Galvenā Psiholoģija Kā kļūt patiesi laimīgam: 3 veidi, kā bagātināt savu psihi

Kā kļūt patiesi laimīgam: 3 veidi, kā bagātināt savu psihi

edomas

Laime var kļūt nenotverama, ja mēs pastāvīgi domājam par to, ka laba dzīve ir saistīta ar raižu un problēmu neesamību. Tā vietā, lai turpinātu meklēt jaunus rīkus, lai atbrīvotos no nelaimēm, mēģiniet ieguldīt savā psiholoģiskajā stāvoklī.

Vēlēties būt laimīgam nav slikti. Tomēr, ja jūs visu laiku pārāk daudz koncentrējaties uz labu pašsajūtu, tas var neļaut jums izveidot patiesi piepildītu, interesantu dzīvi.

Laimes propaganda liek domāt, ka kādu dienu mēs spēsim sasniegt stāvokli, kurā izstarosim tikai pozitīvas vibrācijas, kad “tumšās” emocijas mūs pametīs vai samazināsies līdz minimumam, un mūsu gars iegūs neierobežotu pozitīvu enerģiju. Viņi saka, ka šim nolūkam jums vienkārši jāpiesauc gribasspēks un vienkārši jāvēlas būt laimīgam. Bet lielāko daļu laika tas tā nedarbojas.

KAS IR LAIME?

Lai gan laime bieži tiek pielīdzināta jautrai, komfortablai un bezrūpīgai dzīvei, ir arī citas pieejas, kas ir ne tikai reālākas, bet arī labvēlīgas patiesai labklājībai. Pētījumi ir parādījuši alternatīvas labi nodzīvotas dzīves pazīmes, jo psiholoģisko bagātību raksturo standarta ideāls scenārijs.

Zinātne saka, ka mums ir jāiegulda līdzekļi, lai kļūtu psiholoģiski bagāti un justos labi pat bez tipiskām laimes slazdiem, piemēram, mājas, dzīvokļa, automašīnas, dzīvesbiedra, bērniem utt.

KAS IR PSIHOLOĢISKĀ BAGĀTĪBA

Psiholoģiskā bagātība ir jaunā valūta: pieredze apvienojumā ar zinātkāri. Šāda formula var palīdzēt mums piedzīvot mazāk satraukuma un kauna, kad mūsu ikdiena nav tik ideāla un bezrūpīga bildēm sociālajos tīklos. Ir bezjēdzīgi salīdzināt sevi ar tiem, kuri šķiet vienmēr priecīgi, produktīvi un savākti. Ja jūs esat tāds cilvēks, kuram ir dramatiska, pilna dzīve ar daudziem izciļņiem un sasitumiem, jūs esat bagātāks, nekā varat iedomāties.

Sadomāta vai kontrolēta laime var liecināt par nejutīgumu, vienmuļību vai stagnāciju. Pat ja cilvēks no tālienes šķiet mierīgāks un laimīgāks, tā var būt ilūzija. Liela nozīme ir jūsu piedzīvoto pieredzes un emociju klāstam. Tie piešķir mūsu dzīvei jēgu.

KĀ KĻŪT PATIESI LAIMĪGAM UN PSIHOLOĢISKI BAGĀTAM?

Šeit ir trīs noteikumi

Esiet gatavs riskēt. Spēja uzņemties risku ļauj mums izveidot plašāku priekšstatu par pasauli, kas, savukārt, veido mūsu uzskatus par to. Kad mēs pieņemam novitāti un daudzveidību, mēs izvairāmies no ierobežojumiem un izaugsmes trūkuma.

Esiet atvērts. Sāpes un vilšanās ir bēdīgi slavena ar to, ka sāk atkāpties. Mēs apvainojamies, ka viss ir negodīgi. Mēs esam stingri pret sevi. Tā vietā esiet atvērts dzīves mācībām.

Kad jūs attīstāt spēju pārvarēt grūtības, jūs attīstāt vērtīgas psiholoģiskas, sociālas un emocionālas prasmes, piemēram, līdzjūtību pret sevi, emocionālo regulējumu un spēju efektīvi mijiedarboties ar citiem.

Pārtrauciet uztraukties, ja uztraucaties. Pastāvīga laime var būt modinātājzvans tam, ko sauc par “toksiskā pozitīvā slazdu” — kad jūs slēpjat savas patiesās jūtas aiz laimes un pozitīvu emociju maskas.

Nav tādas lietas kā mūžīga laime. Skumjas, aizvainojums un dusmas ir dabiska reakcija uz dzīvi. Bet, ja noticis kaut kas slikts un jūs pastāvīgi par to domājat, tādējādi vēl vairāk saindējot savu stāvokli, arī tas ir neproduktīvi.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More