Galvenā Padomi “Vīrs paziņoja, ka attiecības beigušās un jautāja, vai esmu iesniegusi šķiršanās pieteikumu. Kā pārstāt cerēt uz viņa atgriešanos?”

“Vīrs paziņoja, ka attiecības beigušās un jautāja, vai esmu iesniegusi šķiršanās pieteikumu. Kā pārstāt cerēt uz viņa atgriešanos?”

edomas

Mans vīrs sazinās ar savu bijušo sievu. Viņiem nav kopīgu bērnu, bijusī ir par viņu 17 gadus vecāka. Vīrs saka, ka tas neko nenozīmē, ka viņš ir parādā viņas tēvam naudu, tikai tāpēc viņš ar viņu uztur sakarus. Nesen atklāju, ka sociālajos tīklos viņo joprojām ir draugi, ar ko viņš man atbild šādi: viņas radinieki nezina, ka viņi izšķīrās. Viņai esot kauns, ka viņš viņu pameta.

Mums ir kopīgs bērns – un dažreiz es domāju, ka mans vīrs dzīvo ar mani tikai viņa dēļ.

Lita, 21 gads

Lita, šķiet, ka tavā stāstā ir daudz neskaidrību. Jūs esat precējusies ar vīrieti, kurš uztur sakarus ar bijušo, un viņas radinieki nezina, ka ir šķīrušies. Tad rodas dubultdzīves iespaids, it kā tavs vīrs dzīvotu divās ģimenēs. Uzreiz gribu precizēt, vai jums ir oficiāla laulība, vai šķiršanās ir noformēta ar bijušo sievu?

No otras puses, var pieņemt, ka jūsu vīram attiecības iepriekšējā laulībā ir ļoti svarīgas. Jūs rakstāt, ka viņa bijusī sieva ir par daudziem gadiem vecāka. Varbūt viņam ir grūti būt patstāvīgam, risināt dzīves problēmas, un tiek prasīts, lai tuvumā būtu kāds pieaugušāks cilvēks.

Iespējams, jum ir svarīgi saprast, kāpēc esat blakus šim vīrietim. Jūs domājat, ka tikai bērna dēļ. Kāpēc rodas šādas domas? Vai jūsu vīrs jums nepievērš pietiekami daudz uzmanības? Vai viņš it kā ir ar jums, bet savās domās kaut kur citur? Viņam nav intereses?

Jums ir svarīgi, lai viņš nesazinātos ar bijušo. Kāpēc? Vai tas izskatās pēc krāpšanas? Vai ap to ir pārāk daudz noslēpumu? Jūsu vīrs atbalsta viņas radinieku maldināšanu, vai tas var turpināties ilgi?

Ja jūs vienkārši vēlaties ierobežot vīra kontaktus, lai viņš aizmirstu par pagātnes attiecībām, tā ir viena lieta. Tad var domāt, ka jebkuram cilvēkam ir tiesības uz pagātni, no kuras nav nemaz tik viegli atmest.

Daudz jautājumu, kas gaida precizēšanu un atbildes. Ja runa ir ne tikai par to, ka viņi uztur kontaktus, bet arī par to, ka jūtaties aizvainota, jūsu pozīcija nav definēta, un tas liek jums justies neērti un pazemojošu, jums par to jārunā ar savu vīru.

Noslēpumi vienmēr nāk gaismā: kāds no kopīgiem paziņām noteikti uzzinās, ka jūsu vīram ir cita sieva un bērns. Jūs var redzēt kopā. Tāpēc sievas radinieku nezināšana nav pārāk pārliecinošs attaisnojums.

Varbūt ir pienācis laiks noskaidrot, kāpēc jūs esat viens ar otru?

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More