Galvenā Attiecības Par ko MELO vīrieši: 12 izplatītākās lamatas

Par ko MELO vīrieši: 12 izplatītākās lamatas

edomas

Vīrieši-manipulatori ir pakļauti pataloģiskiem meliem. Kā viņiem izdodas mūs maldināt? Viņi rada ļoti pārliecinātu un harizmātisku tēlu: jauku, sabiedrisku un izpalīdzīgu. Šādus vīriešus pirmajos iepazīšanos posmos ir grūti atšifrēt. Lūk, 12 viltus apliecinājumi, ar kuriem viņi “pievilina” upurus.

1.Es tevi nekad nepiemānīšu un nenodošu

Es meloju jaut tagad, kad šos vārdus izsaku. Tu jau pati zini – cilvēkam, kurš vienmēr saka patiesību, pat neienāks prātā šādus vārdus teikt. Patiesībā iemesls, kāpēc cilvēks kaut ko tādu saka ir tas, ka viņš jau agrāk to ir darījis un agri vai vēlu pienāks brīdis, kad vārdi nesakritīs ar darbiem.

Un tu būsi neizpratnē, kad maskas kritīs. Jo tu vēlēsies noticēt tam cilvēkam, ko ieraudzīji sākumā, nevis tam, kāds viņš patiesībā ir.

2. Traks var palikt, cik gan daudz mums kopīga!

Nevajag trakot – patiesībā jau paspēju tevi izpētīt un tagad spoguļojos tevī kā spogulī. Kamēr mēs runājām, man izdevās noskaidrot gan slēptākos sapņus, gan vājākās vietas. Es jau no pirmā randiņa cenšos noskaidrot to, kas tavā dzīvē pietrūkst.

3. Rakstu tev tikai, lai pateiktu, ka skumstu pēc tevis

Patiesībā es gribu zināt, ka es joprojām tevi un tavu dzīvi kontrolēju. Tas ir tests, jo es to daru pēc tam, kad uz dažām dienām esmu pazudis. Vai arī pēc pēkšņas rupjības. Vai arī padarīšu tevi greizsirdīgu, parādoties ar savu jaunāko upuri.

Es šīs ziņas sūtu, lai apstiprinātu, ka joprojām esmu tev svarīgs un tu mani gaidi. Esmu pārliecināts, ka tu mani neaizmirsīsi.

4. Man ļoti žēl, piedod. Biju ne savā ādā

Tas esmu tieši es, tāds, kāds es patiesībā esmu. Manām darbībām jau tagad vajadzēja dot par to mājienu. Protams, es ik pa laikam atvainojos, lai beigtu runāt par savu uzvedību vai liktu tev domāt, ka tā bija tikai sagadīšanās. Es ceru, ka tu to nesapratīsi. Ja tu man atkal piedosi un ielaidīsi savā dzīvē, es apsolu padarīt tavu dzīvi par elli.

5. Vienkārši šobrīd esmu pārāk aizņemts

Tu esi pieturvieta. Man vajag, lai tu liec man justies svarīgam. Esmu ļoti aizņemts – man nav laika tev, kamēr uzturu kontaktus ar daudziem citiem. Bet es ar prieku paturēšu tevi neskaidrībā. Es nosūtīšu ziņas un pēc tam pazudīšu uz vairākām dienām, liekot gaidīt, līdz es atkal pievērsīšu tev uzmanību. Un kas zina, varbūt viens vai divi upuri atkritīs, un tu ieņemsi jaunu pozīciju manā iknedēļas rotācijā.

6. Esmu daudzas reizes pārvācies – man patīk ceļot

Man patīk pamest tās vietas, kur mani redzēja, un sākt visu no jauna. Katru reizi, kad nonāku jaunā vietā, es sāku jaunu dzīvi kā tīra lapa. Kāds atvieglojums, ka nav jācīnās ar pagātnes piedzīvojumu sekām!

Kad lētticīgo mīlestības meklētāju krājumi beigsies, ir laiks atkal sakravāt somas un doties uz jaunu pilsētu. Es atstāju pieviltu siržu pēdas, lai kur arī es dotos.

7. Viņi visi man neko nenozīmē. Tu esi mana vienīgā

Tas ir tas ko es teicu! Cik brīnišķīgi ir veidot dažādus mīlas trīsstūrus un redzēt, kā ap mani vārās kaislības un par mani cīnās. Es barojos no šīs pielūgsmes un fanu uzmanības. Es īsti neplānoju izvēlēties kādu – vienkārši izbaudu spēli.

8. Es neatnācu, jo paliku pie draugiem

Katru reizi, kad bez brīdinājuma pazūdu, tad vari derēt, ka es kādu citu bombardēju ar mīlestību. Bet neuztracies – tu arī esi tā cita.

9. Man ir citi standarti

Tas ir zemiski, bet ar vienu nosacījumu – ja to dari tu. Man ir citi standarti. No tevis es sagaidu pilnīgu godīgumu un lojalitāti, tajā pašā laikā es esmu atvērts dažādiem piedzīvojumiem un meklējumiem.

Mūs arī turpmāk saista pavedieni – sekss, nauda, komunikācija un atbalsts. Vārdu sakot, viss, ko tu man piedāvā.

10. Mana bijusī bija briesmīga, viņa man meloja

Patiesībā meloju un biju negodīgs es. Es viņu nodevu un viņa vairs to nevarēja izturēt. Viņa ieraudzīja, kas slēpjas zem maskas. Bet, kamēr esam tik tikko pazīstami, to ir grūti uzminēt. Un tāpēc es stāstīšu nebeidzamus stāstus par aizvainojumu. Apskauj mani, apžēlo, dziedē manas brūces. Atdod man sirdsmieru un ticību cilvēcei…

11. Es nevarēju no viņas tikt vaļā, viņa pēc manis bija traka

Bijušās draudzenes pa mani, iespējams, zina daudz vairāk nekā tu. Dažreiz kāda no viņām var mēģināt tevi brīdināt. Piemēram, ka esmu tendēts uz vardarbību vai viltu. Protams, ka tu viņām nepievērsīsi uzmanību, jo man izdosies tevi pārliecināt, ka viņām skauž mūsu laime. Viņas joprojām mani mīl un vēlas, lai atgriežos un tam nav nekāda sakara ar sāpēm, ko es viņām sagādāju.

12. Agrāk es ar mīlestību spēlējos, bet tagad vēlos nopietnas attiecības

Vai esi gatava uz šīm muļķībām parakstīties? Es jau pavisam drīz ar tevi gulēšu vienā gultā un darīšu to ik pa laikam, lai tu domātu, ka kādudien mums būs nopietnas attiecības. Man ir neizsīkstoša iztēle, bet vienīgā patiesība ir tāda, ka es nekad nemainīšos.

Lasi arī:

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More