Galvenā Attiecības Kāpēc vīrietis pēc veiksmīga randiņa pazūd: 4 “gostinga” pazīmes

Kāpēc vīrietis pēc veiksmīga randiņa pazūd: 4 “gostinga” pazīmes

edomas

Tu biji pārliecināta, ka tuvojaties jaunam līmenim, bet tikmēr viņš pārstāja rakstīt un zvanīt. Nekas liktenīgs viņam nav noticis: vēl pirms pusstundas viņš bija aktīvs sociālajos tīklos un tas visu padara vēl sāpīgāku. Psihologa atziņas, kāpēc jūsu un jūsu partnera gaidas var nesakrist.

“Bija viss: romantiskas vakariņas, ziedi, es iztēlojos visspilgtāko nākotni, un tad viņš pēkšņi pazuda” – psihologi bieži dzird šādus stāstus no sievietēm, kurām īsā iepazīšanās laikā izdevies idealizēt vīrieša tēlu un nākotnes savienību ar viņu.

CĒLOŅI

“Notiekošajam vienmēr ir iemesli,” ir pārliecināta psiholoģe. Mēģināsim atšķetināt, kas pirms partnera pazušanas varējis atgadīties.

1. Pārāk ātrs sekss

Piemērs. “Es uzreiz sajutu: šis ir mans vīrietis, mēs kopā jūtamies labi, un otrajā randiņā starp mums bija tuvība,” atceras Maira. “Pirmajā vakarā ne viss gāja gludi, viņš bija ļoti noraizējies, bet es sapratu, ka vēlos būt kopā ar viņu. No rīta runājām par kopīgiem plāniem, man likās, ka viņš ar mani ir apmierināts. Tomēr kopš tā laika viņš nav parādījies.”

Paskaidrojums. “Pārāk ātrs sekss var būt iemesls stāstam, kuram citos apstākļos varētu būt nākotne,” saka psiholoģe. “Un runa nav par to, ka sieviete atņem vīrietim patīkamu iespēju viņu iekarot. Pirmo seksu ir ārkārtīgi grūti padarīt romantisku, taču visa atbildība par to gulstas uz vīrieti. Viņš bieži piedzīvo tā saukto pirmās tikšanās paniku, jo viņš tevi nepazīst pietiekami labi, lai atslābinātos. Rezultātā vīrietim šķiet, ka nav bijis labākais sniegums, un turpmāk viņš nevēlas sev par to atgādināt. Sākas psiholoģiskā aizsardzība: viņš pārliecina sevi, ka ar viņu viss ir kārtībā, sieviete viņam vienkārši nepatika.”

Lai abi varētu izbaudīt savu pirmo seksu, ir svarīgi, lai vīrietis pārstātu par to pārāk daudz uztraukties. Daudziem no viņiem ir vajadzīgs laiks, lai sāktu uzticēties savam partnerim.

2. “Ķīmijas” trūkums

Piemērs. “Mēs iepazināmies caur kopīgiem draugiem, sākām satikties, un visi mūsu topošo attiecību liecinieki atzīmēja, ka esam neparasti piemēroti viens otram,” stāsta Anna. “Tomēr pēc vairāku nedēļu iepazīšanās viņš sāka rakstīt retāk, un es jutu, ka viņš zaudē interesi.”

Paskaidrojums. “Vīrietis var novērtēt jūs kā mīļoto, bet, iespējams, viņu vienkārši nesatvēra tas neizskaidrojamais maģiskais stāvoklis, par kuru mēs runājam kā par “ķīmiju”,” komentē psiholoģe. “Sākumā viņš jūt: jums ir daudz kopīga un potenciāli jūs varētu kļūt par pāri, dot iespēju attiecībām, bet viņa gaidītie “tauriņi vēderā” neparādās. Ir labi, ka viņš to saprot un dod jums iespēju atrast kādu, kas atbildēs jūsu jūtām.

3. Dažāds sociālais statuss

Piemērs. “Jā, es ieņemu augstu amatu un pelnu labu naudu,” skaidro Anna. “Un mans jaunais draugs nevarēja lepoties ar to pašu, bet tas mani nemaz neuztrauca. Viņš ir interesants, sirsnīgs, un man tas bija svarīgāk nekā sociālo sasniegumu atšķirība. Tomēr, kad viņš uzzināja manas profesionālās dzīves detaļas, es jutu, ka viņš ir apmulsis. Drīz viņš sāka atsaukties uz to, ka ir aizņemts, un mūsu komunikācija pamazām izzuda.”

Paskaidrojums. “Uzzinot par jūsu panākumiem, vīrietis var domāt, ka viņam būs jāsasniedz jauns līmenis. Varbūt viņš negribēja justies sliktāk uz jūsu fona,” saka eksperte. “Šajā gadījumā bieži tiek iedarbināta arī psiholoģiskā aizsardzība, un cilvēks neapzināti apvērš situāciju: viņam šķiet, ka šī sieviete viņam nav pietiekami laba. Viņš projicē viņai savus trūkumus, kurus viņam pašam ir grūtāk atpazīt.”

4. Bailes no spēcīgām jūtām

Piemērs. “Viņš man atzina, ka viņš reti piedzīvoja to, kas notika dažu nedēļu laikā starp mums. Un viņš piebilda, ka tas viņu biedē,” atceras Maija. “Es viņam ticēju; kaut ko tādu nav iespējams nospēlēt. Starp mums burtiski valdīja elektriska spriedze. Un tad viņš pēkšņi pazuda.”

Paskaidrojums. “Iespējams, cilvēks ar tevi neko nopietnu neplānoja, bet pretēji viņa vēlmēm emocionāli pieķērās,” skaidro psiholoģe. “Šīs iekšējās izmaiņas viņu biedēja. Var pieņemt, ka viņš nevēlējās zaudēt kontroli pār sevi, kas ir raksturīgi narcistiskām personībām. Vienīgais risinājums bija izbēgt no spēcīgām jūtām.”

KO DARĪT

1. Paskaties uz notiekošo ar otras puses

Ja jums ir svarīgi saprast notikušā iemeslus, mēģiniet iejusties otra cilvēka vietā. Terapijā viņi tam bieži izmanto tukšā krēsla tehniku, kad jūs veidojat dialogu sava partnera vārdā un skatāties uz notikušo ar viņa acīm: kā viņš varētu novērtēt jūsu tikšanās? Tas palīdzēs attālināties no iedomātā vīrieša tēla un objektīvāk novērtēt situāciju.

2. Dzīvo savu dzīvi

Ja cilvēks ir pazudis, viņam bija iemesls. Neradiet sev papildu sāpes ar pastāvīgiem zvaniem un ziņām. “Labāk ir pārslēgt savus impulsus uz sabiedriskajām aktivitātēm,” iesaka psiholoģe. “Pārvērtiet emocionālo enerģiju, kas jūs iznīcina, radošā enerģijā. Izveidojiet stingru grafiku saviem pašreizējiem uzdevumiem un aktivitātēm – jums nevajadzētu palikt nevienai brīvai minūtei. Tad liekā enerģija, kas tagad ir vērsta uz pazudušo partneri, pakāpeniski izkliedēsies. Uzmanības trūkums var izraisīt jaunu interesi otrā pusē, un tad jūs izlemsiet, vai turpināt attiecības.”

Ja vīrietis nekad vairs neparādās, jums par to viņam jāpateicas: tas nozīmē, ka viņš nekad nav bijis patiesi tuvs un nav spējis ieņemt nozīmīgu vietu jūsu dzīvē.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More