Galvenā Attiecības 7 jautājumi, kurus nedrīkst uzdot vīrietim

7 jautājumi, kurus nedrīkst uzdot vīrietim

edomas

Vīrieši bieži vien mēdz izturēties distancēti un rezervēti, un, iespējams, šis ir viens no iemesliem, kāpēc, mēs sievietes, kļūstam trakas, nepacietīgas un vēl tūkstošiem emociju gammu vajātas. Jo brīžos, kad nespējam atminēt, kas vīrietim darās prātā mūsu saprāts kaut kur “aizlido”. Šķiet, ka vīrieši gluži vienkārši tā ir radīti, ka nespēj atklāti paust savas emocijas, jūtas un visam pa virsu daiļais dzimums bieži vien vīriešiem uzdod tādu jautājumus, kas viņus ne pa jokam mulsina.

Lūk, jautājumi, kurus kategoriski iesakām savam vīrietiem neuzdot, ja nevēlaties sabojāt attiecības.

Vai esmu resna?

Šis jautājums ir triks un vīrieši to ļoti labi zina. No sievietes puses atbilde “Nē” tiek traktēta kā nevēlēšanās aizskart viņas jūtas, savukārt tiešs “Jā” aizvaino. Un vispār šādi jautājumi uzreiz atklāj sievieti, kura savā būtībā par sevi nejūtas droša. Vīrietim daudz labāks patiks sieviete ar lieko svaru, bet bez kompleksiem nekā sieviete ar zemu pašvērtējumu.

Kāda bija tava bijusī?

Meitenes, priekš kam tas jums ir jāzina? Jo patiesībā nav atbildes, kas jūs apmierinātu. Ja vīrietis par savu bijušo runās ar smaidu uz lūpām, tad jūs būsiet greizsirdīga. Protams, ka nepieciešams zināt par sava vīrieša bijušajām, bet ne sīki un smalki.

Lasi arī: Ko vīrieši patiesībā vēlas no attiecībām

Vai tev viņa šķiet skaista?

Šis ir vēl viens jautājums, kas balansē uz naža asmens. Katru dienu vīrietis redz daudz sieviešu un, jā, dažas no viņām viņam liekas skaistas. Bet tas nebūt nenozīmē, ka viņš tevi nekavējoties pametīs un skries pie citas. Iemācīties savam vīrietim uzticēties un kontrolēt savu greizsirdību ir māksla.

7 вопросов, которые нельзя задавать мужчине

Kas tev ir svarīgāki – tavi draugi vai es?

Tā ir sava veida emocionālā šantāža, kas neapzināti nostāda vīrieti izvēles priekšā: es vai tavi draugi. Turklāt esiet gatava tam, ka viņš var izvēlēties savus draugus. Bet ne jau tāpēc, ka viņam draugi būtu svarīgāki, bet tāpēc, ka šādi ultimāti ierobežo cilvēka personisko brīvību.

Cik tu nopelni?

Bieži mēs vēlamies uzzināt atbildi uz šo jautājumu ne jau merkantilisma pēc, bet gan nākotnes ģimenes budžeta dēļ. Tomēr vīrietim šis jautājums šķiet aizdomīgs. Viņa acu priekšā uzpeld ainas ar alkatīgām sievietēm, kurām vajag tikai naudu. Ja vēlaties to izdarīt smalkjūtīgi, tad uzziniet to uzmanīgi un pakāpeniski.

Vai starp mums viss ir nopietni?

Vīriešiem uz šo jautājumu atbildēt ir grūti. Viņi saprot, ka atbilde “Nē” novedīs pie skandāla un iespējama attiecību sabrukuma, taču bieži baidās arī atbildēt “Jā”, jo bailes no tā, ka sieviete tūlīt plānos vārdus nākotnes bērniem ir pārāk spēcīga. Un tas nebūt nav tāpēc, ka viņš tevi nemīl un nenovērtē. Turklāt šādi jautājumi vīrietiem neko neizteiks – ja viņš jau tā tevi nenovērtē, tad tukši vārdi šo attieksmi nemainīs.

Kad tu mani iepazīstināsi ar saviem vecākiem un draugiem?

Vai vēlaties uzzināt kad? Lūk, godīga atbilde: kad viņš jutīsies tam gatavs. Šāda veida jautājums jūsu partneri nostādīs neērtā situācijā. Viņam vēl ir nepieciešams laiks.

Mīļās dāmas, atcerēsimies to, ka tas, kas mums tiek dāvāts no tīras sirds un gribas ir visskaistākais, savukārt visam, ko esam izdīkušas, izkaulējušas vai izvilinājušas ir sava cena. Tāpēc nebojāsim savas attiecības.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More