Galvenā Attiecības Kādas sievietes CIENA vīrieši?

Kādas sievietes CIENA vīrieši?

edomas

Ja jums ir īpašību kopums, ko minēsim tālāk, tad noteikti esiet sieviete, kuru ciena:

1. Sieviete, kura ar savu uzvedību iedveš cieņu.

2. Sieviete, kura ģērbusies gaumīgi, visbiežāk slēpjot savu šarmu, bet tajā pašā laikā izskatoties seksīgi.

3. Sieviete, kura neļauj sevi nevienam gramstīt, kārtīga sieviete neļauj palaist rokas.

4. Sieviete, kura paņem vīrieša telefona numuru, bet nedod savu.

5. Sieviete, kura neslēpj savus ģimenes un laulības plānus.

Galvenais, kas jāatceras, ir tas, ka jums par to nav jāstāsta savam pielūdzējam, lai viņš nedomātu, ka esat gatava viņu apprecēt šeit un tagad. Ģimene un bērni ir absolūti dabiski un normāli psiholoģiski veselai sievietei.

6. Sieviete, ar kuru vēlies iepazīstināt savus draugus. Vīrietim vajadzētu padomāt “cik viņš ir foršs, ja viņam blakus ir tāda sieviete“.

Ikvienam vajadzētu padomāt “kas ir šis cilvēks, ja viņam blakus ir tāda dieviete. Viņš ir vai nu gudrs, vai talantīgs un bagāts, vai arī kas cits”. Sieviete parāda, kādam jābūt vīrietim, un vīrietim ir jālepojas ar savu sievieti. Psiholoģiski veselam vīrietim tādu sievieti vajadzētu gribēt…

7. Sieviete, ar kuru vēlies iepazīstināt savus vecākus, vēlies iepazīstināt savus draugus, savu ģimeni.

8. Vīrieši sev blakus vēlas sievieti, kura ir dzīvespriecīga, smaida, kura ir apmierināta ar dzīvi, nevis Citrona jaunkundzi.

Sevi cienoša sieviete nedomās: “Kungs, pat ja māja aizdegsies, varbūt atnāks neprecēti ugunsdzēsēji.”

9. Sieviete, kura nekautrējas un neaizmirst pateikties savam pielūdzējam, puisim, vīram.

10. Sieviete, kura saprot, ka vīrietis sevi apliecina, pamatojoties uz to, kas viņš ir, viņa saprot, ko viņš dara un kā pelna.

11. Sieviete, kura prot veidot attiecības ar vīrieti, lai viņš viņai blakus justos veiksmīgs. Vīrietim ir jābūt laimīgam blakus tādai sievietei, ļoti forši, ka tāda sieviete ir blakus.

12. Sieviete, kura neļauj sevi pazemot.

13. Sieviete, kas izskatās pēc iespējas dabiskāk.

Mana sāpē ir silikona sievietes. Manī neviļus ienāk doma: “Kā tas varēja notikt?” Es neesmu pret kosmētisko ķirurģiju, bet tikai tad, ja tā ir smalka. Citādi tas pārvēršas par elles drupām.

Es noteikti zinu, ja mana sieva teiks, ka viņai tādas lūpas vajag, es pakāršos, tā ir traģēdija. Pie velna ar lūpām, bet neviens vīrietis nedzīvos mūžīgi neapmierināts.

14. Vīrieši mīl sievietes, kuras rūpējas par sevi.

kādas īpašības atbaida vīriešus?

Sieviete, kas kritizē, kas ir pārāk augstprātīga, kas atbrīvojas no saviem sasniegumiem un izmanto tos kā zobenu, tas ir, viņa griež visus apkārtējos.

Kā saprast, ko vīrietis meklē?

Ja vīrietis meklē sev drānu, viņš to atradīs pats un nebrīnies, ja viņš gribēs tevi berzt katru dienu. Vīrietis ar nopietniem nodomiem ilgi un skaisti par tevi parūpēsies, dāvinās dāvanas un nepierunās nodarboties ar seksu.

Padomā par to.

Lasi arī:

Kā pārvarēt šaubas par SEVI?

Kā izrādīt mīlestību vīrietim? Jeb ar ko mīļākā mēdz atšķirties no sievas…

Pašpietiekamas un īstas sievietes trīs ZELTA likumi

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More