Galvenā Izklaide “Man tā ir apnicis vīrs un vīramāte, ka gribas kaut kur aizbēgt un padzīvot vienai”

“Man tā ir apnicis vīrs un vīramāte, ka gribas kaut kur aizbēgt un padzīvot vienai”

edomas

Man ir 58 gadi. Bērni ir izauguši un dzīvo atsevišķi. Strādāju aktīvi un daudz, jūtos spējīga attīstīties, mācīties un darīt jaunas lietas, un mans vīrs ir no “kurnētāju” šķirnes. Es vienmēr uzņemos iniciatīvu brīvā laika aktivitātēs (teātris, brīvdienas), bet viņam patīk dīvāns un televizors. Turklāt ar slinkumu, un ar vecumu viņš vispār vairs neko negrib.

Vīramāte ir veca sieviete un vēl aktīvāka. Tiesa, viņa mani pēdējā laikā tik ļoti traucē! Es gribu vēl kādu lietu – atrauties no viņiem, pabūt viena, lasīt, domāt. Darīt ko vēlos. Bet viņi par to apvainojas. Nu jau viss ir tik muļķīgi, ka lēnu garu sāku domāt par šķiršanos un to, ka labāk būtu dzīvot vienai.

Lidija, 58 gadi

Sveika Lidija. Mums ir svarīgi būt kopā ar tiem, kuri dalās vai spēj dalīties ar mūsu vērtībām, interesēm, mūsu aktivitātēm. Lai to izdarītu, cilvēki apvienojas pāros vai kopienās, kur viņi var būt, kā saka, “savā barā”.

Izsveriet visus plusus un mīnusus pozīcijai, kurā tagad esat nonākusi. Atbildiet sev uz jautājumiem: “Kas es esmu?”, “Kāda es esmu?”, “Kāpēc es esmu?”. Pēc šiem jautājumiem jūs varat izjust spēcīgas sajūtas, ar kurām jums jātiek galā. Dusmas, aizvainojums, vilšanās, bezspēcība attiecībās ar mīļajiem – iespējams, jūs tagad kaut ko no tā piedzīvojat. Galu galā ikviens ir ļoti ievainots un vientuļš, jo paliek nepamanīts – īpaši tiem, kuriem pārī sanāk ieguldīties vairāk, bet pretī saņemot maz vai nesaņemot nemaz no tā, kas gaidīts.

Un tagad, acīmredzot, ir ļoti svarīgi, lai jūs tiktu pamanīta: jūsu vēlmēs, centieni, personīgās intereses. Nevaino sevi par savām vēlmēm, tās ir tikai tavas. Es tavu posmu raksturotu šādi: es nevaru dzīvot pa vecam, es nezinu, kā dzīvot jaunā veidā. Ceru, ka tuvinieki tevi pamanīs un sadzirdēs, un tu spēsi atrast piemērotu veidu, kā realizēt savas vēlmes un izbrīvēt laiku to īstenošanai! Acīmredzot jums ir enerģija šim nolūkam.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More