Galvenā Attiecības “Vīramātes gājieni pārvilka krustu mūsu plāniem un attiecībām…”

“Vīramātes gājieni pārvilka krustu mūsu plāniem un attiecībām…”

edomas

Esmu attiecībās ar vīrieti pusotru gadu. Pēdējā laikā viņa māte dzīvo kopā ar viņu. Viņa ir vecāka gadagājuma cilvēks ar daudzām slimībām, ar kurām, ak un vai, viņa manipulē un šantažē savu dēlu.

Pirmais zvans bija, kad viņa dēlam “palūdza”, lai es nenāku uz viņa māju, jo, redz, viņai bija neērti parādīties manā priekšā savā sāpīgajā stāvoklī. Es pieņēmu nosacījumu. Tālāk vairāk.

Viņa izdomā iemeslus, lai mēs mazāk redzētos, jo viņa vēlas visu laiku būt kopā ar savu dēlu. Un viņa saka, ka mirst, bet viņam nav viņas žēl. Tajā pašā laikā saka, ka novēl dēlam laimi un ļoti labi izturas pret mani. Saka vienu un dara citu. Un vīrietis tic visam un pastāvīgi atkārto, patiesībā, viņas vārdus, ka viņš nevar atstāt savu mirstošo māti un viņam ir jānodrošina viņai pienācīgas vecumdienas. Bet patiesībā – piepildi visas viņas kaprīzes un iekrīt uz viņas šantāžu.

Viņas pēdējais triks. Zinot, ka vēlamies vasarā atpūsties, viņa vispirms palūdza, ka vēlas braukt mums līdzi, tad pēc pāris dienām paziņoja, ka kopā ar dēlu brauks uz turieni uz visu mēnesi, un ja es gribu, es varu tur ierasties savā atvaļinājumā. Un pēc pāris dienām viņa teica, ka pavadīs ar viņu visu vasaru (viņš neuzdrošinās pamest slimo māti), bet es pagaidīšu.

ES biju šokēta. Vīrietis piekrita, ka tas ir par daudz un tas nenotiks. Un viņš man teica, lai uzticos viņam, viņš mani nenodos. Nu ko? Pēc pāris dienām viņš atnāk un saka, ka ar viņu kopā brauc uz visu vasaru. Jā, viņš savu vārdu neturēja, taču, viņaprāt, apstākļi ir tādi un citādi viņš nevar.

Tas man ir dūriens mugurā. Visizplatītākā nodevība. Esmu samīdīta un pazemota. Mēs plānojām kopīgu nākotni. Un tad, rrr-laiks, ar to viss beidzas. Kopumā viņa mātes plāni nevienam nav noslēpums. Viņa vēlas palikt kopā ar savu dēlu. Viņš tagad man pierāda, ka tas notiks. Taču viņš iepriekš teica, ka ilgas prombūtnes nebūs. Un šāds ir rezultāts.

Es jautāju viņam, kādas, viņaprāt, varētu būt mūsu attiecības pēc tam. Ir divas atbildes: “Es ceru uz tavu sapratni” un “ja es nevaru to paciest, tad mums nav kopīgas nākotnes.” Būtībā viņi mani pameta. Kā lietu.”

Laila, 47

Laila, labdien, jā, es saprotu, ka šāda vīrieša un viņa mātes uzvedība sāpina un ļoti sadusmo. Savā vēstulē jūs maz sakāt par savu mijiedarbību ar vīrieti un konkrēti par to, kas ir starp jums. Ļoti maz par jums. It kā sevi nemaz nepamanītu, it kā jūsu jūtas, vēlmes paliktu otrajā plānā, un apkārt ir tikai cilvēki, kas apmierina vai nē.

Vēstules beigās jūs rakstāt, ka esat pamesta, lai gan patiesībā jums tika dotas tiesības pašai izlemt, vai šāda veida attiecības jums ir piemērotas vai nē. Bet jūs neņemat šo lēmumu savās rokās, bet sakiet, ka esi pamesta.

Šajā stāstā jūs esat kaut kāds objekts, kuru mēģina izdzīvot ļauna māte un kuru nodod infantils vīrietis. Interesanti, kāpēc tā?

Laila, pievērsiet uzmanību sev – cik šāda veida attiecības jums ir piemērotas? Ko jūs darījāt, lai situāciju mainītu? Vai jūs sākotnēji teicāt savam vīrietim, ka jums ir dīvaini, ka viņa māte iejaucas jūsu attiecībās un izlemj, cik daudz, kā un kur jums vajadzētu satikties? Par ko jūs uztraucaties: jūsu kopīgos nākotnes dzīves plānus šādos apstākļos ir grūti īstenot.

Un vīrietis arī izskatās pēc nelaimīga objekta attiecībās ar māti. Ir kāda ļauna mātes figūra, kas vēlas atņemt jūsu vīrieti. Droši vien viņam nav viegli arī šeit, divu nozīmīgu cilvēku konfliktā. Bet jūsu stāstā viņš neizskatās pēc pieauguša cilvēka, kurš var viņai noteikt robežas.

Un kaut kā iztrūkst būtisks punkts: cik jums piemērots ir tāds partneris, kurš nav gatavs uzņemties atbildību par attiecībām ar savu sievieti, nespēj aizstāvēt savu pozīciju un tai sekot, padevīgi pakļaujoties otra vēlmēm? Vai arī jūs esat tik aizvainota, ka viņa māte kļuva par šo citu cilvēku, nevis jūs?

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More