Galvenā Attiecības Vīriešu viedoklis: “Dažkārt jūs pašas nogalināt attiecības!”

Vīriešu viedoklis: “Dažkārt jūs pašas nogalināt attiecības!”

edomas

Mēs jautājām vīriešiem, kāpēc, dažkārt pat attiecību sākumā, viņi zaudē vēlmi turpināt attiecības. Pēcāk psiholoģe komentēja situācijas, par kurām vīrieši runāja.

Saglabājiet distanci. Mums patīk būt medniekiem. Ja kādu vīrieti piesaista sievietes iniciatīva – ziņas, zvani, piedāvājumi nedēļas nogali pavadīt kopā – jums, visticamāk, ir darīšana ar memmesdēliņu. Lielākajai daļai vīriešu patīk process – medīt sievieti.

Neiedziļinieties detaļās par savu bijušo un bērniem. Ar pirmo viss ir skaidrs: mēs nevēlamies dalīt jūsu uzmanību ne ar vienu, pat, ja tā ir negatīva. Ja jums ir bērni, tad mums sākumā ir jāsatuvinās ar jums, lai turpinātu sarunas par viņiem.

Nedemonstrējiet dzīvi kā varonīgu cīņu ar noteikties apstākļiem. Tas nenozīmē, ka turpmāk uz mums nevarēs paļauties. Pirmajos randiņos mēs vēlamies vieglumu un spēli.

Mums nepatīk tas, ka jūs dzīvojat kopā ar savu bijušo, pat ja sakāt, ka esat jau sen šķīrušies un dalāt mājā kā draugi.

Ja mēs satiekam jūsu bijušo, nemēģiniet slēpties. Neuzvedieties kā bērni. Atkarībā no tā, kādas attiecības jums ir bijušas, jūs variet izlikties, ka vai nu neesat viņu pamanījusi, vai iepazīstināt mūs.

Kad mēs nepārzvanām vai nesūtam sms, tam ir iemesls. Visticamāk, ka mēs “nepieķērāmies”. Ar mums nav noticis nekas liktenīgs, un nav jāmēģina noskaidrot, vai viss ir kārtībā. Mūs nevajag meklēt vai glābt. Jums ir tiesības turpināt attiecības, vai arī tās pārtraukt, ja negaidīti uzradīsimies.

Silhouette and Grayscale Photography of Man Standing Under the Rain

Nemēģiniet mūs uzlabot. Mēs zaudējam interesi, ja jūs nolemjat to darīt drīz pēc tikšanās. Visi mēģinājumi sākt vadīt, izskaidrot, kā uzvesties, ko teikt vai darīt, attiecībām izrādīsies slikti, ja nesatiksieties ar cilvēku, kurš jūsos saskata nevis līdzvērtīgu partneri, bet gan mātes aizvietotāju.

Randiņš ir lauks aizraujošai spēlei

Marina Miaus, kognitīvā terapeite, ģimenes psiholoģe:

Atbildes rāda, ka vīrieši vēlas sievietēs redzēt reakciju spontanitāti, pašapziņu un pašcieņu. Viņus interesē sievietes, kas sievišķību saprot nevis kā gribas trūkuma izpausmi un vēlmi pārcelt atbildību par savu dzīvi uz citiem, bet gan kā vēlmi spēlēties, kurā vīrietim jānopelna tiesības uz romantisku savienību.

Nav nejaušība, ka vīrieši pirmajā vietā liek distanci (to nevajadzētu jaukt ar vienaldzību vai augstprātību). Šī īpašība ļauj viņiem pierādīt un meklēt savstarpīgumu, tādējādi gūstot prieku no vīrišķības izpausmes. Ja kāda no pusēm pēkšņi attālinās (varbūt pat nezaudējot interesi, bet vienkārši nepieciešama personīgā telpa), tad, cenšoties par katru cenu saglabāt savienojumu, mēs kļūdāmies. To apstiprina vīrieši, norādot, ka viņiem nepatīk pārmērīga neatlaidība ziņās un zvanos. Pat ja formāli viņš turpina pieklājīgi atbildēt, viņš atsalst.

Tajā pašā laikā sieviete sāk sevi attaisnot: jaunās iekšējās psiho-aizsardzības spējas pārliecina viņu, ka patiesībā partneris vēlas būt kopā ar viņu, viņa vienkārši baidās to atzīt dažādu iemeslu dēļ. Tas draud ar nopietnām psiholoģiskām traumām: cenšoties par katru cenu saplūst ar cilvēku, kurš nevēlas būt kopā ar mums, mēs iznīcinām savas personības robežas. Nākotnē, lai atjaunotu pašcieņu, var būt nepieciešams daudz iekšēja darba.


Par šo tēmu lasi arī:

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More