Galvenā Psiholoģija Dažreiz mums vienkārši nepieciešams dzirdēt, cik daudz otram nozīmējam

Dažreiz mums vienkārši nepieciešams dzirdēt, cik daudz otram nozīmējam

edomas

Lai arī daudzi no mums neatzīsies, ka tad, kad tuvinieki mums saka, cik daudz mēs viņiem nozīmējam, spēlē ārkārtīgi lielu lomu mūsu dzīvē, tomēr dzirdēt “es tevi mīlu”, “tu esi svarīgākais cilvēks manā dzīvē” vai “paldies, ka esi man blakus” varētu mūs padarīt ārkārtīgi laimīgus. Galu galā šajā pasaulē nav nekas vērtīgāks par mūsu ģimenes un draugu mīlestību un apstiprinājumu. Un tas, ka jums ir jādzird, ka kāds par jums rūpējas un mīl, nepadara jūs vāju. Tas nozīmē, ka jūs esat jūtīgs cilvēks, kuram ir sirds un kurš vēlas dot un saņemt mīlestību.

Patiesībā ir ļoti daudz veidu, kā pierādīt un parādīt cilvēkam, ka jūs viņu mīlat. Protams, vārdi paši par sevi neko nenozīmē, ja tie neiet roku rokā ar mūsu rīcību. 

Turklāt jūtas dažreiz ir paslēptas dziļi mūsu dvēselēs. Tātad, nepietiek tikai ar “zināšanu”, cik ļoti otrs cilvēks mūs mīl. Atcerieties: spēcīgas, ilgstošas ​​attiecības nevarētu pastāvēt bez izteiktām mutiskām emociju izpausmēm, kuras abiem partneriem ir līdzīgas. 

Attēlu rezultāti vaicājumam “words”

“Labi izvēlēti vārdi, sajaukumā ar emocijām, ir pamats tam, lai cilvēku ietekmētu.”

Protams, ka mums nav VISU laiku jādzird, ko mēs nozīmējam saviem mīļajiem, be ir nepieciešams, lai laiku pa laikam tas mums tiktu atgādināts. Patiesībā attiecības, kurām ir atņemti romantiski vārdi, neizbēgami partnerus iepīs baiļu un traģiskuma miglā.

Lasi arī: Sievietes pēc 40: Kā mēs maināmies

Mīlestības vārdi motivē, iedvesmo un dāvā enerģiju. Klausīties, kā kāds pauž mums atzinību, mūsu ausīm ir kā svētki un rada laimes un gandarījuma sajūtu. Tie stiprina saikni, ko esam viens ar otru nodibinājuši.

Marija Montessori reiz ir teikusi: “Valodas attīstība ir daļa no personības attīstības, jo vārdi ir dabisks domu izteikšanas līdzeklis un tā veido izpratni starp cilvēkiem.”

Vēl svarīgāk par visu ir sacīt maziem bērniem, ka jūs viņus mīlat. Patiesībā viņi ir tie, kuriem tas ir jādzird visvairāk. Atcerieties, ka bērna pašpārliecinātībai nekas nav svarīgāks par vecākiem, kuri pastāvīgi parāda un stāsta savam mazulim, cik ļoti viņi mīl savu bērnu.

Attēlu rezultāti vaicājumam “loved child”

“Mūsu valoda ir sevis atspoguļojums. Valoda ir precīzs tās runātāju rakstura un izaugsmes atspoguļojums.” 

(Cēzars Čavess)

Tāpēc bērni, kurus audzina emocionāli auksti vecāki, ir nedroši un nepārliecināti par sevi. Viņi aug šādā veidā, un viņu vecāku distancētā izturēšanās parasti ietekmē visu viņu dzīvi. Šie bērni parasti kļūst par pieaugušajiem ar uzvedības un kognitīviem traucējumiem, piemēram, aleksitīmiju, kas sevi ietber nespēju noteikt un identificēt emocijas.

Tātad, ja mēs vēlamies, lai mūsu bērni aug mierā ar sevi, ir pārliecināti un inteliģenti, mums ar viņiem ir jākomunicē un mēs nekad nedrīkstam pārstāt viņiem izrādīt un teikt, cik ļoti mums viņi rūp. 

Skumji, ka mūsdienās daudziem šķiet, ka vecākiem un cilvēkiem kopumā ne visai izdodas izteikt savas jūtas. Tā rezultātā bērni iebiedē citus bērnus klasē, romantiski partneri strīdas tā vietā, lai būtu laimīgi, un kolēģi neatbalsta cits citu.

Vēl viens faktors, kas noved pie šīs bēdīgās situācijas, ir fakts, ka cilvēki dod priekšroku saziņai sociālajos medijos, tā vietā, lai tiktos aci pret aci. Liekas, ka daudzi no mums ir tik aizņemti ar citām lietām, ka neatrod laiku personīgi pateikt saviem mīļajiem, cik ļoti mūs mīl, bet tā vietā dara to sociālajos medijos.

Atcerieties cilvēkus, kuri jūs mīl, turklāt jums ir jābūt pārliecinātiem, ka jūs mīlat arī viņus. Tāpēc ir absolūti nepieciešams pateikt viņiem personīgi par savām izjūtām. Komunikācija ir būtiska katru attiecību sastāvdaļa. Tāpēc pareizas izjūtu izpausme var būt veiksmīgas ilgtermiņa atslēga – nekad neaizmirstiet efektīvi izmantot valodu, kad runa ir par mīlestību.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More