Galvenā Attiecības Kā izrādīt mīlestību vīrietim? Jeb ar ko mīļākā mēdz atšķirties no sievas…

Kā izrādīt mīlestību vīrietim? Jeb ar ko mīļākā mēdz atšķirties no sievas…

edomas

Vajadzētu nepievērst uzmanību trūkumiem, vai pievērt pārāk lielu uzmanību priekšrocībām. Sievietei vajadzētu piemist “trijām acīm” jebšu trijiem acu skatieniem, kas nozīmē – trijām dažādām vīzijām.

Pirmais acu skatiens ir aizmiglots. Proti, sievietei uz trūkumiem jāraugās ar apmiglojušos acu skatienu. Tas nenozīmē, ka sieviete ir akla, tas nozīmē to, ka skats reizēm ir izplūdis. Līdzīgi kā ar burtiem uz jogurta trauciņa: burtus redzam, bet nesaprotam, kas rakstīts. Jā, sieviete redz sava vīrieša trūkumus, bet uz tiem nekoncentrējas. Kāpēc? Tāpēc, ka viņa savu enerģiju tērē kam citam.

Otrais acu skatiens vīrieti redz tā, kā viņu redz citi, tas ir, viņa sniedz vīrietim atgriezenisko saiti. Patiesībā ir ļoti forši iemācīties vīrieti painformēt, kā viņš izskatās no malas, ļot graciozi, ļoti uzmanīgi. Ja sasniegsiet šādu prasmi, tad vīrietis to ļoti novērtēs.

Savukārt trešais acu skatiens ir tāds, ko neviens cits neredz, proti, sieviete redz vīrieša potenciālu. Kāpēc to redz tikai sieviete un neviens cits? Tāpēc, ka sieviete ir pats tuvākais cilvēks, viņai ir jābūt pat daudz tuvākai, kā mammai. Vienmēr vīrieti vajag apbrīnot, lepoties ar viņu, novērtēt, pateikties savam vīrietim.

Jāpaskās ar vārdiem un skaļi. Tāpat arī sievietei nepieciešama pateicība. Jo, ja esi pagatvojusi gardas vakariņas, tad vēlies, lai paslavē, lai vīrietis ar visu savu būtību parāda, cik ēdiens ir garšīgs.

Sieviešu laime laulībā slpējas mīlestībā, bet vīrieša laime – apbrīnā. Viņam pat nav jāsaka, kā jūs viņu mīlat, bet lapāk viņam teikt, cik viņš ir foršs!

Un pretējā pusē, ja vīrietis neapbrīno un nemīl, tad viņš nestrādās! Vīrietis apbrīnu var iegūt vienīgi no apkārtējiem, vienīgi no vides, viņš nevar apbrīnot sevi pats. Turklāt vīrietim ir svarīgi, ka apbrīno tieši pats tuvākais cilvēks. Ja visa pasaule apbrīno, bet sieviete neapbrīno, tad viņš domā, ka vai nu visa pasaule ir sazvērējusies, vai arī sieva ir kaut ko sadomājusies.

Var smīdināt jebkuru, pārdot savus jokus komēdijām, bet likt smieties sievietei ir daudz vērtīgāk. Kad vīrietis novērtē savu sievieti un viņš saprot, ka viņa pazīst viņu labāk par visiem, viņa pazīst viņu no visām pusēm un tas ir vērtīgi.

Apbrīnu var paust tie, kas mīl un ciena. Sievietes, ja jūs mīlat un novērtējat savu vīrieti, bet neapbrīnojat viņu, jūsu mīlestība ir bezvērtīga, patiesībā tā nemaz nav mīlestība. Un paies laiks, vīrietis apbrīnu sāks meklēt citur. Lielākā daļa vīriešu dodas pie citām ne jau seksa dēļ, bet gan tāpēc, ka viņas viņu apbrīno.

Kāda ir galvenā atšķirība starp mīļāko un sievu? Mīļākā apbrīno. Viss ir ļoti vienkārši: ja tu neapbrīno, tad apbrīnos kāda cita. Sieviete, kura prot ignorēt vīrieša cilvēciskās vājības, bet spēj izcelt īpašības, par kurām vīrieti patiesi var apbrīnot, ir tāda, kuru vīrietis uztvers kā savas dzīves lielāko dārgumu!

Lasi arī:

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More