Galvenā Dzīvesstils 9 spēcīgas metodes, kas palīdzēs saglabāt jaunību un pievilcību

9 spēcīgas metodes, kas palīdzēs saglabāt jaunību un pievilcību

edomas

Kad sievietes dzīvē nav mīlestības, tad viņas psihe ar gadiem ieslīd garīgā degradācijā, un nedaudz vēlāk seko miesa – priekšlaicīga novecošana. Mīlestību ir iespējams nosist trijos sitienos, ja rūpīgi un uzmanīgi pie attiecībām nestrādā, bet tajā pat laikā tiek nosista arī sievietes jaunība un pievilcība. Lūk, visspēcīgākās 9 metodes kā saglabāt un atgriezt jaunību un pievilcību jebkurā vecumā.

Acteki upurēja cilvēkus nežēlīgos rituālos – nomet viņu ķermeņus no kraujas kā ziedojumu dieviem. Ja mīlestība ir mirusi, ievainota vai nekad nav pastāvējusi, tad sievietes psihe līdzīgi tiek ievesta nāvē. Un, tā kā ķermenis un psihe ir viena neirosistēma, nedaudz vēlāk seko arī ķermeņa degradācija – priekšlaicīga novecošana. Liekais svars, grumbas, ko ieskauj bieza negatīvisma aura, ka ziedi nokalst ne tikai mājās, bet arī kaimiņu pagalmā. Un gluži pretēji sieviete, kas attīsta ne tikai savu ķermeni, bet arī prātu un garu, būdama iemīlējusies, paliek skaista, vesela, dzīva un vilinoša.

Dziļu un spilgtu izjūtu emocionālā pieredze tieši ietekmē izskatu un šajā gadījumā nav nepieciešams iejaukt mākslīgo skaistumu. Kad no acīm spīd gaisma, tad apkārtējo sirdīs kūst ledus un zied sirsnīgi smaidi. Šāda sieviete izgaismo to cilvēku likteni, kurus viņa aplaimo ar savu klātbūtni. Šāda sieviete saņem vairāk nekā viņa dod, jo viņa nedod, lai saņemtu.

Dāma X. Ko viņa var zināt par mīlestību? Vai viņu kāds slavēja? Vai tētis pie spoguļa sajūsmā iesaucās “Mana princese”! Cik laipnus vārdus viņai saka vīrs? Viņa vairs nespēj atcerēties, kad viņš paskatījās uz viņu tā, it kā viņa būtu dzīva… Ko viņa sagaida no dzīves? Viņai ir jāatmaksā aizdevums un jāmēģina nenomirt no vientulības. Tie, iespējams, ir tie mērķi, kuros viņa sevi ieskauj. Viņa var arī ēst daudz pelmeņus tad, kad visi guļ. Un domās viņa sev saka: “Pienāks laiks, es sākšu pelnīt un tad es visiem parādīšu!!!” Zaudēs svaru, nopirks sarkanu kabrioletu, dosies uz Parīzi… Ak, ūdens vārās – jāmet iekšā pelmeņi.

Lasi arī: Bīstams sievietes ieradums: 24 pazīmes, ka jūs esat uz emocionālās bedres robežas

Dāma Y. Viņas rīts sākas piecos ar aromātisku kafijas tasi. Līdz septiņiem rītā viņa ir trenažieru zālē vai met riņķus pa parku. Tātad liekais svars – tas nav par viņu. Lēdija Y zina, ko vēlas no dzīves un vīrieši ir viņai uz plaukstas. Viņa izsūc no viņiem naudu, spēku un kaisli līdz pēdējam pilienam. Un pēcāk izmet kā tukšu zobu pastas tūbiņu.

