Galvenā Attiecības NEnopietni vīrieši attiecībās: 5 pazīmes

NEnopietni vīrieši attiecībās: 5 pazīmes

edomas

Vieglprātīgām attiecībām ir milzīgs mīnuss – atbildības trūkums par savu rīcību starp vīrieti un sievieti, pilnīga domu un rīcības brīvība. Ikviena sieviete ik pa laikam sāk pārdomāt kāzu kleitas variantus, iespējamos bērnu vārdus, mājas labiekārtošanas plānus un daudzus citus kopdzīves mirkļus ar savu otro pusīti. Un viņa to visu ritina, līdz aizdomājas: cik nopietnas ir viņas attiecības un vai tās aizies tik tālu?

Vieglas attiecības ir kā vāji pagatavota tēja: nav garšas, nav baudas.

Pirmā pazīme. Jūs neiepazīstina ar vecākiem, radiem un parasti šādas iepazīšanās notiek jau attiecību sākumposmā. Ģimene, kurā ir meita nevis dēls būs daudz nemierīgāka. Māte un tēvs vēlas zināt, ar ko viņu brīnums pavada laiku, kas viņu vadā ar mašīnu, ar ko viņa naktīk dodas kopā uz bāriem un kurš viņu no rītiem atved mājās. Lai izvairītos no papildu jautājumiem un problēmām, vīrietis savukārt iepazīsitina ar saviem vecākiem, jā, iespējams, ka iepazīstināšana ar radinikiem no vīrieša puses var notikt daudz vēlāk.

Par vieglprātību var uzskatīt to, ka viņš aizkavē iepazīšanos tikai tad, kad vīrietim ir lieliskas attiecības ar vecākiem. To iespējams noteikt pēc stāstiem par kopīgiem braucieniem, pēc sarunām un vispār pēc viņa ģimenē notiekošajām situācijām.

Ne jau nejauši mēs tam pievēršam uzmanību. Ģimene, kurā valda nesaprašanās un strīdi, nav lepnums. Tas nozīmē tikai to, ka vīrietis nevēlas satikt savu mīļoto ar radiniekiem, jo ​​tie var sabojāt esošo labo iespaidu par viņu, slikti parādīt viņu, nevēlas apspriest savas attiecības ģimenē, baidās no greizsirdības scēnām no mātes vai vienkārši necienīgas uzvedības. Tāpēc vispirms atrodiet iemeslu tam, kāpēc vīrietis jūs neiepazīstina ar savu ģimeni.

Pazīme numur divi. Viņš neiepazīstina ar draugiem. Šī ir pavisam cita situācija. Galu galā mēs neizvēlamies vecākus un radus, bet, jā draugi ir mūsu izvēle. Turklāt cilvēkam, kuram jūs patiešām interesējat būs vēlme iepazīstināt ar draugiem. Pats galvenais, lai šī iepazīstināšana nelīdzinātos demonstrācijai, kurā vīrietis lepojas ar statusu nevis iepazīstina jūs kā cilvēkus. Nopietnās attiecībās vīrietis savu sievieti vēlas iepazīstināt tikai ar savu iekšējo loku.

Mirror Reflection of a Dancing Couple

Pazīme numur trīs – retas tikšanās. Vīrietis, kurš var aizmirst par tikšanos ar jums, vai reti zvana un tikpat reti parādās, liecina tikai par vienu – viņam nav intereses. Mīlošs cilvēks vēlas visas savas brīvās minūtes pavadīt ar savu sirdsāķīti. Un, nē, nebūs attaisnojumu par pēkšņiem darbiem. Mēdz gadīties, ka iepriekšējās attiecībās partneris ir tik ļoti apdedzinājies, ka tagad no nopietnām attiecībām bēg. Un kāda cita būtne kļūst par glābiņu no vientulības, kas nepieciešama, ja tuvumā nav draugu. Un izvēle tapat vienmēr kritīs par labu draugiem.

Ceturtā pazīme – vīrietis nepalīdz grūtās dzīves situācijās. Vieglprātīgām attiecībām ir milzīgs mīnuss – atbildības trūkums, pilnīga domas un rīcības brīvības. Bieži šādas attiecības mēdz definēt kā draudzību, kurai klāt aizķēries sekss. Tomēr attiecībās būtu jābūt palīdzībai, savstarpējai cieņai. Vieglprāt’ogām attiecībām trūkst nākotnes vīzijas, izredzes veidot ģimeni. Un, ja cilvēks nevēlas palīdzēt krīzes situācijā – vai tāds vispār ir vajadzīgs? Kas tās par attiecībām?

Piektā pazīme – viņš nerunā par nākotnes plāniem, par bērniem. Ja vīrietis nerunā par nākotni vai bērniem, tas nebūt nenozīmē, ka viņš nav nopietns. Ir vīriešu kategorija, kuri nevēlas veidot tālejošus plānus, lai tos nesabojātu. Un tur nekas nav jādara. Bet, kad, runājot par bērniem vai laulību, viņš kļūst aizkaitināts, dusmīgs un izvēlīgs – droša zīme, ka paies diezgan daudz laika un jūsu komunikācija pilnībā apstāsies, jo attiecībās šobrīd nav nekādas attīstības. Tās stāv uz vietas. Taču jāņem vērā, ka asa reakcija sarunā par bērniem var būt arī tad, ja vīrietim jau ir viens bērns no citas sievietes, un viņš nevēlas otru. Un arī par fizisko spēju trūkumu, lai tās būtu.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More