Galvenā Attiecības Kas slēpjas aiz vīrieša spējas tērēt NAUDU sievietes dēļ

Kas slēpjas aiz vīrieša spējas tērēt NAUDU sievietes dēļ

edomas

Dažkārt varam novērot vai nu ārēju, vai iekšēju stāvokli, kad sieviete jūtas neveikli vīrieša priekšā dēļ naudas lietām. Neviļus prātā uzpled jautājums: “Vai man no vīrieša vajadzētu ņemt naudu?” Sievietes ir dažādas un tikpat dažādi ir modeļi, ko piekopjam savās attiecībās – dažas no mums tik ļoti baidās izskatīties mantkārīgas, ka attiecībās baidās pat pieminēt naudu, savukārt citas teju ar viltu no vīrieša izvilina pēc iespējas vairāk.

Nauda – tas ir viens no enerģētiskās komunikācijas kanāliem starp vīrieti un sievieti!

Samēra un takta izjūta šajā dzīves sfērā ļoti tiešā veidā veidojas no mīlestības pret vīrieti un cieņas pret sevi, savas sievišķās gudrības un pašpietiekamības.

Ne vienmēr runa ir par naudu kā naudu. Mēģināsim šo to atšķetināt. Aiz sievietes attieksmes pret finansēm, aiz vēlmes un spējas tās pieņemt no vīrieša patiesībā slēpjas sievietes attieksme pret pašu vīrieti un spējas pieņemt kopumā. Tā ir sievietes attieksme pret sevi, pret cilvēkiem un dzīvi.

Ja esat par sevi pārliecināta sieviete, tad jums neradīsies doma: “Vai man no vīrieša vajadzētu ņemt naudu?” Savukārt, ja neesat pārliecināta, tad vienmēr šī dzīves sfēra jums sagādās raizes, jautājumus un jūs uztrauksieties par to, vai neprasāt pārāk daudz vai pārāk maz. Nauda kļūst par sevis šaustīšanas problēmu – jūs būsiet gatava visu pēdējo atdod bērnam, savukārt savas vēlmes un problēmas vīrietim neizpaudīsiet.

Gudra, mīloša sieviete vienmēr zina, kad un kā izteikt savas vēlmes. Un mīlošam vīrietim pietiks ar vienu reizi, kad viņš dzird šādu vēlmi vai lūgumu… Ja sieviete nejūt vīrieša mīlestību un emocionālo siltumu, viņš sievietei nedod to, kas viņai patiešām ir vajadzīgs, tad sieviete var sākt vīrieti ar naudas starpniecību sodīt. Turklāt no šīs sodīšanas viņa gūs iekšēju gandarījumu, kas izpaudīsies konkrētos skaitļos un lietās. Šādā gadījumā gan jāsaka, ka gandarījums ir vājš mierinājums un tikai neliels pierādījums vīrieša mīlestībai pret viņu.

Kādam finanses ir vīrišķības atribūts, piemēram, pulkstenis. Lai pelnītu, ir nepieciešams vīrišķīgas domāšanas veida un vīrišķo īpašību klātbūtne. Sieviete neviļus sāk cienīt turīgu vīrieti, jūtot viņa spēku, vai, gluži pretēji, sāk no šāda vīrieša baidīties.

Dažas sievietes intuitīvi saprot to, ka vīrieti ir iespējams sev “piesiet”, ja viņš attiecībās iegulda. Dažiem vīriešiem laiks ir vislielākā vērtība un sieviete lūgs to pavadīt kopā. Citi vīrieši šajā ziņā nav īpaši dāsni un sieviete to sāk kompensēt ar materiālajiem izdevumiem. Patiesībā, ja vīrietis attiecību dēļ sāk kaut ko upurēt, tad viņš sievietei pieķeras un sāk viņu novērtēt un lolot.

Ja sieviete apjauš, ka vīrietis nelabprāt tērē naudu un viņa sāk viņu pasargāt no šis nelabprātības, tad viņa dara ārkārtīgi aplamo. Jebkura vīrieša emocionālā iesiastīšanās attiecībās veido īpašu saikni ar sievieti. Nav jābaidās, ka no jūsu lūgumiem vīrietis sasprings. Šīs bailes, visticamāk, rodas izejot no tā, ka prasot sieviete pati piedzīvo stresu.

Brown Glass Fragrance Bottle Beside White Pearl Bracelets

Aiz vīrieša spējas tērēt naudu savas sievietes labā slēpjas viņa dziļā attieksme pret došanu.

Skops vīrietis diezvai būs dāsns arī emociju dāvāšanā sievietei. Nauda, pirmkārt, ir enerģija, ko vīrietis dod sievietei. Tie nav tikai papīra gabali, bet tas ir viņa vīrišķais spēks, veids, kā noturēt sievieti sev tuvumā. Ne jau iepirkumu sarakstā, bet gan dziļā neapzinātā attieksmē, kas atspoguļo vispārējo spēju būt attiecībās.

Vai sievietei vajadzētu ņemt naudu no vīrieša? Tikai sieviete pati spēj uz šo jautājumu atbildēt. Vai esat gatava saņemt vīrišķo enerģiju un pretim dot savu sievišķo? Vai esat gatava attiecībām ar viņu? Maiņai? Mijiedarbībai?

Ja kādai no jums ir dēls, tad atcerieties, kā viņš rūpēja jums dāvanu dzimšanas dienā un citos svētkos? Kā viņš krāja naudu. Atcerieties, kā dēls vēlējās jums izdarīt ko labu, lai izpelnītos jūsu apstiprinājumu un uzslavas? Ja māte jau agrā bērnībā kaut kādā mērā nepaturēja dēla došanas vēlmi, tad dēls turpmākajā dzīvē centīsies iepriecināt arī savu sievieti un bērnus.