Un atkal šķiet, ka dzīvnieciskā melanholija viņu nožņaugs – ir vajadzīgs jauns vīrietis. Iekšā viņa ir tukša: un par pilnvērtīgu sievieti viņai vairs nekļūt. Un bērnu adopcija? Kādas muļķības! Nekad nevar zināt, kāds bērns viņš varētu būt. Ko viņa darīs vecumdienās? Kāda starpība, galvenais, lai būtu nauda!

Tā pret vīriešiem viņa sāka izturēties pēc kārtējā aborta. Šie notikumi viņu no iekšpuses postīja. Seja pārvērtās par masku. No spoguļa viņā lūkojās kāda sveša būtne – izkaltusi un dobja iekšpuse. Un tikai tad, kad viņa izpiež kārtējo vīrieti, viņas šaurās acis izstaro neona gaismu.

Dāma Z. Viņa savā noplukušajā telefonā meklēja telefona numuru – zvērīgu advokātu. Gaidāmā šķiršanās bija jāpārdomā līdz pēdējam sīkumam, jo nedrīkstēja neizdarīt pašu galveno, tas ir, noplēst savu dzīvesbiedru līdz pēdējam. Un vispār, ko tas plušķainais vīrietis saprot no dzīves. Patiesībā viņu pa īstam šajā farsā satrauc tas, kā samazināt vēdera apkārtmēru? Tas, ka viņa mazliet pieņēmusies svarā nemaz nav tik būtiski, bet tas vēders… Tā it kā viņa būtu pēdējā grūtniecības mēnesī. Nedarbojas ne diētas, ne skriešana. Tas nekas, ka sāp muguras lejasdaļa. Viņai taču vēl nav piecdesmit.

Jebkurš cilvēks, kuram atņemta mīlestība, agrāk vai vēlāk psiholoģiski degradējas. Kāpēc tā notiek?

Savstarpējā atgriezeniskā saikne. Mīlestība nav vienpusēja spēle. Bet arī ne tirdzniecības līgums. Visam būtu jānotiek dabiski bez vīzijas par nākotnes igeuvumiem. Mīlestību var iegūt tikai ar to daloties.

Attīstība. Cilvēks attīstās tikai mīlot, lai arī kā šī sajūta izpaustos: rūpējoties par slimu radinieku, kontaktējoties ar toksisku māti vai ar niknu vedeklu. Viss, kas darīts mīlestības vārdā, attīsta dvēseli un piepilda sirdi ar prieku. Piešķir mērķi un jēgu. Sievietei to dāvājusi māte daba caur dzemdēšanu un bērnu mīlēšanu.

Pārpilnības plūsma. Dodiet saviem mīļajiem visu iespējamo. Galvenais ir pretim pieņemt to, ko viņi jums dod. Veselīga mīlestība vienmēr ir pārpilnības sekas. Šīs ir vēlme un spēja dalīties skaistumā, jaunībā, aprūpē un maigumā. Ja jūs esiet alkatīgs un nedalāties mīlestībā, bet ļaujiet otram tikai mīlēt sevi, tad iekšpusē viss “skābst” un notiek degradācija.

Pastaiga piramīdā. Pirms piedzimšanas zīdainis sasniedza pilnību savā pasaulē – mātes dzemdē. Viņš pašrealizējās. Un tūlīt pēc piedzimšanas bērns sāk slīdēt par Maslova piramīdu. Pirmajās stundās pazūd piramīdas augšējais līmenis. Vēl vairāk. Jau pirmajā dzīves gadā viss izrādās ne tik rožaini un patīkami un var izraisīt sāpes: elektrības kontaktligzdas, stikls, asi stūri, verdošs ūdens.

Bērns aug un dodas uz skolu. Viņu veido skolotāji un vecāki, viņš sastop citus bērnus un atklāj, ka cilvēki ir atšķirīgi. Viņam ir jāpiedalās konkursā, jāpierāda sevi un jāizcīna sava vieta. Tātad bērns aizvien zemāk un zemāk slīd pa piramīdu un viņam nav jāpaļaujas tikai uz cīņu, viņam ir jāstrādā un viņš slīd mīlestības nepieciešamībā.

