Galvenā Attiecības Ja tev ir daudz jāpūlas, lai attiecības izdotos, tad viņš nav “ĪSTAIS”

Ja tev ir daudz jāpūlas, lai attiecības izdotos, tad viņš nav “ĪSTAIS”

edomas

Visās attiecībās ir jāpieliek pūles, bet galvenais – tas ir jādara abiem cilvēkiem! Ja aptver, ka esi tā, kura iegulda visvairāk darbu, tad, acīmredzami, tas nebūs tavs īstais cilvēks. Skarbi, bet ļoti vienkārši.

Tev nevajadzētu justies nogurušai

Ja attiecībās jūties pastāvīgi nogurusi, tad tā nav laba zīme. Attiecības ir divvirzienu plūsma, divvirzienu enerģija. Ja esat nogurusi no nepārtrauktajā pūlēm, tad, iespējams, pārāk smagi strādājat. “Vai tad par to nav īsta mīlestība?” Jā, pūles ir nepieciešamas, bet ne uz jūsu laimes rēķina.

Attiecībās nepieciešams balanss

Ja uzņemat vairāk nekā partneris, tad jūs neesat attiecībās – jūs atrodaties vienpusējā emocionālā kaujas laukā, uzņemot visus mērķējumus un upurus. Ir nepieciešami vienlīdzīgi spēles nosacījumi. Patiesība mīlestība nenozīmē to, ka jums sevi jāpadara par mocekli.

Ja dēļ attiecībām lien caur adatas caurumu, tad pārstāj to darīt

Upurēt kaut ko dēļ mīlestības var šķist cēli, tomēr praksē tas tā nav. Ja ikdienā kāds no jums pieprasa upurus, tad pārstājiet to darīt un virzieties uz izejas pusi. Tie nav normāli apstākļi, ar kuriem jums jāsamierinās. Viņš prasa pārāk daudz.

Viņš neizdara tev pakalpojumu būdams ar tevi

Jums nekad nevejadzētu samierināties ar kādu, kurš jums liek šādi jsuties. Tā veselīgas attiecības nedarbojas! Jums vajadzētu būt vienlīdzīgiem, tikai tā darbojas veselīgas attiecības. Saistību nelīdzsvarotība jūs nekur tālu neaizvedīs.

Free Grayscale Photo of Woman Stock Photo

Iespējams, ka tas ir kaut kas pie kā esi pieradusi, bet tas nenozīmē, ka tas ir veselīgi

Jums nav jāpaliek nogurdinošās attiecībās tikai tāpēc, ka esat pie tām pieradusi. Ja smagi strādā pie attiecībām tas nozīmē tikai to, ka tu sevi satriec…

Tu nevari to turpināt mūžīgi

Kā jau iepriekš sacīts, attiecībām nevajadzētu būt kā sacīkstēm, kurās visu laiku jācenšas kāds noturēt. Jebkurās attiecībās pienāk arī smagi brīži, tomēr tiem būtu jābūt pārejošiem. Ja veltāt laiku tam, lai ieklausītos sevī, tad noteikti to jau zinājāt.

Ja neesi laimīga, kā gan viņš tāds varētu būt?

Ja šajās attiecībās tev ir sajūta, ka visu laiku slīksti, esi satriekta un jūties nožēlojama, tad maz ticams, ka viņa sajūtas ir Everesta virsotnē. Iespējams, ka viņš ir tikpat nelaimīgs, cik tu, jo jūsu attiecības ir tik nelīdzsvarotas, vai arī, ja viņš ir laimīgs, tad viņam esat absolūti vienaldzīga. Kas ir sliktāk?

Sliktajiem laikiem nekad nevajadzētu pārmākt labos laikos

Jā, visām attiecībām ir savas problēmas, bet ne TĀDĀ mērogā. Ja vairāk “labojiet lietas” nekā baudiet lieliskas attiecības, tad tā ir nopietna problēma. Kāpēc tieši jūs tik smagi strādājat? 

Ja viņš patiesi būtu tavs “īstais”, tad tev nebūtu jāpieliek tik daudz pūļu

Beigu beigās šīs attiecības kristalizē tieši šī doma. Nekad neļaujiet sev sabirst līdz putekļiem tikai tādēļ, lai noturētu vīrieti. Atcerieties, ka arī jūs esat pūļu vērta!

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More