Galvenā Attiecības 7 pazīmes, ka vīrietis ir ieinteresēts, pamatojoties uz viņa ķermeņa valodu

7 pazīmes, ka vīrietis ir ieinteresēts, pamatojoties uz viņa ķermeņa valodu

edomas

Ķermeņa valodas izpratne ļauj pamanīt žestus, kas nodod romantisku interesi.

Mazāk nekā 40% heteroseksuālu vīriešu spēj noteikt, kad kāds ar viņiem flirtē, savukārt mazāk nekā 20% heteroseksuālu sieviešu pamana flirtu, liecina Teksasas Universitātes Kanzasas (ASV) pētnieku pētījums. Tomēr “liela daļa no mūsu saziņas ir ķermeņa valoda”, saka Treisija Brauna, ķermeņa valodas eksperte. Turpmāk aplūkosim ķermeņa valodas žestus, kas norāda, ka jūs viņam interesējat.

1. Pieksārieni rokām

Ja randiņa laikā sarunu biedrs pieskaras tavai rokai, ar maigu glāstu vai pieskārienu, tas liecina par vēlmi pēc dziļākas saiknes, uzskata Treisija Brauna, kura uzsver, ka ķermeņa valodas ziņā ir maz negadījumu; “nejaušs” rokas vai kājas pieskāriens regulāri būtu apzināts kontakta meklēšanas veids.

2. Acu kontakta uzturēšana

Ja otrs izvairās no jūsu skatiena, tas var liecināt par intereses trūkumu. “Mīlestība otra acīs liecina par mūžīgu romantiku,” skaidro Brauna. Tomēr, pirms izdarīt pārsteidzīgus secinājumus, iespējams, ka acu novēršana ir vienkārši saistīta ar kautrību vai ārējas izklaidības pazīmi.

3. Pieliekšanās sarunas laikā

Ja otrs cilvēks pieliecas jūsu virzienā, kamēr jūs runājat, tas var liecināt par to, ka jūs viņu īpaši interesējat.

4. Atbrīvojošas pozas

Tas, kā notiek jūsu randiņš, var pateikt daudz. Sakrustotas rokas uz krūtīm var liecināt par emocionālu noslēgšanos. Un otrādi, brīva poza liecina par komforta un intereses sajūtu.

5. Pieskaršanās savām kājām

Pieskaršanās savām kājām ir interesanta interpretējama pazīme; piemēram, bikšu iztaisnošana var būt sevi nomierinošs žests, kas saistīts ar nervozitāti. Savukārt apzinātāka kāju glāstīšana, ko pavada mīļš skatiens, varētu būt tiešāka intereses pazīme.

6. Stāvēšana vai sēdēšana ļoti tuvu

Ja kāds stāv vai sēž jūsu tuvumā, tas parasti liecina par interesi. “Cilvēki vēlas būt tuvu tam, ko viņi mīl,” saka pētniece. Tas nosaka komforta un drošības līmeni starp jums abiem.

7. Roku novietošana uz gurniem

Šo pozu var interpretēt divējādi. Tas var liecināt par pašapziņu vai gatavību uz jebko, arī konfrontāciju. Šī poza var atspoguļot pilnīgu pārliecību par jūtām pret jums.

Ja ķermeņa valodu ir interesanti pētīt un atšifrēt, lai mēģinātu atklāt kādu interesantu zīmi, esiet uzmanīgi, lai neizdarītu pārāk pārsteidzīgus secinājumus. Vislabākais ir vienmēr būt tiešā emociju apmaiņā ar potenciālo partneri un gaidīt tiešāku zīmi, lai izmēģinātu pieeju, vienlaikus nevilcinoties lūgt personas mutiskus apliecinājumus, lai dotos tālāk.

Vai jums ir kādi novērojumi saistībā ar ķermeņa valodu?

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More