Galvenā Attiecības Pašpietiekamas un īstas sievietes trīs ZELTA likumi

Pašpietiekamas un īstas sievietes trīs ZELTA likumi

edomas

Vai esat sastapuši ĪSTU sievieti? Jebšu sievieti ar lielo burtu? Ļaujiet viņai būt jūsu mantrai, ar ko iesākt un pabeigt savu dienu!

Pirmais likums: jebkurš vīrietis ir cienīgs par sievieti parūpēties, līdz brīdim, kamēr nav pierādījis pretējo.

Ir tāds piemērs par puķu pušķi. Kāds vīrietis iemīlas augstākās sabiedrības sievietē un nosūta viņai lētu ziedu pušķi. Viņa ir sašutusi: “Ko viņš atļaujās, kā viņš uzdrošinās!” Sieviete viņu atstumj un iekšēji jūtas sašutusi, bet nākamajā rītā viņai pēkšņi atnes vēl vienu puķu pušķi. Viņa atkal sašutusi sev zvēr, ka tas ir nepieņemami. Nākamjā rītā parādās vēl viens puķu pušķis, un nu jau viņa ir mazāk sašutusi – cik gan daudz to var darīt! Viņa paskatās un domā: “Oho, viņš sūta ziedus…” Septītajā dienā viņa vienkārši ziedus pieņem un saka: “Redz, kāds neatlaidīgs!”

Pēc divām nedēļām sieviete jūtas pašapmierināta. Tas turpinās vairākus mēnešus, bet tad kādudien ziedi neatnāk un sievieti pārņem histērija: “Es viņam vairs nepatīku!” Vīrietis ar savu neatlaidību un cieņpilno uzvedību bija iekarojis sievietes sirdi. Un savā ziņā viņš ir izcīnijis tiesības piedāvāt sievietei savu roku, neatkarīgi no tā vai viņš viņai patīk, vai nē.

Sieviete iemīlas pakāpeniski un, ja vīrietis visu izdarīs pareizi, tad sieviete sāks kust… Viņai nebūs iemesla nepievērst viņam uzmanību. Un pamazām viņa ar vīrieti dosies uz kino, kafejnīcām.

Pie mazākās necieņas, sievietei ir jāpārtrauc attiecības

Ja attiecības tiek pārtraktas, tad vīrietis ir spiests aizdomāties, bet bezcerīgs variants jums nav vajadzīgs. Tās ir viņa problēmas. Vīrietis uzlabojas tikai dēļ sāpīgiem pārdzīvojumiem un nelaimīgas mīlestības. Kas jums traucē? Jo patiesībā tā, kā jūs uzvedaties, tā arī pret jums izturas. Nebaidieties atteikties no kaut kā, ja tas jums neder. Sievietes dzīvē parādās visdažādākie vīrieši, lai viņa atklātu savas labākās īpašības, kuras pēc tam kļūs pamanāmas citiem vīriešiem.

Dažas attiecības pastāv, lai paceltu sievieti augstākā līmenī. Sievietei jājūtas laimīgai arī bez tuvām attiecībām ar vīrieti. Kad viņa saprot, ka ir laimīga, ir pienācis laiks uzsākt attiecības ar vīrieti.

Otrais likums: es vari satikties ar vairākiem vīriešiem, bet ne ar vienu no viņiem neguļu!

Tieši vīrieši ir pievīluši sievietes un ieviesuši kaut kādus seksa standartus, jo jau pirmajā randiņā sapņo sievieti ievilkt gultā. Un sievietēm šķiet, ka, ja būs sekss, viņa vīrieti sev piesies. Bet patiesībā vīrietim sekss ir tikai dzimumakts, bet sievietei tas iegūst daudz plašāku nozīmi – tie ir vārdi, mīlestības apliecinājumi, apskāvieni, dāvanas, kārumi utt.

Iepazīšanās un pārgulēšana ir divas dažādas lietas, un šī robeža ir jāsaprot. Satikšanās ir uzmanība, pieklājība, rūpes, bet ja vīrietis to nedara un nesaprot, tad tas nav jūsu vīrietis. Taču sievietei ir jāsagatavo augsne, jārada tāda atmosfēra, lai vīrietis vēlas rūpēties un dot dāvanas. Ja seksuālās attiecības sākās, pirms vīrietis paspēja sadraudzēties ar sievieti, pat pirms viņš jautāja par viņas interesēm, dzīves principiem, tad tās viņu nekad neinteresēs.

