Galvenā Izklaide 10 filmas par attiecībām, kuras gribēsies noskatīties vēlreiz

10 filmas par attiecībām, kuras gribēsies noskatīties vēlreiz

edomas

Kā zināms, kino piemīt terapeitisks efekts: komēdijas un šausmu filmas noņem stresu, melodrāmas reizēm noved līdz emocionālai izlādei, un visas kopā ļauj mums “pielaikot” sev  jebkuru situāciju un padomāt, kā mēs būtu rīkojušies personāžu vietā. Ja jums nepatīk “ekšens” un specefekti, esat noguruši no grāvējiem, un jūs vēlaties klusu un mājīgu kino “par cilvēkiem”, piedāvājam jums desmit kinoprojektus par cilvēciskām attiecībām.

Filmas par attiecībām

Šeit būs dažādu žanru kino dažādiem vecumiem un gaumēm. Un mēs centāmies neieslīgt dziļi laikā, izvēloties pēdējās desmitgades filmas.

“Ar mīlestību, Rozija” (2014)

С любовью, Рози — смотреть онлайн — КиноПоиск

Rozija un Alekss ir bijuši labākie draugi no bērnības, un tagad, beiguši skolu, gatavojas kopā turpināt mācības universitātē. Gatavojās… bet Rozija pavadīja izlaiduma vakaru kopā ar skolas zvaigzni, un tagad viņai būs bērns – meitenes dzīve izmainījās. Viņai nākas palikt mājās un rūpēties par ģimeni.

Cauri gadiem viņi atceras viens otru…vai tikai draudzība viņus saistīja skolas laikā?

Sirsnīga melodrāma par jūtām un pienākumu ar lielisku aktieru sastāvu – uz Semu Klaflinu un Lili Kolinzu vienmēr ir patīkami skatīties.

“Darba diena” (2013)

10 фильмов про отношения, которые хочется пересматривать

Vientuļā māte ar dēlu nonāk par ķīlnieci aizbēguša noziedznieka rokās. Viņiem aizsākas attiecības, un tagad viņa nezin, ko darīt. 

Lieliska filma par to, ka dzīve nav konfekšu kārba, bet tai patīk sagādāt pārsteigumus. Bet mīlestība, tā nejautā, tā vienkārši pārņem un viss! Lieliskie aktieri Keita Vinsleta un Džošs Brolins izspēlē šo saspringto melodrāmu, kā pēc notīm.

“Pirms atkal tiksimies” (2016)

10 фильмов про отношения, которые хочется пересматривать

Vēl viena britu asarainā drāma: jaunais, skaistais un bagātais puisis Vills Treinors vēlas nomirt, jo nespēj dzīvot savā paralizētajā nekustīgajā ķermenī, kādu ieguva pēc tam, kad viņu notrieca motociklists. Taču ģimene viņam lūdz pagaidīt pusgadu, pirms lidot uz Nīderlandi uz eitanāziju. Darbā pie viņa tiek pieņemta simpātiska aprūpētāja. Un divi jaunie cilvēki nenojauš, ka viņu dzīves mainīsies uz visiem laikiem. Vai Vills nepārdomās mirt? Grūts jautājums.

Jā, uz ekrāna atkal ir Sems Klaflins un drakonu māte Emīlija Klārka. Neaizmirstiet kabatlakatiņus!

“Ilgākais ceļojums” (2015)

10 фильмов про отношения, которые хочется пересматривать

Lūks ir rodeo eks-čempions, kurš domā par atgriešanos sportā. Sofija ir koledžas absolvente, kas saņēmusi vilinošu darba piedāvājumu mākslas sfērā Ņujorkā. Šie divi nepavisam nav radīti viens otram – pārāk dažādas intereses un vēlmes. Taču dzīve viņus saved ar veco Airu, kurš pastāsta par savu mīlestību un grūto izvēli. Vai tas palīdzēs pārim izdarīt pareizo izvēli?

