Galvenā Attiecības “Jau sešus mēnešus man nav izdevies atgūties no vienkāršas dēkas”

“Jau sešus mēnešus man nav izdevies atgūties no vienkāršas dēkas”

edomas

Pirms gada satiku vīrieti, kurā iemīlējos. No viņa puses nebija nekas cits kā pievilcības jušana. Sīki neaprakstīšu visus līkločus, bet rezultātu: viņš ar mani izšķīrās, nepaskaidrojot iemeslu, un pārcēlās uz citu pilsētu. Esmu ļoti noraizējusies, man viņa pietrūkst, lai gan saprotu, ka viņš to vienkārši nav pelnījis. Es pat nezinu, kas manās asarās ir vairāk: patiesas jūtas vai aizvainots lepnums.

Kādā brīdī man šķita, ka esmu palaidusi visu vaļā, bet tagad pārdzīvojumi ir atgriezušies. Es saprotu, ka ir pagājuši tikai seši mēneši, bet vieglai dēkai tas ir absurds periods. Tagad darbs mani glābj, vismaz kāds labums: man sen nav bijusi tāda produktivitāte.

Es mēģināju iepazīties, izmantojot lietotnes, bet bez rezultātiem. Jo ilgāk komunicēju ar citiem vīriešiem, jo ​​ideālāks ir mana bijušā tēls un jo enerģiskāk meklēju sevī trūkumus. Kopumā šķiet, ka esmu aizmirsusi, kā sazināties ar pretējo dzimumu: baidos no attiecībām, baidos kļūdīties, baidos, ka sāpēs. Es pastāvīgi cīnos ar vēlmi rakstīt šim vīrietim. Ko man darīt?”

Katrīna, 35 gadi

Sveika! Tavs stāvoklis ir diezgan saprotams, pat salīdzinoši īsā attiecību periodā mūsu psihe spēj stipri pieķerties citam cilvēkam. Ne velti, piemēram, pastāv mīlestības no pirmā acu skatiena fenomens. Un pat tad, ja jūsu attiecības nav strauji attīstījušās, jums joprojām var rasties sajūta, ka šī persona jums ir daudz nozīmējusi.

Emocionāli iztēles psihoterapijas teorijā iemīlēšanās tiek uzskatīta par emocionālu ieguldījumu citā cilvēkā. Mēs tos darām cerībā, ka tie “atmaksāsies” un cilvēks atbildēs uz mūsu jūtām.

Mēs neapzināti varam dot savu mīlestību, rūpes, uzmanību, laiku, spēku un domas savam partnerim. Un jo vairāk mēs ieguldām, jo ​​stiprāka kļūst mūsu pieķeršanās.

Pilnīgi iespējams, ka tad, kad izveidojās jūsu attiecības, jūs daudz domājāt par vīrieti, veidojāt plānus, dāvājāt savas siltās un gaišās jūtas, apveltījāt viņa tēlu ar vaibstiem, kas jums bija arvien nozīmīgāki, tādējādi arvien vairāk pieķeroties. Un tāpēc tagad tevī rodas neatvairāma vēlme viņam rakstīt.

Tāpēc jūsu uzdevums tagad ir:

  • Pārstāj meklēt sevī trūkumus;
  • Koncentrējieties uz savām stiprajām pusēm, savu sievišķo pievilcību un nozīmi;
  • Saproti, ka tevi velk nevis īsts cilvēks, bet gan tēls, kam psihe “emocionālo ieguldījumu” dēļ ir piešķīrusi nozīmi;
  • Strādājiet ar bailēm sazināties ar citiem vīriešiem. Pajautājiet sev: kas ir ļaunākais, kas notiks, ja pēkšņi atkal kļūdīsities?
  • Un pats galvenais, jums ir “jāatdod” savs emocionālais ieguldījums sev. Lai to izdarītu, aizverot acis, vari iedomāties, kā izskatās tava mīlestība, ko dāvāji savam partnerim, kāds ir tavas rūpes un uzmanība. Un tad jums ir jāiedomājas, kā jūs to visu atdodat sev.

Ja jūs visu darāt pareizi, tad jūsu psihei šīs personas nozīme kļūs daudz mazāka, un tieksme pamazām pāries.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More