Galvenā Attiecības “Nevaru pārstāt likt mierā precēto mīļāko”

“Nevaru pārstāt likt mierā precēto mīļāko”

edomas

Darbā es satiku vīrieti. Es zināju, ka viņš ir precējies, tāpēc domāju tikai par draudzību. Kādā brīdī viņš praktiski pārstāja ar mani sazināties, visu laiku pavadīja kopā ar otru mūsu kolēģi.

Kad manā dzīvē bija grūts periods, šis vīrietis mani neatbalstīja, tāpēc mēs sastrīdējāmies, sākām skaidrot attiecības, bet galu galā iemīlējāmies… Kad viņš saprata, ka man ir nopietnas jūtas, viņš pazuda vairākus mēnešus, nekas nebija noticis, viņš rakstīja, ka viņš mīl un ilgojas, lai es ticu un gaidu.

Es viņu pat bloķēju visos sociālajos tīklos, taču nesen nevarēju izturēt un pati atkal uzrakstīju – teicu, ka galvenā problēma ir tā, ka viņš ir precējies, un es nevēlos būt trešais ritenis. Es zinu, ka esmu stulba, bet es nevaru sev neko izdarīt… Kā es varu to izbeigt?

Elīna, 37 gadi


Jau no paša sākuma jūs it kā gaidījāt pastiprinātu uzmanību no šī vīrieša, ignorējot svarīgus faktus, kas vēstīja, ka viņš pret jums neizturas īpaši labi. Droši vien vajadzētu pārstāt viņu uzskatīt par draugu, pārstāt gaidīt no viņa atbalstu.

Iespējams, ir pienācis laiks atgriezties pie sākotnējās emocionālās kopas un pozīcijas – šis vīrietis ir precējies un, lai gan tas tā ir, viņš nav piemērots jums kā potenciālais partneris. Ar jums viss ir kārtībā, jūs vēlaties attiecības, un, kā tas bieži notiek, šī vēlme tika projicēta uz nepiemērotu objektu.

Tagad jūs pati redzat, ka viņa uzvedība bijusi diezgan daiļrunīga. Viņam ir ģimene, viņam ir jēgpilnas attiecības. Jūs patiešām esat liekā šajā pārī. Centieties neradīt situācijas, kas provocēs jūs gaidīt, ka attiecības turpināsies. Lai gan ir grūti pretoties nerakstīt, negaidīt ziņojumus, bet jūsu lēmums bloķēt šo kontaktu šķiet pareizs.

Manuprāt, ir svarīgi apzināties, ka situācija, kurā atrodaties, parāda, ka esat gatava attiecībām un vēlaties tās. Tas ir liels emocionāls sasniegums. Cita lieta, ka tagad vajadzēs laiku, lai samierinātos ar to attiecību neiespējamību, kurās tu atrodies, un būtu gatava satikt jaunas.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More