Galvenā Dzīvesstils 11 lietas, ko cilvēki nožēlo, ka nav (NE)darījuši savos 30 gados

11 lietas, ko cilvēki nožēlo, ka nav (NE)darījuši savos 30 gados

edomas

Kāds gan var būt labākais veids mācīties, ja ne no tiem, kuri tur jau ir bijuši un to darījuši? Lūk, apkopotas lietas par kurām cilvēki nožēlo, ka nav darījuši savos 30 gados. Neatkarīgi no tā, vai gatavojaties doties auzraujošā ceļojumā, vai palikt mājās, ņemiet šo vērā! Noderēs!

1.Varbūtības

30 gadu vecumā jūs izjutīsit sabiedrības spiedienu vairāk nekā jebkad agrāk, taču neļaujiet sevi kavēt. Jūs varat pastāvīgi uztraukties par to, ka jums vajadzētu piederēt mājai, ka jums jau būtu jābūt bērniem, pirkstā laulības gredzenam vai stabilai un augšupejošai karjerai. Atmetiet visas šīs cerības un dzīvojiet tā, kā jūs vēlaties un tā kā jūs jūtaties laimīgs. Nejūtieties kā neveiksminieks tikai tāpēc, ka jūsu dzīve novirzās no normas — jums ir jādzīvo viena dzīve, tāpēc dzīvojiet to savā veidā.

2.Maz pavadīts laiks ar vecākiem

Ļoti daudzi nožēlo to, ka pārāk maz laika ir pavadījuši ar vecākiem laikā, kad viņi ir bijuši jaunāki un aktīvāki. Pavisam vienkāršie dzīves prieki – pastaigas, ceļošana, vai pat vienkārša saruna ar gadiem kļūst daudz grūtāka.

3. Darba likšana pirmajā vietā

Svarīga lieta, kas jāpatur prātā, kad sasniedziet 30 gadu vecumu: ja darbs jums būs pirmajā vietā, tad jūs to nožēlosiet. Pavadiet laiku ar cilvēkiem, kurus mīlat, jo tie ir vērtīgi mirkļi, kurus nevar atsvērt ne nauda, ne virzība pa karjeras kāpnēm.

4. Tērēt laiku negācijām

Un, iespējams, jūs domājāt, ka šie negatīvie no jūsu dzīves pēc 30 pazudīs. Nē, tā patiešām nav, tāpēc netērējiet laiku. Uzmanieties no cilvēkiem, kuri neliek jums justies labi un pārvērtējiet savas attiecības ar viņiem. Esiet piesardzīgs, veltot laiku negatīvām domām un problēmām, kuras nevariet kontrolēt. Vienkārši – palaidiet tās!

5. Domāt, ka 30 gados esat vecs

“Es šim esmu pārāk vecs!” tā var būt diezgan bieži lietota frāze jūsu leksikā. Tomēr ziniet ko? Jūs neesat vecs! Un varu derēt, ka cilvēki 50 un 60 gadu vecumā to apstiprinās. Pasaule ir pilna iespēju arīdzan 30 gadu vecumā un joprojām ir. Izmantojiet iespēju, dzīvojiet un izbaudiet dzīvi kā jauneklis, nekad nezaudējiet bērnu sevī.

6. Sevi nelikt pirmajā vietā

Iespējams, ka jūs savā dzīvē pirmajā vietā liekat visus citus, bet ne sevi. Pārstājiet! Tad, kad noliksiet sevi pirmajā vietā, tad arī viss pārējais nonāks savās vietās. Ja izvirzīsiet savas vajadzības pirmajā vietā, tad kļūsiet laimīgāks gan pats ar sevi, gan apkārtējiem. Rūpējoties par sevi 30 gadu vecumā, nožēlosiet mazāk. Vai tiešām sava dzīve jāgroza ap citiem? Nē!

7. Pārāk maz rūpju par savu ķermeni

Paradoksāli ir tas, ka apglavojiet, ka esat pārāk vecs, tomēr joprojām saglabājiet paradumus, kādi jums bija jaunībā – neveselīgu pārtiku un nevingrošanu. No šiem ieradumiem ir grūti atteikties, taču ārstējiet savu ķermeni savlaicīgi, pretējā gadījumā tas liks par sevi manīt ne tajos labākajos aspektos.

8. Neizmantot iespējas

Varbūt jūs šajā vecumā esat pārlieku piesardzīgs un, iespējams, jūs kavē tieši viss tas, ko minējām iepriekš. Riskējiet!

9. Neiekrāt un neieguldīt

Tā patiesībā ir milzīga nožēl, ko cilvēki, kas nu jau vecāki par 30 nēsā sevī. Ja sāksiet krāt agrāk, tad jums būs lieli ieguvumi.

10. Pārāk maz ceļots

Pasaule ir rokas stiepiena attālumā, tāpēc ceļojiet! Ejiet pārgājienos! Neatlieciet!

11. Pārāk daudz domāt par to, ko domā citi

Šķiet, ka mēs par to domājam jebkurā vecumā. Netērējiet vairāk laiku šim bezjēdzīgajam ieradumam! Pārtrauciet ieguldīt laiku un enerģiju, lai domātu par to, ko saka citi. Tie, kuri mīl, pieņems tādu, kāds esiet!

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More