēst tik daudz salduma, cik patiešām vēlamies, tāpēc desertus aizstājam ar makaroniem. Starp citu, spageti, kas gatavoti pēc īstas itāļu receptes, daudz mazāk veicina svara pieaugumu nekā saldumi un kūkas.

Saldējums

  • Grēmu un citu kuņģa problēmu gadījumā, kas var izraisīt diskomfortu un sliktu dūšu, saldējums darbojas kā pirmšķirīgs pretsāpju līdzeklis. Ja visas pazīmes ir uz sejas un jūs vēlaties arī saaukstēšanos, pārbaudiet, vai organismā neattīstās gastrīts.
  • Jūs, iespējams, pārmērīgi lietojat pretsāpju līdzekļus. Pretiekaisuma līdzekļi var izraisīt nopietnu kuņģa sieniņu kairinājumu, ko var novērst saldētā krēmveida masa.
  • Tu esi nogurusi. Saldējums satur daudz dabīgo piena cukuru, kas var sniegt jums enerģijas lādiņu uz ilgu laiku.

Pikanti vai sāļi ēdieni

  • Visticamāk, jūs esat viens no “laimīgajiem”, kas cieš no veģetatīvās-asinsvadu distonijas. Problēmas ar asinsvadiem izraisa pastāvīgu un slikti nepārvaramu vēlmi ēst ļoti asus ēdienus.
  • Jūsu ķermenis ir dehidrēts. Iekšējās slāpes mēdz maskēties kā izsalkums. Tas ir tieši tas, kas izraisa jūsu nepieciešamību pēc sāls, jo, kā zināms, tieši sāls aiztur mitrumu, kas nozīmē, ka jūsu ķermenis mēģina raidīt SOS signālu – tam nav pietiekami daudz šķidruma. Šajā gadījumā mēģiniet izdzert vismaz divus litrus ūdens dienā.

Gaļa

Ja nekad neesi bijis gaļas cienītājs, bet tagad esi gatavs katru dienu pusdienās apēst karbonādi, vēlams divas, tad laiks padomāt: par ko signalizē tavs ķermenis? Visticamāk, jums nav pietiekami daudz dzelzs vai B vitamīna. Lielākoties tas attiecas uz veģetāriešiem. Gaļa satur olbaltumvielas, kas nepieciešamas katram no mums. Turklāt jāatceras, ka sievietēm dzelzs deficīts īpaši pastiprinās menstruāciju laikā.

Taukains ēdiens

Izrādās, ka nepieciešamība pēc taukainas pārtikas, piemēram, frī kartupeļiem ir pirmā hroniska miega trūkuma pazīme. Jūsu nogurušais ķermenis prasa enerģiju, taču ir problēma: bieži vien vēlme papildināt spēkus tiek viegli sajaukta ar izsalkumu. Vai esat kādreiz aizdomājušies, kāpēc pēc sviestmaizes ar desu, sviestu vai kādu citu produktu, kas diez vai nāks par labu jūsu figūrai, jūs nevarat aizmigt ilgu laiku? Atbilde ir vienkārša: trekni ēdieni dod mums enerģiju. Bet tomēr mēs iesakām cepamo eļļu aizstāt ar dabīgiem taukiem, šāds solis samazinās risku iedzīvoties liekajā svarā.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More