Seksuālās attiecības jāveido atbilstoši sieviešu vēlmēm. Fizioloģiski vīrietis var nodarboties ar seksu tikai tad, kad viņš to vēlas. Un sieviete jebkurā laikā, pat ja viņa nejūt vēlmi. Viņa var attēlot procesa prieku un domāt: “Kad tas viss beigsies?” Bet, ja vīrietis gaida īpašu periodu, kad pamostas sievietes libido, tad viņš pēc tam mēnesi staigās ekstāzē. Tāpēc, ja vīrietis vēlas seksu, viņam jāliek sievietei to vēlēties.

Šādas seksuālās attiecības padara dzīvi un attiecības harmonisku un enerģisku. Bet ja vienkārši tā, garāmejot, nepievēršot uzmanību sievietes stāvoklim, tad enerģija pazudīs, tā izsmelsies.

Šī viņam ir mācība. Bet katru reizi, kad sieviete piekāpjas, neskatoties uz savu laimi, principiem, tīrību, viņa sāk degradēties. Sievietei vieglprātīga attieksme pret seksu ir bīstama.

Sekss ir jāuztver ļoti nopietni. Un mūsdienu pasaulē nesarežģītu sieviešu un bezatbildīgu vīriešu klātbūtne ir novedusi pie tā, ka sekss ir pārvērties par vingrošanu. Jauka vingrošana, bet nekas vairāk. Bieži vien sekss nav pat iemesls randiņiem. Daži saka, ka tas ir svarīgi sievietes veselībai: bez tā viņa saslims un nomirs. Tā ir neziņa! Kādreiz apmeklēju kulinārijas nodarbības. Dāmas nemitīgi sarunājās savā starpā, un es par viņām zināju visu. Un kādā brīdī izrādījās, ka no 20 sievietēm nevienai nav pieķeršanās seksam. Sievietēm sekss īsti nav vajadzīgs.

Tāpēc izvēlieties sev vīrieti, kurš ir gatavs sazināties ar jums bez seksa, citā līmenī. Ja vīrietis vēlas seksu ar sievieti, viņam jābūt gatavam uzņemties atbildību par visām emocijām, ko sieviete uzkrājusi kopš bērnības un vispār no iepriekšējās dzīves. Jums vajadzētu meklēt tādus vīriešus, kuri ir gatavi sazināties ar jums bez seksa.

Trešais likums: par jebkuru pieklājību es vīrietim es parādā tikai un vienīgi smaidu.

Nav nekā, kas varētu likt sievietei rīkoties pēc vīrieša scenārija. Sievietei attiecības jāveido ar paceltu galvu, neko nežēlojot un nelūdzot. Atcerieties, ka viņai vajadzētu sazināties ar tiem, kas paaugstina viņas pašapziņu. Tiklīdz viņa redz nepareizo attieksmi pret sevi, viņai tā ir jāpārtrauc un jāsaņem citur. Sievietes augstās pašcieņas rādītājs ir šādas domas: “Es veidoju attiecības. Es spēlēju, nevis ar mani spēlējas.”

Iepriekš sabiedrība, tradīcijas, vecāki aizsargāja sievieti. Viņa nevarēja brīvi sazināties ar vīrieti, pretējā gadījumā viņa netiktu aizsargāta. Tāpēc vīrietim, pirms kaut ko iegūt, bija sevi jāpierāda. Mūsdienu pasaulē tādas aizsardzības nav, tā ir palikusi tikai tradicionālajās sabiedrībās, kurām mēs nepiederam.

Tāpēc, lai vīrietis sevi parādītu, sievietei ir jāpieņem bildinājums no vairākiem kandidātiem, lai rastos konkurence. Trīs vīriešu pieklājība ir sievietes aizsardzība un garantija neiekļūt nevēlamās attiecībās.

Un iemīlēšanās sievietei ir kaut kas svēts! Tomēr arī tad nevajadzētu mesties uz galvas ūdenī. Bailes vīrieti pazaudēt laika gaitā kļūst par galveno ieroci ar ko vīrietis manipulē.

Lasi arī:

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More