Galvenā Iedvesma 5 psiholoģiskās tehnikas svarīgu sievietes īpašību attīstībai

5 psiholoģiskās tehnikas svarīgu sievietes īpašību attīstībai

edomas

Ir īpašības, kas ir īpaši svarīgas sievietes raksturā. Tās palīdz sasniegt harmoniju ar sevi un apkārtējo pasauli, viegli un nemanāmi sasniegt nospraustos mērķus, būt par drošu aizmuguri saviem mīļajiem.

Šīs dzīvei tik nozīmīgās īpašības jau sākotnēji piemīt katrai sievietei, taču bieži tās tiek paslēptas zem problēmu gūzmas, aiz piespiedu uzstādījumiem, psiholoģiskiem blokiem un šablonveida uzvedības. Ir pienācis laiks savest kārtībā savu enerģētisko lauku, attīstīt savas dabiskās īpašības un atkal atsākt mirdzēt kā briljantam – patiesā sievišķības un gudrības gaismā. 

Attīstām mieru

Šī īpašība ir sevišķi svarīga jebkurai sievietei mūsu sarežģītajā laikā. Bieži no tās ir atkarīga visas ģimenes veselība, kā psiholoģiskā, tā arī fiziskā. Jums jāsasniedz pilnīga harmonija pašai ar sevi. Jākļūst personībai ar vienu veselumu, lai nekādi ārējie apstākļi nevarētu jūs izsist no līdzsvara. Pār mierīgu sievieti nespēj valdīt tādi agresori kā niknums, steiga, burzma, skandāli un jebkuras citas nepatīkamas situācijas. Tas nenozīmē, ka jums ir jāklusē – jūs variet izrādīt jebkuras emocijas, bet iekšēji jūs paliekat mierīga un nesatricināma.

Lai attīstītu mieru sevī, pacentieties izbrīvēt sev 10 minūtes dienā. Šo vingrinājumu jūs varat veikt kā mājās, tā arī uz ielas. Jūs varat sevi iedomāties kā skaistu koku, no kura pakājes uz zemes centru iet saknes, nodrošinot stingrumu, noturību, radot sazemēšanās sajūtu. Šajā brīdī var uzlikt plaukstas saules pinumam un veikt dziļas un līganas ieelpas un izelpas. Pēc tā apzinieties, cik lielā mērā mierīgāka esiet kļuvusi, sajūtiet šo mieru sevī.

Mācāmies pieņemt

Kāda jēga gausties par notiekošo, ja  mēs tāpat to nevaram mainīt? Lai veiksmīgi cīnītos ar problēmu, vispirms ir jāatzīst tās esamība, jāpieņem tā. Pieņemšana – tā ir sievietes pati pirmatnējā īpašība, kas ļauj uztvert radušos situāciju caur gudrības un sapratnes prizmu. Neizraisot pretestību notiekošajam, ļaujot negatīvajai enerģijai veikt savu ceļu bez spriedzes un graujošām sekām.


Lai attīstītu sevī šo īpašību, aprakstiet jebkuru situāciju no pagātnes, kas jūs aizskāra, sarūgtināja, lika dusmoties un izraisīja veselu emociju vētru. Pierakstiet to uz papīra, padomājiet, kam tā bija nepieciešama. Kas jums tapa skaidrs, pateicoties notikušajam – par sevi, par apkārtējiem, – ko lietderīgu un labāku tas ienesa jūsu dzīvē? 

Attīstām pārliecinātību

Šī ir jebkuras situācijas mierīgas izpratnes un pieņemšanas īpašība. Tas ir stāvoklis, kurā jūs apzināties, ka jums ir tiesības uz visu, kas jums vajadzīgs, variet tikt galā ar notiekošo un pārvarēt to. Pārliecināta sieviete apzinās visu notiekošo un uzņemas atbildību par to, kas notiek viņas dzīvē. Kad sievietei ir tiesības pieņemt lēmumus, viņa pilnībā sāk kontrolēt visas savas darbības.

Pirms nepatīkamas tikšanās ar kādu cilvēku, no kuras nav iespējams izvairīties, piemēram, darbā, administrācijā, veiciet šādu vingrinājumu: “Man uz to ir pilnīgas tiesības,” un pēc tam sāciet sarunu. Tad izanalizējiet, kā turpmāk veidosies situācija, pavērojiet notiekošo no malas.

Attīstām mērķtiecību

Tas ir stāvoklis, kad tiecamies uz ieplānoto, uz kādu mērķi, spējam koncentrēties uz vēlamo. Tā ir gatavība virzīties uz tā sasniegšanu, nepievēršot uzmanību kļūdām, kritieniem un jebkuriem šķēršļiem. Sievietes mērķtiecība – tas nozīmē atļaut visumam noteikt labākās iespējas un vislabākos risinājumus tās sasniegšanai.

Lai izstrādātu mērķtiecību, mēģiniet veikt vingrinājumu. Nosakiet mērķi, kuru vēlaties sasniegt. Vienā papīra lapas stūrī uzzīmējiet savu mērki, bet pretējā – savu veidolu. Novelciet dažas līnijas no sevis uz savu mērķi. Tās varbūt īsas, garas, taisnas, līkumotas, punktētas utt. Šīs līnijas uzskatāmi demonstrē, ka ceļi mērķa sasniegšanai var būt dažādi. Pastrādājiet ar savu zīmējumu.  Kādas līnijas atsaucas vairāk? Aprakstiet savas sajūtas un atklātās iespējas.

Attīstām maigumu

Pēdējā laikā sievietes ir praktiski zaudējušas šo dabas doto īpašību. Tā izpaužas kā delikātums, taktiskums, labsirdība, iecietība un vieglums. Maiguma stāvoklis ieskauj visus apkārtējos ar mīlestības un siltuma enerģētiku. Kad šī īpašība kļūs par daļiņu no jūsu dabas dotuma, tad neviens nevarēs jūs sarūgtināt, apbēdināt vai aizvainot, salauzt jūsu dzīvi.

Lai sasniegtu šo stāvokli, nepieciešams nedēļu veikt vingrinājumu. Ienākot kādā telpā, apstājieties uz pāris minūtēm. Iedomājieties, kā no jūsu sirds centra viļņiem izplūst mīlestība. Virziet šīs straumes uz āru, atkārtojot pie sevis, ka visu labāko jūs atdodiet citiem. Pēc tam visas šīs straumes uzsūciet sevī, atkārtojot, ka viss labākās ir priekš jums. Pavērojiet izmaiņas savā dzīvē. 

Fokusējieties uz šīm piecām īstas sievietes īpašībām, un pasaule ap jums sāks mainīties. Tā pārsteigs jūs ar atvērtību, atsaucību, vienlaicīgi pieņemot dāvanas un dāvājot tās.

Lasi arī:

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More