Galvenā Attiecības 10 pazīmes, ka tuvība starp vīrieti un sievieti ir uz iznīkšanas robežas

10 pazīmes, ka tuvība starp vīrieti un sievieti ir uz iznīkšanas robežas

edomas

Attiecību intimitāte ir emocionālās drošības osta, kurā iesaistītie partneri dalās tikai viens ar otru. Tā ir telpa, ko viņi mīl un aizsargā.

Kad cilvēki ir tikko iemīlējušies, viņi kopā izveido šo drošo ostu, nedomājot upurējot visu iespējamo, lai nodrošinātu, ka tā paliek neskarta. Diemžēl šis nerakstītais solījums ne vienmēr var izturēt sarežģītos un negaidītos dzīves izaicinājumus. Attiecībām nobriestot, partneriem dažkārt pietrūkst resursu, lai koptu savu tuvību, apdraudot to, kas viņus sākotnēji tik ļoti piesaistīja vienam pie otra.

Lai novērstu šo zaudējumu, partneriem pēc iespējas agrāk jāspēj atpazīt tuvības mazināšanās pazīmes. Kad viņi to dara, lielākā daļa partneru var atgūt saikni. Bet, ja viņi ignorē brīdinājumus, var kļūt grūti un dažreiz neiespējami atgūt tuvību un drošību, ko viņi kādreiz uzskatīja par pašsaprotamu. Lūk, 10 pazīmes, ka intimitātei draud nāve:

1. Personiskā distance. Vai, atrodoties vienā telpā, jūs izmantojat iespēju atrasties pēc iespējas tuvāk viens otram? Cilvēki, kuri plaukst viens otra sabiedrībā, mierinājumu atrod fiziskajā tuvumā. Viņi koncentrējas viens uz otru, daloties pieredzē un sniedz fizisku pieskārienu, lai uzlabotu šo savienojumu.

Vai jums bija svarīgi, ka esat fiziski tuvu, kad vien iespējams, kad jūsu mīlestība bija sākuma stadijā? Vai jūs joprojām to darāt tagad?

2. Satikšanās. Attiecību sākumā intīmie partneri vēlas satikties pēc atšķirtības. Pat ja kāds ir aizņemts un satikšanās ir negaidīta, viņi pārtrauc to, ko dara, lai atzītu un uzņemtu otra klātbūtni, bieži vien ar fizisku pieskārienu.

Vai atceraties, ka ļoti vēlējāties sazināties šādā veidā, kad jūsu mīlestība bija jauna? Kā ir tagad? “Čau” no otras telpas nav tas pats, kas entuziasms klātienē.

3. Uzmanības izrādīšana. Viena no acīmredzamākajām veselīgas tuvības pazīmēm ir tas, kā katrs partneris reaģē uz otra vēlmi pēc atzinības. Neatkarīgi no tā, vai tas ir tikai komentārs, sejas izteiksme vai fiziska atklātība, šāda laipna uzvedība saka: “Es esmu šeit. Ko tev vajag?” Ja šādas vēlmes tiek ignorētas, tuvība ir apdraudēta.

Kad jūsu mīlestība bija jauna, vai jūsu partneris pārtrauca visu, ko darīja, vēloties veidot ar jums saikni? Kā ir tagad? Vai jums viņš ir jāpiespiež, lai saņemtu atbildi?

4. Pieskārieni. Daži cilvēki plaukst no fiziska pieskāriena, savukārt citiem tas nav vajadzīgs tik daudz vai tik bieži. Bet intimitāte nevar izdzīvot bez pieskārieniem, it īpaši, ja kādam no partneriem ir vajadzīgs komforts, ko sniedz pieskāriens. Kad pieskāriens mazinās, samazinās arī abpusēji apmierinoša seksuālā saikne.

Kad jūsu mīlestība bija jauna, vai jūs regulāri sazinājāties, lai pieskartos viens otram intīmā veidā? Kā ir tagad?

