Galvenā Attiecības “Vīra telefonā atradu atklātu saraksti – kā ar to sadzīvot?”

“Vīra telefonā atradu atklātu saraksti – kā ar to sadzīvot?”

edomas

Es izdarīju sliktu lietu: ielīdu vīra telefonā un atradu intīmu saraksti. Pirmā reakcija ir šoks. Sieviete ir viņa kolēģe, viņš par viņu teica, ka viņa bija laba speciāliste, skaista un vientuļa.

Man likās, ka viņš vienkārši ar viņu flirtē… Man uznāca dusmu lēkme, tas bija sāpīgi un biedējoši. Viņš man apliecināja, ka viņam nav neviena dārgāka par mums, taču viņam it kā jājūtas kā lauvai, un uzmanību vēlas arī vientuļās sievietes. Mēnesis pagājis, iekšā riebums. Dzīvojam pārticībā, nestrādāju, man ir divi bērni, bet vīram nav uzticības. Kā es varu viņam piedot?

Ilze, 43 gadi


Ilze, no tavas vēstules nav īsti skaidrs, vai notikusi nodevība. Pieņemsim, ka starp vīru un viņa kolēģi bija tikai flirts – vai tas jums ir tikpat sāpīgi? Kādas attiecības jums bija ar savu vīru, pirms atradāt viņa intīmo saraksti? Vai bija kāds iemesls viņam neuzticēties? Kas tevi pamudināja ieskatīties viņa telefonā? Jūs gribējāt pārliecināties, ka tur nekā nav? Vai arī jūs gaidījāt kaut ko atrast? Vai uzzinot, ko esat uzzinājusi, tagad nevarat samierināties ar patiesību?

Kas, jūsuprāt, slēpjas aiz vārda “piedot”? Piedošana var būt dažādos veidos. Ko tieši tu vēlies? Izlikties, it kā nekas nebūtu noticis? Aizmirst? Tas nekad netiks aizmirsts. Ja tev nav pārliecības par vīru un iekšēji ir pretīgi, tad piedošanu nevar piedzīvot vienā sekundē. Šis ceļš ir garš un, diemžēl, sāpīgs. Vai jūs baidāties no šīm sāpēm? Kam tieši tu vēlies piedot? Viņam – par “skatīšanos no malas”, vai pašai – par ieskatīšanos viņa vēstījumos?

Raksti, ka, pēc jūsu vīra domām, viņam “jājūtas kā lauvai, un arī vientuļās sievietes vēlas uzmanību”. Vai tas ir viņa arguments un pamatojums? Vai tas nozīmē, ka viņam kā īstam lauvai ir tiesības saglabāt vīrieša sajūtu un pievērst uzmanību vientuļām dāmām? Vai jūs pieņemat šo pozīciju? Vai piekrīti vīra teiktajam? Kā jūs jutāties, izdzirdot šos vārdus no viņa?

Ilze, jūs, iespējams, tagad nevarat pieņemt nekādu globālu lēmumu, un es vēlētos jūs atbalstīt. Taču neviens šo lēmumu tavā vietā nepieņems, arī psihologs. Kad saproti, ko vēlies, satiec savas jūtas, tad vari vai nu patstāvīgi sakārtot situāciju, vai arī vērsties pie psihologa ar konkrētu lūgumu.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More