Galvenā Attiecības 5 frāzes, kuras regulāri jāsaka savam partnerim

5 frāzes, kuras regulāri jāsaka savam partnerim

edomas

Katram pārim pienāk periods, kad mīlētāji uzzina viens par otru kādas svarīgas nianses: mērķus, bailes, komunikācijas stilu. Grūtākais var būt pierast pie cita cilvēka komunikācijas stila, taču, tiekot galā ar šo uzdevumu, var gūt ievērojamus panākumus attiecību veidošanā. Šeit ir dažas uzmundrinošas frāzes, kuras varat regulāri izmantot, lai stiprinātu savu romantisko saikni.

Neatkarīgi no tā, vai jūs un jūsu partneris šobrīd esat laimīgi, mācīšanās pareizi izteikt savas emocijas palīdzēs jums abiem izjust savstarpēju mīlestību un cieņu. Komunikācija nav viegla: dažreiz mēs būtu priecīgi, teiksim, izteikt pateicību, bet nevaram atrast atbilstošus vārdus.

Par laimi attiecību eksperte Eiprila Masīni un pāru terapeite Reičela Tomasjana ir izpētījušas šo jautājumu un atradušas frāzes, kas var palīdzēt veidot tuvību pārī, izrādot partnera mīlestību, atzinību un cieņu.

1.”TEV TIK LABI IZDODAS!”

“Romantiskās attiecībās vissvarīgākais ir tas, kā jūtas jūsu partneris, kad ir jums blakus,” saka Eiprila Masīni. Viņa apgalvo, ka šī frāze palīdz veidot uzticību, kas savukārt padara saikni stiprāku. “Mēģiniet to teikt biežāk un redzēsi, kā tas “salīmēs jūsu attiecības”,” iesaka speciāliste. Sakiet savam partnerim, cik viņš ir labs, un tas paaugstinās viņa pašcieņu.

“Mēs visi zinām, cik svarīgi ir pateikt:” Es tevi mīlu. Bet, kad jūs varat izskaidrot, kā jūs vērtējat savu partneri, vārdi kļūst spēcīgāki,” piebilst Reičela Tomasjana. “Īpaši svarīgi ir teikt šos vārdus, kad partneris šaubās par sevi. Tas viņam palīdzēs saprast, ka tu viņu ne tikai akli mīli, bet arī ievēro visu, ko viņš sniedz attiecībās.”

2. “ESMU LAIMĪGS(A) BŪT KOPĀ AR TEVI”

“Ikdienas ķibeles, sīki konflikti par to, kam kārta izvest atkritumus, stress, neveiksmīgas tikšanās, strīdi ar ģimenes locekļiem aizēno attiecības,” skaidro Eiprila Masīni. “Kad jūs atņemat laiku no kairinošiem faktoriem, lai atgādinātu savam partnerim (un sev), cik jums ir paveicies ar viņu, jūs atkal noliekat attiecības pirmajā vietā. Tas palīdz pārvarēt grūtības. Atgādiniet savam mīļotajam, cik pateicīgs esat par to, ka jūs esat kopā.”

3. “ES LEPOJOS PAR TO, KO ESAM SASNIEGUŠI”

Pēc Reičelas Tomasjanas domām, pasakot partnerim, ka novērtējat to, ko esat izveidojuši kā komanda, tiks atbalstīta viņu ticība jūsu attiecībām. “Tas stiprina sajūtu, ka esat kopā ilgu laiku,” saka ģimenes terapeite. “Ir svarīgi atkal un atkal atcerēties, cik daudz jūs kopā varējāt paveikt. Tikpat svarīgi ir redzēt, kādas svarīgas un brīnišķīgas lietas jūs sagaida nākotnē. Tas palīdz radīt vienotības un stabilitātes sajūtu.”

4. “AR TEVI KOPĀ ES JŪTOS DROŠĪBĀ”

Stāstot savam mīļotajam, cik labi un mierīgi jūtaties viņa tuvumā, jūs apstiprināt viņa lomu attiecībās, tādējādi stiprinot uzticību. “Labākās attiecības sniedz komfortu un drošības sajūtu,” komentē Reičela Tomasjana. “Nav lielākas dāvanas kā apziņa, ka pēc smagas dienas varat atgriezties mājās un rast mierinājumu mīļotā rokās. Atgādinot par to savam partnerim, tu liec viņam justies īpašam un apzināti pielikt pūles, lai sniegtu tev šo drošības sajūtu.”

5. “ES CIENU UN APBRĪNOJU TEVI”

“Cieņa un atzinība ir mīlestības pamatā. Ir lieliski, ja blakus ir kāds, kurš mūs pamana un uzslavē par visu labo, ko mēs darām, skaidro Eiprila Masīni. “Kad partneri atceras, cik daudz viņi ir darījuši, lai uzlabotu viens otra dzīvi, viņiem ir vieglāk pārdzīvot attiecību krīzes. Kad cilvēki zina, ka viņi ir novērtēti, jebkuras domstarpības var pārvarēt.” Viens veids, kā izrādīt cieņu savam partnerim, ir regulāri slavēt viņu par to, cik labi viņš veic savu darbu.

“Lielākā daļa cilvēku vēlas zināt, ka ir labi tajā, ko darām ikdienā,” turpina eksperts. “Tas ne tikai uzlabo pašcieņu, bet arī palīdz attīstīt attiecības. Protams, mēs vēlamies, lai mūsu mīļotais zinātu, cik viņš ir pievilcīgs, tāpēc bieži izsakām komplimentus viņa izskatam. Profesionālās prasmes paliek nepamanītas, un tā tam nevajadzētu būt.”

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More