5. Prioritātes. Lai gan būt par vissvarīgāko personu savam partnerim ir jauka vēlme, tā ne vienmēr var būt. Dzīves saistības bieži vien prasa, lai darbs, ģimene, izglītība, finansiālie faktori, negaidīta slimība un pat garīga atjaunošanās dažkārt būtu svarīgāki. Bet, ja partnerim ir vajadzīga palīdzība, ir jāciena otra prioritātes.

Kad jūsu mīlestība bija jauna, vai jūs varējāt paļauties uz to, ka jūsu partneris atliks visu, kad jums vajadzēja, lai viņš būtu jums blakus? Vai tagad ir tāpat?

6. Pacietība. Kad cilvēki iemīlas, viņi viens pret otru ir ļoti pacietīgi. Viņi viegli piedod un dod vietu otra personīgajai telpai, pat ja tas ne vienmēr atbilst cerībām. Intimitāte strauji mazināsies, kad pacietība kļūs par nepacietību, kam sekos kritika un noliegumi.

Kad jūsu mīlestība bija jauna, vai jūs vairāk gribējāt piedot savam partnerim, ja viņš izdarīja kaut ko tādu, kas jūs sarūgtināja, bet tagad jūs jūtaties arvien aizkaitinātāks, kad tas notiek?

7. Interese par partnera dzīves gaitu. Vēlme un interese uzzināt, ko pārdzīvo intīmais partneris, kad viņš ir prom no attiecībām, ir rūpju pazīme. Partneri, kuri atceras viens otram svarīgas saistības un pieredzi, atceras, kas tās ir, un seko tām līdzi.

Kad jūsu mīlestība bija jauna, vai jūs un jūsu partneris gribējāt uzzināt par to, ko otrs darīja, kad nebijāt kopā, bet tagad jūs bieži nepievēršat uzmanību vai neatceraties?

8. Negatīvi komentāri. Romantiskie partneri viens otru iedrošina un atbalsta. Viņi izsaka pozitīvus spriedumus, kas liek otram justies labi. Lai gan dažkārt izaicinājumi ir pamatoti, tie nedominē un neapgrūtina patiesu atzinību.

Kad jūsu mīlestība bija jauna, vai jūs jutāt partnera iedrošinājumu un atbalstu pat tad, kad domājāt, ka jums neklājas labi? Kā ir tagad? Vai joprojām varat paļauties uz to, ka jums palīdzēs, kad esat nomākts vai jūtaties vairāk aizkaitināts nekā piedodams?

9. Izvairīšanās. Pretstats pieejamībai ir izvairīšanās. Kādreiz abi savu partneru vajadzības izvirzīja par galvenajām un prioritārām, taču attaisnojumi un vilcināšanās, iespējams, ir aizstājuši kādreiz garantēto pieejamību. Atturēšanās, aizņemtība, aizkaitināmība kā atbilde uz lūgumu, emocionāla distance un nevērība pret kopīgām tradīcijām ir spēcīgas brīdinājuma zīmes, ka tuvība ir apdraudēta.

Vai jūs joprojām varat paļauties uz otru?

10. Kopīgu interešu izvirzīšana priekšplānā. Pat tad, kad romantika ir jauna, pāri ne vienmēr vēlas darīt vienu un to pašu, tajā pašā laikā viens ar otru. Bet viņi piešķir prioritāti lietām, kuras var darīt kopīgi. Intimitāte neizdodas, ja kāds no partneriem ne tikai sāk pavadīt vairāk laika prom no otra, bet arī ir enerģiskāks un piepildītāks, kad tas notiek.

Kad jūsu mīlestība bija jauna, vai jūs jutāt, ka jūsu partneris vēlas dalīties pieredzē ar jums, bet tagad viņš atrod vairāk prieka un piepildījuma prom no jums? Vai jūsu lūgumi pēc vairāk kopīgi pavadīta laika paliek neuzklausīti?

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More