Galvenā Attiecības Sabiedrība krāpšanu ir padarījusi tik normālu, bet tā var sabojāt cilvēka mentālo veselību

Sabiedrība krāpšanu ir padarījusi tik normālu, bet tā var sabojāt cilvēka mentālo veselību

edomas

Krāpšana attiecībās var būt viens no sāpīgākajiem un traumējošākiem notikumiem. Varbūt tu esi tas, kurš kādam nozīmē visu pasauli, bet otrs tevi tā neredz?

Neatkarīgi no tā, vai krāpšana ir notikusi aizraušanās, vai neapmierinātības ar sevi dēļ, iespējams, jūs to nemaz pilnībā neizprotat, taču jūsu rīcība var pilnībā sagraut cilvēka pašvērtības sajūtu. Turklāt tā var atstāt neizdzēšamu nospiedumu arī jūsu personībā. Tas vienmēr kalpos kā atgādinājums tam, ka cilvēka klātbūtne un mīlestība nebija pietiekama, ka partneris nav spējīgs uz lojālām un apmierinātām partnerattiecībām. Tas var sagraut abu partnertu uztveri par laimi un mīlestību. Tas rada apjukuma, diskomforta, dusmu un nožēlas izvirdumus. Lai gan cilvēki ar šo traumatisko pieredzi tiek galā dažādi, šeit ir pieci izplatītākie veidi, kā krāpšana var ietekmēt cilvēka dzīvi.

Pašvērtējuma sagrūšana

Partneris, kurš ir piekrāpts saņems graujošu pašnovērtējuma iedragāšanu. Tāpat kā bērni jūtas vainīgi, kad viņu vecāki šķirās, tā arī krāpšanas upuri reaģē ar vainas izjūtu. Tomēr lēmums krāpt nebija tavs, lai arī jūsu attiecībās ir bijušas problēmas. Iespējams, ka šī pieredze daudz lielākā mērā ir saistīta ar nepilnībām partnerī, nekā ar jums.

Panikas lēkmes un depresija

Trauksme ir viens no cilvēka pamatinstinktiem situācijās, kad ir pastiprināts stresa stāvoklis. Panika un trauksme ietekmē garīgo veselību, tā traucē ikdienas dzīvi, izraisot nemieru. Turklāt šīs lēkmes var pāraugt reālā depresijā.

Lasi arī: Kāpēc mūsu nākotne ir atkarīga no lasīšanas

Ticības zušana partneriem

Krāpšanas upurim turpmāk būs grūtības uzticēties, jo viņš sāks apšaubīt savu spēju efektīvi spriest par to, kuriem cilvēkiem var uzticēties. Pat ja ievainotās attiecības beidzas un tiek uzsāktas jaunas, tām līdzi tiek paņemta nodevības bagāža. Ir ārkārtīgi svarīgi risināt savas uzticēšanās problēmas, pat tad, ja tas nozīmē doties pie profesionāļa. Ticiet, ka jūs un jūsu nākamais partneris būs pateicīgs par šādu ieguldījumu nākotnē.

Ēšanas traucējumi

Neatkarīgi no dzimuma, ēšanas traucējumi un liekā svara problēmas var ietekmēt ikvienu. Turklāt virkne pētījumu ir pierādījuši, ka ēšanas traucējumi tiešā veidā ir saistīti ar traumām, piemēram, krāpšanu, bērnības traumām u.c.

Smaga ietekme uz jebkuru dzīves sfēru

Krāpšanas pieredze jūsu dzīvē var izraisīt sajūtu, ka ripojat no kalna un neziniet, kā apstāties. Vienā mirklī jūs skats var mainīties gan uz draugiem, gan uz darbu, gan uz savām dzīves izvēlēm. Ārkārtīgi svarīgi, ka šajā laikā neizdariet svarīgus lēmumus emocionālo satricinājumu laikā.

Krāpšanas sekas var būt postošas. Emocionālās traumas pārvarēšanai var būt nepieciešams ārkārtīgi ilgs laika periods. Ir ļoti svarīgi, ka savas sajūtas neignorējiet, bet ar laiku iemācieties ar tām efektīvi rīkoties. Vai nu tie ir draugi, ģimenes locekļi vai profesionālis, bet izveidojiet sev atbalsta tīklu, kuram varat pilnībā uzticēties, lai pakāpeniski esat spējīgi veidot veselīgāku nākotni.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More