Galvenā Attiecības 2 likumi, kas uz visiem laikiem izmainīs jūsu mīlas dzīvi

2 likumi, kas uz visiem laikiem izmainīs jūsu mīlas dzīvi

edomas

Vieglumam vajadzētu būt jau no paša sākuma. Cilvēki, kurus jau no pirmajām minūtēm sajūtat kā senus paziņas, piestāv jums daudz vairāk, kā tie, ar kuriem jau gadiem jātiesājas. Seksuālo dzīvi vajadzētu diktēt diviem pamatnoteikumiem, kas ir piemēroti gan vīriešiem, gan sievietēm. Cilvēki, kuri šos likumus neprot atpazīt, reizēm ir nolemti tērēt savu laiku un nervus nepareizajam cilvēkam.

Pirmais likums. Attiecībās ir jābūt vieglumam

Vieglumam jābūt jau no paša sākuma. Jau no pirmajām minūtēm. Puisis, ar kuru pēc piecpadsmit minūtēm esiet gatava doties uz tirdzniecības centra tualeti (te neiet runa par vieglu uzvedību), ir daudz labāks nekā tas, kuram jau septiņus gadus rakstāt vēstules bez atbildes. Meitene, kura uzreiz par tevi izrāda interesi, būs daudz piemērotāka kā nepieejama primadonna, kura regulāri jānogādā uz Bahamu salām. Vienkārši ir labi. Grūti ir slikti.

Tā ir aksioma, kas nav jāpierāda. Attiecībās vispār neko nevajadzētu pierādīt uz sava rēķina.

Jums nav jātiecas ne pēc viena, nav jāpielāgojas nevienam un jāskrien pēc kāda. Kad esat to izdarījis vienu reizi, jūs to darīsiet katru dienu, turklāt atbildē saņemsiet tikai kaprīzu un neapmierinātu seju. Ja tas neizdevās uzreiz – degsme, uguns, dzirkstele, tad nevelciet kaķi aiz astes. Tātad – tas gluži vienkārši nav jūsu cilvēks.

Grūtas attiecības ir piemērotas tikai tiem, kuriem ir garlaicīgi un daudz brīvā laika. Visiem pārējiem šādas ciešanas tikai sabojā nervus. Nevajag uz sevi iznest sarežģītas attiecības. Attiecības, kurās ikviens solis ir pēc kāda cita melodijas, ir pazemojošas. Agrāk vai vēlāk pacietības robeža izdzisīs. Neļaujiet sevi iesūkt sarežģītās attiecībās.

Monochrome | Couple photography, Black and white couples, Photo

Otrais noteikums un ne mazāk svarīgs – attiecībās ir jābūt jautrībai

Arī šim apgalvojumam nav nepieciešami pierādījumi. Tiklīdz attiecības vairs nesagādā prieku un nes sevī līdzi vairāk negācijas, tā apturiet tās vēl pumpurā.

Lasi arī: Kāpēc nemīlētām meitām attiecības var izvērsties par lielāko dzīves murgu?

Nepierodiet pie strīdiem, asarām un trauku dauzīšanas. Atstājieties no garām sarunām, pārmetumiem un apvainojumiem.Tas nav normāli! Tas ir ceļš uz elli!Tiklīdz attiecības atstāj prieks – tās kļūst nedzīvas.
Bet beigu beigās ir cilvēki, kuri gadiem košļā jau kaut ko sen izkošļātu. Aizņem savas smadzenes ar nevajadzīgu demontāžu.

Tiklīdz saproti, ka tavi vārdi atņem prieku – aizver muti. Sākas demontāža – pagriezies un ej. Otrs tev visu laiku kaut ko pārmet – neļauj vainas apziņai sevi aprīt. Ej prom!

Attiecības ir prieks. Visas citas attiecības “bērnu dēļ”, “jo visi tā dzīvo”, “tā ir pieņemts”, “bez viņa būs vēl sliktāk” ir nolemtas. 

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More