Galvenā Attiecības Ko vīrieši patiesībā vēlas no attiecībām

Ko vīrieši patiesībā vēlas no attiecībām

edomas

Dzeltenā prese, TV šovi, sociālie tīkli nemitīgi publicē dažāda veida mītus par mīlestību, vīrieša un sievietes attiecībām. Pietiks ticēt šiem neticamajiem stāstiem, aicina psihoterapeite Reičela Sasmana. Tie nemaz nav tik nevainīgi.

Mūsu kultūrā ir pārpārēm mītu par mīlestību un attiecībām. Es ar šo mitoloģiju saskaros katru dienu, klausoties savos klientos, gan sievietēs, gan vīriešos.  Diemžēl tieši ticēšana šiem mītiem notur daudzus cilvēkus nelaimīgā laulībā, bet vientuļajiem iedveš bailes no attiecībām un traucē atrast partneri. Man liekas, ka mans rakstnieces un psihoterapeites pienākums ir nodarboties ar apgaismošanu un, konkrēti, kliedēt šos ne tuvu nevainīgos nostāstus. 

Mīts. Vīriešus uztrauc tikai sekss un nekas vairāk. Parasti es to dzirdu no sievietēm.

Patiesība. Labs sekss – tā tiešām ir viena no svarīgākajām veselīgu attiecību sastāvdaļām. Es pazīstu tikpat daudz sieviešu, cik vīriešu, kam patīk sekss, un viņi izvēlas sev partnerus, ar kuriem viņiem būs daudz seksa. Savukārt, vīrieši gaida no attiecībām ļoti daudz (tāpat kā mēs!), tajā skaitā, protams, arī seksu. Taču tas nenozīmē “tikai seksu”.

5 galvenās lietas, ko gaida vīrietis

1.Lai viņu cienītu. Viena no biežākajām manu klientu- vīriešu sūdzībām ir par necieņu pret viņiem no sievu vai mīļāko puses. Viņi atzīst, ka tas viņus ļoti aizvaino. Vīrietim ir ļoti nepieciešams, lai viņš tiktu novērtēts. Tādēļ neaizmirstiet paust savu cieņu pret partneri. Mēs visi esam pelnījuši, lai mūs novērtētu tie, kas mums ir dārgi. 

Vīrieši gaida, lai mēs ar viņiem būtu maigas un iecietīgas

2.Lai pret viņu attiektos labvēlīgi. Ja es saņemtu dolāru katru reizi, kad dzirdu no klienta frāzi: “Es tā vēlos, lai sieva ar mani būtu maigāka!” – es būtu stāvus bagāta. Mūsu vīrieši gaida, lai mēs ar viņiem būtu maigas un iecietīgas. Arī sievietes par to sapņo. Tad panāksim viens otram pretī, tas ir mūsu pašu labā. 

3.Lai izrādītu interesi par viņu iekšējo pasauli. Jā, protams, vīrieši ir no Marsa, bet sievietes no Venēras – šo heteroseksuālo attiecību aspektu neviens nav atcēlis. Bet, lai ļautu jūsu partnerim sajust, kā jūs viņu mīlat, izrādiet interesi par to, kas viņam svarīgs.

Labi, kaut vai jums nepatīk sports vai konkrēti golfs. Bet, kad viņš sāk dzīt jokus, jūs ar pūlēm apspiežat žāvas. Tomēr pacentieties uzvesties tā, it kā jums arī tas būtu interesanti. Pilnīgi iespējams, ka jūs atklāsiet, ka jums ir daudz vairāk kopīgo interešu, nekā likās.

Mēs visi vēlamies, lai mūs mīl tādus, kādi mēs esam

4.Lai viņu pieņem tādu, kāds viņš ir. Atzīsim, ka mēs reizēm esam pārāk piekasīgas. Ak, kas bija, kad es pirmo reizi aizvedu vīru pa veikaliem ar nodomu atjaunot viņa garderobi…Visu laiku dzirdu stāstus, kā sievietes saka vīriešiem: “Kāpēc tu esi tāds nūģis?”, “Vai tu nevari pateikt kaut ko gudrāku?”, “Manuprāt, tu darbā gan nepārpūlies!”

Mēs visi vēlamies, lai mūs mīl tādus, kādi mēs esam. Nākošreiz, kad jums sagribēsies partneri pakritizēt, atcerieties, ka dzīve nav vienkārša lieta, un mums ir jāatbalsta vienam otru. Paturiet to prātā un necentieties pārāk izmainīt to, kurš ir jums līdzās. 

5.Lai viņa būtu uzticīga viņam. Vajadzība pēc partnera uzticības piemīt visiem bez izņēmuma. Mēs visi esam tiesīgi uz to paļauties, ja mūsu savienība ir cieša. Savā praksē es redzu, cik daudz siržu tiek salauztas neuzticības dēļ. Iespējams, jūs būsiet izbrīnīti, bet vīrieši patiešām novērtē monogāmiju. 

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More