Galvenajās lomās Skots Īstvuds, kurš līdzīgs savam leģendārajam tēvam kā divas ūdens lāses, un Brita Robertsone.

“Ilgais kritiens” (2013)

10 фильмов про отношения, которые хочется пересматривать

Četri nepazīstamie satiekas Jaungada priekšvakarā uz Londonas debesskrāpja jumta. Katrs no viņiem tur ir uzkāpis ar mērķi lekt lejā. Taču viņi negribot traucē viens otram, un visi paliek dzīvi, noslēdzot vienošanos: nodzīvot līdz Visu mīlētāju dienai. Pakāpeniski uz ekrāna atklājas četru neveiksminieku dzīves peripētijas. Vai viņi spēs pārvarēt visas grūtības un atgriezties normālā dzīvē?

Sirsnīga komēdija/drāma ar lielisku aktieru sastāvu! Tikai briti prot uzņemt tādu kino!

“Labākais manī” (2014)

10 фильмов про отношения, которые хочется пересматривать

Bijuši mīlnieki satiekas savā bērnības pilsētā – viņi ir atbraukuši uz sava Skolotāja bērēm. Viņu dzīves ir izveidojušās pavisam ne tā, kā viņi bija iedomājušies, taču aizmirst vienam otru nav bijis pa spēkam. Vai viņi spēs atrast kopīgu valodu…vai arī liktenis atkal iejauksies viņu plānos?

Džeimss Mārsdens un Mišela Monahena attēlo traģisku senas mīlestības stāstu.

“Skumjais Valentīns” (2010)

10 фильмов про отношения, которые хочется пересматривать

Dins un Sindija baudīja savu mīlestību, taču pēc laika jūtas viņus bija pārsātinājušas. Nesaprotamā veidā tās transformējās un kļuva apgrūtinošas. Vai pratīs divi tuvie cilvēki noturēt un atdzīvināt tās trauslās iemīlēšanās un kaisles izjūtas, kas viņiem atlikušas?

Filma ir ļoti smaga, bet daudziem tā patīk. Divi lieliski aktieri Raiens Goslings un Mišela Viljamsa satriecoši parāda visas savu personāžu emocijas. 

“Pēc kāzām” (2019)

10 фильмов про отношения, которые хочется пересматривать

Izabella ir veltījusi savu dzīvi, palīdzot citiem. Viņa uzzina, ka kāda sieviete, kura pārstāv daudzmiljonu korporāciju, ir gatava viņai ziedot milzīgu summu. Viņu tikšanās Ņujorkā norit veiksmīgi, taču viss mainās, kad Izabella sastop viņas vīru. Un te sāk izvērsties īsta seriāla cienīga ģimenes drāma. 

Lieliskais aktieru sastāvs parādīs īstu drāmu!

“Emma” (2020)

10 фильмов про отношения, которые хочется пересматривать

Dažādībai – jauna slavenā Džeinas Ostinas romāna ekranizācija par meiteni, kura iedomājas sevi par savedēju, un sapazīstina savus paziņas, uzskatot, ka to prot, un, galvenais, ka viņai ir tiesības lemt, kurš kuram labāk der. Taču dzīvei un mīlestībai ir savi plāni. Arī attiecībā uz pašu Emmu. 

Saldi krāsaina komēdija/melodrāma ar lieliskiem aktieriem priecēs jūs atpūtā.

“Klusā balss” (2018)

10 фильмов про отношения, которые хочется пересматривать

Šī ir japāņu animācija. Tas ir stāsts par puisēnu, kurš sākumskolā izsmēja savu nedzirdīgo klasesbiedreni. Kļuvis pieaudzis, viņš nolēma izpirkt savu vainu. Viņš atrada viņu, lai atvainotos. Taču viss nav tik vienkārši. Vai viņš spēs izpirkt savu vainu un nogludināt aizvainojumu? Negaidīti – multfilma par attiecībām, pie tam tik sarežģītām!

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More