Galvenā Attiecības Mīli viņu tā, kā viņa to ir pelnījusi, vai laid viņu vaļā…

Mīli viņu tā, kā viņa to ir pelnījusi, vai laid viņu vaļā…

edomas

Vai tu kādreiz esi bijusi iestrēgusi attiecībās, kurās tu jūties par maz novērtēta? Attiecībās, kurās tu esi mīlējusi ar visu savu sirdi, bet kaut kur dziļi sevī vienmēr esi jutusi, ka tā mīlestība, ko saņem pretī nemaz nav tik pietiekoša?

Tu neesi vienīgā. Patiesībā ārkārtīgi daudzas sievietes ir iesprostotas tieši tādā pašā situācijā. Viņas jūt, ka nav mīlētas tā, kā to būtu pelnījušas patiesībā. Tas ir tā, ka viņas nesaņem atpakaļ to pašu intensitāti, ko iegulda attiecībās. Ir sajūta, kad labsirdība, mīlestība un kaisle atduras pret distanci un novēršanos. Nevienam tā nevajadzētu justies. Nevienai sievietei nevajdzētu justies tā, it kā attiecības būtu viena vilšanās pēc otras.

Ja tu pret viņu neizturies tā, kā viņa to ir pelnījusi, tad tu neesi viņu pelnījis!

Jebkura sieviete ir pelnījusi, ka viņu mīl. Viņa ir pelnījusi to, ka viņu novērtē, saprot un apzinās viņas vērtību. Jebkuras attiecības ir mijiedarbe, tāpēc pārim tajās ir jāiegulda vienādi lielumi. Vīrietim ir jāpārsteidz sava dāma ar ziediem un pārsteiguma vakariņām. Vīrietim vajadzētu ik pa laikam pagatavot vakariņas un astāt savai mīļotajai mazas zīmītes, kurās rakstīts, cik ļoti viņa ir mīlēta. Un ne vienmēr ir jātērē milzum daudz naudas dārgakmeņos un dārgās drēbēs, pietiks ar to, ka reizi pa reizei aizved viņu uz randiņu. Tad, kad saki, ka mīli viņu, tad parādi to no visas sirds. Mīlestība vienmēr ir par to, ka tu domā un novērtē savu partneri.

Mīlestība ne vienmēr ir vienkārša. Nevienas attiecības nav ideālas. Jūs nevarat gaidīt, ka jums nekad nebūs nesaskaņu un nesaprašanās. Mīlestība nav par to, ka nekad nestrīdēsieties, vai arī par to, ka visur birs tikai ziedlapiņas un smaidiņi. Mīlestība ir par to, ka esat kopā gan labos, gan grūtos laikos. Tā ir par to, ka esat nesavtīgi, par to, ka partneris ir jūsu prioritāte. Mīlestība ir par diviem cilvēkiem, kuri kopā veido ko skaistu. Mīlestība nekad nav par partnerta izmantošanu, lai varam augt, kamēr otru grūžam lejup.

Monochrome Photo Of Woman's Hands With Tattoo

Ja tu nespēj sievieti mīlēt vienlīdz stipri gan labajās, gan striprajās dienās, ja neesi viņai līdzās, lai arī cik sarežgīti apstākļi varētu kļūt, un ja nedari to, ko viņa dara tevis dēļ, tu nemīli viņu tā, kā viņa to ir pelnījusi. Un ja tu nespēj viņu mīlēt tā, kā viņa to ir pelnījusi, tad tev viņu vajadzētu atlaist.

Patiesība ir tāda, ka tur ārā ir ārkārtīgi daudzi cilvēki, kuri varētu būt ar jums vienas intensitātes viļņa. Būt daļai no mīlošām, rūpju pilnām attiecībām ir viena no dzīves skaistākajām pieredzēm. Mīlēt kādu nozīmē pieņemt viņu tieši tādu, kāds viņš ir, lai parādīt, ka esat gatavs ieguldīt sevi šajās attiecībās. Savā dzīvē mīlēt sievieti ir liels pacietības un prakstiskais darbs.

Mīlēt viņu ir lēmums, kas ir jāpieņem katru dienu. Tev ir jāizvēlas būt pret viņu laipnam, klaustīties, kad viņa runā. Tev ir jāizvelas veltīt laiku sievietei, lai viņu labāk iepazītu ar visu savu sirdi.

Ja tu neiemācīsies būt ar viņu kopā, tad apzinies, ka visam ir savs limits. Ikvienam ir lūzuma punkts. Kādu dienu tu vari pamosties un būs par vēlu.

Lasi arī:

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More