Galvenā Attiecības 12 pamatlikumi, lai atrastu MĪLESTĪBU

12 pamatlikumi, lai atrastu MĪLESTĪBU

edomas

1.Metode “tu atradīsi mīlestību, kad pārstāsti meklēt”, iespējams, var nestrādāt

Ja paskatās uz to mazliet citādi, tad tas ir tāpat kā teikt: “Tu atradīsi darbu tad, kad to vismazāk meklēsi,” sacījis Pepera Švarca, attiecību eksperts un Vašingtonas universitātes socioloģijas profesors. Protams, ka tas ir iespējams, bet notiek samērā reti.

“Lielākā daļa cilvēki, kuri gaida ideālo darbu, ir bez darba,” viņa piebilda. “Man tas ir tikai kā attaisnojums, kad baidos sākt rīkoties un pielikt pūles. Jā, protams, ka tā notiek, bet, nē, tā nav labākā strstēģija.”

Švarca piekrīt kāda izteiciena zemteksta sentimentam: neesiet izmisuši. Pielieciet pūles, lai meklētu, bet tajā pašā laikā neuzvedieties tā, it kā der jebkurš elpojošs ķermenis.

2.Dodies turp, kurp apgrozās cilvēki ar tādām pašām interesēm

Protams, ka tagad nav jādodas uz ikvienu pasākumu, bet pievienojieties sociālajām grupām jebšu apgrozieties tur, kur jums ir ticība. Proti, iesaistieties politiskajās partijās, ja jums interesē politika utt. Jūs darīsiet to, kas jums patīk un labākajā gadījumā satiksiet sev līdzīgi domājošu cilvēku.

3.Paceliet acis no telefona

Labi vīrieši un labas sievietes ir visur — ja meklējat, atzīmēja Bela Gandijs, “TODAY” līdzstrādnieks un “Smart Dating Academy” dibinātājs Čikāgā. Viņa ir pārsteigta, ka cilvēki bieži sūdzas, ka viņi nevienu nesatiek, bet pēc tam iziet ārā un visu laiku nolaiž galvu un skatās uz savām ierīcēm. Lai kur jūs būtu, esiet klātesošs un paceliet acis, lūkojieties apkārt. Izveidojiet trīs sekunžu acukontaktu ar svešinieku un pasmaidiet – tas ir aicinājums.

4.Nemeklē romantiku, bet partnerību

Romantika ir domāta randiņiem un, jā, tā ir jautra, bet tieši partnerattiecības laulībā jums palīdzēs pārvarēt grūtos laikus. “Nemeklē kādu, kurš tevi gāž no kājām. Tad norāda uz kontrolfrīku un jums nepatiks tas, kas notiks tālāk,” saka psihoterapeite Tīna B. Tesina. “Skaties uz kādu, kuram patīk dot un saņemt, kuram ir svarīgs tavs viedoklis un ņemt to vēru, kuram rūp tas, ko tu vēlies.”

5.Laimīgi cilvēki pievelk cilvēkus

Iespējams, ka lielākā problēma, kāpēc nespējat atrast mīlestību ir tāda, ka nejūtaties par sevi labi. Ja jūs sev patīkat un jums patīk sava dzīve, tad tiešām pie tā strādājat, ieska Švarca. Jums ir jābūt tādam cilvēkam, kuru pats vēlētos satikt. “Ja neesat laimīgs, pozitīvs, pašpārliecināts cilvēks, tad jūs samazināt iespējas satikt savu īsto cilvēku,” viņa saka.

Dodieties pie terapeita, lai noskaidrotu, kāpēc esat nomākts; ejiet pie trenera, ja neesat vingrojis, apmeklēiet uztura speciālistu, lai sāktu veselīgāk ēst. Ja esat kautrīgs, tad aptveriet, ka variet būs nedaudz drošāks. “Ideja ir tāda, ka jums ir jātrenējas visam, arī mīlestībai,” saka Švarca. “Jūs varat pie sevis strādāt. Jūs neesat gatavs produkts, ja vien neesat miris.”

6.Velti laiku tam, lai būtu pats/pati

Pēc šķirtām laulībām un pārtrūkušām attiecībām ir svarīgi kādu laiku pabūt vienatnē. “Tu būsi labākajā savā formā, kad satiksi savu “īsto” cilvēku, ja būs laiks atveseļoties, pavadīt laiku vienatnē, lai atkal saprastu, kas jūs esat, pārdomātu, kas nogāja greizi,” saka šķiršanās trenere Nikola Baras Feurere. “Lai nepārtraukti neatkārtotos vienas un tās pašas kļūdas.”

7.Bieži vien tūlītēja seksuālā pievilcība izplēn

Gandijs ir sacījis, ka mīlestība gruzd lēni – tai vajadzīgs laiks, lai attīstītos. Pievilcība ir svarīga, bet šī tūlītējā dzirkstele var ātri apdzist.

8.Uzmantieties no teorijas “pretpoli pievelkas”

Jā, sākumā pretpoli tiešām pievelkas, bet, visticamāk, ceļā tie saskarsies ar sāpīgiem berzes punktiem. Līdzīgi domājoši cilvēki patiesībā padara ilgtermiņa attiecības vieglākas un veselīgākas, sacīja Ņujorkas psihiatrs Geild Šolcs. Jo mazāk jums jānostājas aci pret aci, zobu pret zobu, jo mazāk ir par strīdēties.

9. Kļūstiet par “psihopātisku optimistu”

Tas nozīmē to, ka jūs par katru cenat ticat tam, ka atradīsiet mīlestību; mīlestība ir domāta jums un tā atnāks pie jums, tāpēc jums jāiet caur uguni un ūdeni. Tā ir sacījis Gandijs. Jums ir jāpieņem dzīves dāvātie procesi un dziļi jātic tam, ka mīlestība jums ir piemērota. Gandijs ieska satikties ar trim līdz pieciem cilvēkiem, līdz atrodiet kādu, ar ko būt kopā. Nē, iepazīšanās nezīmē pārgulēšanu.

10. Saprotiet savas vajadzības

Vai jums nepieciešams daudz vietas? Vai jūs vēlaties daudz mīlestības? Vai jums visu laiku jāzina, kas notiek? “Lai kādas būtu jūsu vajadzības, tās ir labas, bet jums ir jāprot tās paskaidrot savam topošajam dzīvesbiedram. Jūs viens otru variet apmācīt tajā, kas jums ir nepieciešams,” saka Tessina.

11. Iemācieties atšķirību starp muļķošanos apkārt un īstu mīlestību

“Jūs variet blandīties apkārt ar ikvienu, ja esat piesardzīgs un jums drošs sekss,” atzīmē Tesīna. “Bet, pirms ievediet kādu savā dzīvē vai dalāties ar naudu, vai dzīvesvietu, atcerieties, ka arī viņam ir bagāža.” Sākumā cilvēki uzvedas savā vislabākajā veidā. Vēlāk kļūs sliktāk nevis labāk, tāpēc pirms dodaties tālāk, uzziniet, kas tur ir apslēpts.

12. Beidziet žēlot kādu, kurš nav pieejams

Aptveriet to, ka turēties pie kāda, kurš nav ieinteresēts vai kurš nav balkus ir kaitīgi. Ejiet uz priekšu. “Jums tas ir jāuztver kā liela tumši melna bedre, no kuras jums ir jāizrāpjas, pretējā gadījumā jūs tajā bedrē tiksiet aprakti,” saka Švarca.

Lasi arī:

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More