Tas izvirza esamības un jēgas dilemmu: kā saņemt mīlestību un kā to dot. Pieaugot, cilvēks pamet vecāku ligzdu un viņam tiek atņemta finansiālā drošība – viņš ir spiests pats nopelnīt maizi un jumtu virs galvas, ko vecāki viņam nodrošināja. Ja viņš to nedarīs, tad ripināsies lejup uz pēdējo līmeni, līdz notiks fiziska degradācija.

Un, ja tomēr viņam izdosies sevi nodrošināt, nostiprināties šajā līmenī, viņš atkal pats uzkāps pa piramīdas līmeņiem: izveidojot ģimeni, attiecības ar partneri. Un notiks mīlestības saņemšana caur dāvināšanu un radīšanu.

Ekonomikas būtība — teorija. Ekonomika, 10. - 12. klase.

9 visspēcīgākās metodes:

“Jaunības smarža”. Vērojot jaunas meitenes (un jaunus vīriešus), var pamanīt, ka viņi smaržo īpaši svaigā veidā – kā jūras brīze vai ziedi saulē. Nav iespējams šo aromātu sajaukt ar smaržām vai radīt to kā mākslīgi. Ar vecumu, agrāk vai vēlāk, šis efekts zūd. Tomēr ir sievietes un vīriešu, kuri šādu aromātu ir spējuši saglabāt. Sākumā var šķist, ka viņi “biežāk mazgājas” vai valkā gludinātas un iecietinātas drēbes, tomēr būtība ir cita: īpašā noskaņojumā.

Ikdienas praksei: iedomājieties, ka atrodaties brīnišķīgā, iespējams, pat paradīzes dārzā, kurā aug eksotiski un neredzēti ziedi. Juš guļat ziedos un iztēlojaties kā katra jūsu pora ieelpo ziedu aromātu. Pirms izelpas ķermeņa poras aizveras, smarža absorbējas ķermenī. Uzzīmējiet savu dārzu. Praktizējiet šo 5 – 15 minūtes katru dienu.

“Lidojoša gaita”. Viegla gaita ir raksturīga jauniešiem. Bet jo vecāki mēs kļūstam, jo grūtāk šķiet “iet kājas” un ne jau dēļ liekā svara, bet drīzāk dēļ neatrisināto problēmu slodzes. Lai saprastu, cik vieglai vai smagnēja ir jūsu gaita, palūdziet kādai draudzenei vai draugam, lai jūs nofilmē. Palūkojieties uz savu gaitu tā, it kā vērotu svešu cilvēku.

9 мощных методов сохранения молодости и привлекательности 

Vieglums ir atkarīgs no locītavu kustībām – jūs varat staigāt kā koka lelle jeb peldēt kā gulbis. Lūk, prakses, kas palīdz:

  • 1.daļa. Ejot pagrieziet savas domas iekšpus ķermeņa. Sajūtiet, kur atrodas jūsu svars – ceļos, kaklā, plecos, gurnos. Iedomājieties par mehānisku lelli – kuras ir jūsu kustīgākās daļas, kuras stīvākās? Noņemiet domās šīs eņģes un aizmetiet prom uz visiem laikiem.
  • 2. daļa. Praktizējiet regulāru vingrošanu vismaz 10 minūtes, lai strādātu ar ķermeņa galvenajām locītavām.

Ieteicams lietot šīs metodes kopā: vizualizācija + vingrošana. Tikai tad efekts būs ilgstošs. Visam vajadzētu aizņemt ne vairāk kā 20 minūtes.