Tagad iedomājieties, ka šāds zēns apprecas un sieva viņam saka, ka viņai neko no viņa nevajag, nauda nav galvenais. Galvenais ir mīlestība. Ko sieviete dara ar vīrieti? Kastrē. Un uzreiz.

Pirmajā attiecību gadā tieši mīlestību un uzmanību attiecībās gribās visvairāk, un šis vīrietis iemīl sieviete, bet diemžēl viņam nav naudas. Viņš pierod, ka nesaņem naudu un tad sieva viņam sāk pārmest, ka viņš nevar nopelnīt. Šajā gadījumā tieši pieticība un “mīlestība” nogalina viņā vīrieti. Un laika gaitā arī pati sieviete zaudē cieņu un jūtas izgaist.

Ja vīrietis nedod sievietei naudu, tas norāda uz to, ka viņš nav gatavs intīmām attiecībām. Viņam nav, ko sievietei dot un tas nozīmē, ka nenotiek enerģijas apmaiņa. Attiecības IR apmaiņa.

Vīrietis ir sievietes spogulis. Ja sieviete baidās vai kautējās no vīrieša ņemt naudu, tad tas atspoguļo viņas dziļo attieksmi pret vīriešiem un tās ir bailes, vainas izjūta, kauns, neveiklība, apmulsums. Tas pats ir attiecināms uz apgrieztu situāciju. Ja sieviete prasa naudu, neatstāj vīrietim izvēles iespējams un aiz naudas neredz pašu vīrieti, tad ko lai šeit piebilst par mīlestību.

Nauda ir viens no enerģētiskās komunikācijas kanāliem starp vīrieti un sievieti. Ja kāds nevar dot un kāds nevar ņemt, tad saites tiek pārrautas. Padomājiet par savu attieksmi pret vīriešiem kopumā. Vai naudas problēma jūsu attiecībās atspoguļo citas dziļākas problēmas?

Ja pārī valda mīlestība, tad vīrieša dabiskā vēlme ir nodrošināt ģimeni un sievu. Ir tik jauki justies kā saimniekam. Un sieviete ar pateicību un prieku pieņem viņa dāvanas un ar savām vēlmēm atbalsta viņa vēlmi rīkoties, tādējādi iedarbinot viņa vīrišķā spēka un enerģijas uguni.

Vai vēl viens piemērs, kad sievietes prasības vienkārši nav samērojamas ar partnera iespējām. Ko viņa dara? Pareizi, atkal kastrē. Tikai nu jau citādāk. Viņa saka: “Lai arī kā tu mēģinātu, tu mani neiepriecināsi.” Vai vīrietim būs stimuls kaut ko darīt? Šāda liela plaista starp sievietes vēlmēm un vīrieša spējām neļauj viņam augt. Nevajag vīrietī nogalināt vēlmi. Jūsu pieprasījumam vajadzētu būt nedaudz ausgtākam par to, ko viņš var izdarīt šodien. Tādā veidā vīrieti var motivēt, izveidojot viņam proksimālās attīstības zonu.

Finansēm attiecībās ir liela nozīme. Ja sievietei nav vajadzīga nauda no vīrieša, tad tas norāda, ka viņa nevēlas vai baidās pieņemt savā telpā spēcīgu partneri. Nevēlas uzņemties saistības, nevēlas būt viņa sieviete pa īstam. Būt sievai un justies kā sievai ir divas dažādas lietas. Tiklīdz sieviete atsakās no vīriešu naudas, viņa tajā brīdī atsakās no vīrieša. Kas slēpjas aiz sievietes pieticības? Bailes zaudēt partneri? Vai vēlaties pierādīt savu nesavtīgo mīlestību? Vai vēlaties saglabāt savu brīvību un neatkarību?

Kāpēc jūs atsākāties no vīrieša dotās naudas? Paņemot viņa naudu jūs paceļat vīrieša pašcieņu un jūs vizrāt vīrieti pretim sasniegumiem un centieniem. Viņš vienmēr domās, kur un kā pelnīt. Šīs domas aktivizē vīrieša vīrišķo enerģiju. Vīrietim vajadzētu būt vēlmeo iepriecināt savu mīļoto, ja vien sieviete pari šo vēlmi nenogalina.

Kas jums traucē no vīrieša ņemt naudu un kā iemācīties ņemt?

Aizveriet acis un 3 reizes dziļi ieelpojiet un izelpojiet. Iedomājieties vīrieti, no kura jūs vēlētos saņemt naudu. Ja tavā dzīvē tāda vēl nav, tad iedomājies jebkuru vīrieša figūru. Apsveriet to. Kā viņš izskatās? Kāda ir viņa sejas izteiksme?

  • Tagad iedomājieties, ka no viņa plūst nauda. Ievēro, kā tu jūties? Kāda ir šī straume? Vai viņš tiek pie jums? Analizējiet savas jūtas un redzēto. Šajā attēlā jūs varat simulēt plūsmas, novērst šķēršļus, strādāt ar savām jūtām.
  • Izsakiet viņam savu patieso pateicību, mīlestību, apbrīnu. Pasakiet
  • Tagad prasiet viņam naudu. Vērojiet savas jūtas, vīriešu reakciju. Analizējiet, vai vīrieša attieksme pret jūsu pieprasījumu atspoguļo jūsu attieksmi pret šādiem lūgumiem? Simulējiet situācijas un visu laiku sekojiet līdzi tam, lai jums kļūtu ērti, kad attēli mainās.
  • Atcerieties! Vīrietis vēlas būt vajadzīgs, mīlēts un galvenais – būt tev labākais! Noraidot viņa naudu, jūs liedzat sev iespēju būt kopā ar viņu, mīlēt un cienīt viņu.

Lasi arī:

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More