Galvenā Attiecības 3 galvenās patiesas mīlestības pazīmes, ko zinātne ir apstiprinājusi

3 galvenās patiesas mīlestības pazīmes, ko zinātne ir apstiprinājusi

edomas

“Vai viss, ko es jūtu, ir mīlestība?”, “Vai es mīlu savu partneri?”, “Vai viņš mīl mani?” – šādi jautājumi neizbēgami rodas galvā gan tad, kad attiecības tikai sākas, gan tad, kad kopā dzīvojat jau ilgāku laiku. Šeit ir trīs pazīmes, kas palīdzēs jums saprast, ko jūs piedzīvojat.

Psihologi no Alabamas Universitātes (ASV), kuru raksts tika publicēts žurnālā “Family Process”, identificēja trīs galvenās raksturīgās pazīmes, uz kurām varat koncentrēties, ja rodas šaubas, ka jums ir darīšana ar patiesu mīlestību.

1. POZITĪVA ATBILDĪBA

Partneris ir noskaņots par jums, nedevalvē jūsu jūtas un domas, ir jutīgs pret jūsu vajadzībām, vienmēr ir gatavs jūs atbalstīt, demonstrē savas rūpes un pieķeršanos, dara visu, lai paaugstinātu jūsu pašcieņu – tas nozīmē, ka viņš absolūti mīl jūs. Ja tu pats tā jūties un uzvedies, to pašu var teikt par tevi.

2. ĪSTAS DVĒSEĻU ATTIECĪBAS

Jūs esat atvērti viens otram, nebaidāties “būt pats”, izrādāt savas nepilnības un ievainojamību, izskatāties smieklīgi un stulbi. Kad esat kopā, jūs ne par ko neizliekaties, jūs esat tāds, kāds esat. Jūs pievelkieties viens pie otra, vēlaties būt kopā, dalīties savās sajūtās, domās, iespaidos un pārdzīvojumos, esat uz viena viļņa un pēc būtības saprotat viens otru bez vārdiem.

3. STABILITĀTE

Kad jūs domājat par savām attiecībām, jūs nepiedzīvojat nenoteiktības vai neparedzamības sajūtas. Gluži pretēji, jūs jūtaties pārliecināti, uzticami un droši. Ja jūsu attiecības ir balstītas uz beznosacījumu pieņemšanu un uzticēšanos viens otram, tad tā ir patiesa mīlestība.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More