Galvenā Attiecības Vai ir vērts turpināt attiecības ar vīrieti? 3 jautājumi, kas daudz ko izskaidro

Vai ir vērts turpināt attiecības ar vīrieti? 3 jautājumi, kas daudz ko izskaidro

edomas

Dažkārt, tiekoties ar vīrieti, var pārņemt zināmas šaubas, vai vispār ir vērts šīs attiecības turpināt? Un, lai beidzot visu saprastu, jums tikai godīgi jāatbild uz dažiem vienkāršiem jautājumiem.

Galu galā, iespējams, jums un jūsu partnerim vienkārši ir īslaicīgas grūtības vai brīži, kad jums vienkārši jāpagaida, un tad viss atkal nokārtosies. Un, pilnīgi iespējams, ka tiešām labāk ir pārtraukt attiecības, lai vēlāk nebūtu vēl sliktāk. Bet jebkurā gadījumā vispirms atbildiet uz šiem 3 jautājumiem un pēc tam izdariet secinājumus un pieņemiet galīgo lēmumu.

Kā saprast, vai vajadzētu turpināt attiecības ar vīrieti? Lūk, jautājumi:

1.”Vai vīrietis tevī ir pietiekami ieinteresēts?” Citiem vārdiem sakot, vai viņš uzņemas iniciatīvu jūsu attiecībās? Vai viņš sarunājas ar jums, cik bieži? Vai viņš zvana, kad ir aizņemts un nevar tevi satikt? Vai viņš palīdz, kad to lūdz, vai varbūt pat piedāvā pats palīdzēt?

Atkarībā no tā, kuras atbildes uz šiem jautājumiem gūs virsroku – “jā” vai “nē”, varēs secināt, vai tavs vīrietis patiešām interesējas par tevi un šo attiecību attīstīšanu tikpat ļoti kā tu.

2.”Kā viņš pret tevi izturas?” Rūpīgi padomā par to, kā vīrietis patiesībā izturas pret jums? Kā pret savu mīļoti sievieti – godbijīgi, mīļi un maigi, vārdu sakot ar dvēseli un mīlestību? Vai kā būtu ar “ērtu lietotni”, kas padara viņa dzīvi ērtāku un vieglāku? Vai viņš tevi novērtē, rūpējas un lolo vai nemaz to nedara? Vai viņš izturas pret tevi kā džentlmenis un tu vienmēr jūti cieņu pret sevi no viņa puses?

Vai viņš ir uzmanīgs pret tavām vēlmēm un vajadzībām? Vai viņš tās ņem vērā vai skaita? Vai viņš apspriežas ar jums, pieņemot lēmumu, kas ir kopīgs jums abiem? Vai viņš tevi vispār dzird?

Viņš ir tavs aizsargs un pelnītājs vai arī viņš ir ne pārāk izglītots un pieļauj kaut kādas rupjības pret tevi un kopumā uzvedas tā, it kā jau pats būtu pieņēmis lēmumu, ka šīs attiecības ir. Esiet godīga pret sevi, lai cik grūti vai pat sāpīgi tas būtu.

3. “Vai jūs tiešām viņam uzticaties?” Uzticēšanās ir ikvienu patiesi spēcīgu un ilgstošu attiecību pamats. Tāpēc rūpīgi padomā, vai tiešām uzticies savam vīrietim? Vai arī ir kaut kas, kas liedz to darīt pilnībā? Kas jums traucē pārkāpt šo robežu un sākt viņam patiešām uzticēties?

Varbūt viņš pats jums īsti neuzticas, un tas ir manāms viņa uzvedībā un attieksmē pret jums? Ir pilnīgi iespējams, ka tas ir kaut kas jūsu pagātnē, kas tagad neļauj uzticēties vīriešiem? Ar šo ir jātiek galā – vai nu pašai, vai ar kāda kompetenta psihologa palīdzību un tikai tad izlem, ko darīt tālāk.

Vai saglabāt šīs attiecības un sākt visu no jauna? Vai tiešām sākt visu no jauna, bet tikai ar kādu citu? Atcerieties, ka vienmēr ir vieglāk iznīcināt, nekā kaut ko uzcelt no jauna, un pēc tam saglabāt to, ko esat uzcēlis. Bet izvēle, kā jūs jau zināt, vienmēr ir jūsu ziņā. Un lai kas tas būtu, tas būs pareizi, jo tas būs tikai jūsu lēmums. Veiksmi tev!

Lasi arī:

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More