Galvenā Attiecības Vai meklējat mīlestību internetā! 9 padomi, lai netērētu savu laiku

Vai meklējat mīlestību internetā! 9 padomi, lai netērētu savu laiku

edomas

Iepazīšanās tiešsaistē vairs nav jaunums, un, pateicoties šiem padomiem, daudzi atrod savu dvēseles līdzinieku.

Vai ir reāli atrast mīlestību internetā? Protams! Bet pirms sākat rīkoties izlēmīgi, iesakām iepazīties ar dažiem ieteikumiem, kas ļaus jums atrast cienīgu partneri un netērēt savu laiku.

1. Padomājiet par to, ar ko vēlaties būt kopā. Ja vēlaties, varat pat izveidot sarakstu ar tām īpašībām, kas jums patīk cilvēkos un kuras jums ir pilnīgi nepieņemamas. Tas palīdzēs jums orientēties, kas tieši ir jūsu mērķauditorija, un jūs neapzināti izvēlēsieties tos, ar kuriem jūs varētu veidot attiecības.

2. Padomājiet par savu paštēlu. Nemelojiet. Ja patiesībā vēlaties nedēļas nogali pavadīt mājīgā atmosfērā, tīklā nevajadzētu rādīt fotoattēlus no ballītēm, jo ​​tas piesaistīs nepareizus vīriešus/sievietes. Un paturiet prātā, ka fotoattēlam jābūt atbilstošam šim laikam, nevis uzņemtam pirms desmit gadiem.

Lasi arī: Kļūsti pat stipru sievieti, kura (pie velna!) dara to, ko grib!

3. Rakstiet par sevi patiesību. Esiet atklāts, kad aizpildiet jebkādu informāciju par sevi, vai sazinoties ar potenciālo partneri. Nevienam nepatīk maldi. Ja dzīvē esat mierīgs un saprātīgs, tad nevajag spēlēt citu lomu.

Ищите любовь в Интернете? 9 советов, чтобы не потратить время зря

4. Ja jums patīk kāds cilvēks – nekavējoties rakstiet viņam. Daudzi baidās uzņemties iniciatīvu, bieži tas ir saistīts ar bailēm no noraidījuma. Bet ir vērts nedaudz padomāt – ko jūs zaudējat, ja pats rakstāt? Pilnīgi neko, gluži pretēji, jūs varat tikai iegūt.

5. Nenokavē saraksti un norunā tikšanos. Nebaidieties spert soli uz priekšu, un, ja nu izrādās, ka šis cilvēks dzīvē ir daudz saistošāks. Nezaudējiet laiku.

6. Jūs nevarat patikt visiem. Katram cilvēkam ir sava gaume un vēlmes, nav jācenšas izpatikt visiem bez izņēmuma. Tas ir normāli, ja jūtat simpātijas vai antipātijas pret citu cilvēku. Arī jūs nevarat patikt visiem cilvēkiem, savukārt kāds cits jūsos rada negatīvas emocijas. Tā ir dzīve. Galu galā jums nav nepieciešama miljonu atzīšana, jūs meklējat vienu cilvēku, vai ne?

7. Esi pozitīvs un nebūvējiet ilūzijas. Ja jums patika cilvēka fotoattēls tīklā, un jūs jau esat sācis izfantazēt kāzas, bērnu dzimšanu un ikgadējus braucienus uz ārzemēm, tad būsiet ļoti vīlušies, ja tas nenotiks. Nesteidziniet lietas. Visam ir savs laiks. Izturieties pret jebkuru tikšanos kā jaunu un interesantu pieredzi.

8. Ja jūs kaut kas interesē, runājiet par to. Nespēlējiet spiega lomu, ja vēlaties uzdot cilvēkam jautājumu – uzdodiet. Esiet pats, nevilcinieties precizēt nesaprotamus punktus, precizēt minējumus un kliedēt ēnas.

9. Neaizmirstiet par drošību. Reģistrējieties uzticamās iepazīšanās vietnēs, kurās ir profila apstiprināšanas sistēma. Nestāstiet svešiniekiem visu informāciju par sevi uzreiz, tiecieties tikai neitrālā teritorijā, līdz saprotat, ar kuru personu jūs turpināsiet sazināties.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More