“Viņa ir majestātiska, līgana kā pāvs”. Bieži vien cilvēks neapzinās, ka ir saliekts. Stāja atspoguļo katra cilvēka iekšējo stāvokli, piederību profesijai, satusam un sociālajai izcelsmei. Pēc tā var nekļūdīgi atpazīt cilvēkus. Labojot un uzlabojot savu stāju, mēs saglabājam jaunību. Tas ietekmē arī seju: regulāri vingrojot, sejas ovāls uzlabojas, āda savelkas un pazūd dubultzods. Lūk, kā uzlabot stāju:

Pagrieziet savu iekšējo skatienu uz mugurkaulu un iztēlojieties, ka jūsu mugurkauls ir kā pērļu virtene. Prātā iztaisnojiet šo pērļu virteni, lai tā būtu taisna.

Vingrinājums “kaķis”. Nometieties četrrāpus uz grīdas, rokas plecu platumā un minimāls atstatums starp kājām. Dziļi ieelpojiet un izlieciet un ielieciet muguru.

How to Do Cat to Cow Pose | POPSUGAR Fitness

“Dzīva seja”. Palūdziet kādam, lai nofotogrāfē jūs tad, kad jūs to nezinat. Uzmanīgi izpētiet savas sejas izteiksmes. Ko izsaka tavs tēls? Par ko “runā” acis? Ko jūs neverbāli ar savu skatu pasakiet citiem cilvēkiem un pasaulei? Galu galā ķermenis nemelo un seja pateiks visu. Pagrieziet iekšējo prātu pret seju un praktizējiet iekšējo smaidu.

Iekšējais smaids. Ērti apsēdieties. Atpūtieties. Vērsiet uzmanību un iekšpusi un… smaidiet. Apskatiet pēc kārtas visas ķermeņa daļas un orgānus. Katru reizi ar šo orgānu vai ķermeņa daļu iekšēji smaidiet un sajūtiet atsauksmi. Piemēram, savienojieties ar sirdi, jūs sajutīsiet, kā prieka sajūta izplatās no tās tālāk visos orgānos. Katru rītu vingriniet iekšējo smaidu.

Mūžu dzīvo, mūžu mācies. Ik pēc sešiem mēnešiem uzziniet vai sāciet kaut ko jaunu, ko vēl neesat darījis: tā var būt jauna svešvaloda, ģitāras spēle, gleznošanas kursi un daudz kas cits.

“Svaiga sabiedrība”. Ja patiešām vēlaties izskatīties jaunāka, pēc iespējas biežāk kontaktējieties ar cilvēkiem, kuri ir par jums jaunāki. Un pavadiet pēc iespējas mazāk laika ar cilvēkiem, kuri ir priekšlaicīgi novecojuši. Laika gaitā tas atjaunos dvēseli un ķermeni.

“Aizpildiet katru mirkli ar nozīmi”. Saglabājiet un stipriniet vēmi “gribēt”: interesi par dzīvi, biežāk apzinoties sevi “šeit un tagad”. Neļaujiet, ka vecuma dēļ jūsu vēlmju daudzums un kvalitāte samazinās, bet drīzāk strādājiet pie tā, lai tā palielinās. “Vēlmju saraksts” balstās uz dzīves tieksmi, katra mirkļa vērtību. Lai vienmēr gribētos palielināt savu vitalitāti – staigā, skrien, brauc ar riteni.

Otrais medusmēnesis

Kopā ar mīļoto cilvēku veidojiet sev otro medusmēnesi. Uztverami un skaidri atjaunojiet kaisles bezdibeni, kurā ienirt kopā ar mīļoto.

“Jaunības ābols”. Sieviete var būt jauna un skaista, ja vēlas. Bieži vien viņai pietiek, ja ar to tikai nedaudz palīdz – noskaidrot mērķus, apzināties un novērst psiholoģiskos šķēršļus, kas neļauj virzīties uz priekšu.

Tā var būt jebkura aizraujoša darbība (zīmēšana, modelēšana, psiholoģisko sāpju pārvarēšama) ar iegremdēšanos patieso mērķu un vēlmju pasaulē.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More