Galvenā Attiecības Kas ir tās sievietes, pie kurām vīrieši aiziet vai atgriežas?

Kas ir tās sievietes, pie kurām vīrieši aiziet vai atgriežas?

edomas

*Šo rakstu nevis tāpēc, lai vīrieši aizietu, bet lai sievietes saprastu, kādi faktori šeit darbojas. Pirmkārt, raksts būs noderīgs sievietēm, kuras vienkārši vēlas piesaistīt vīrieti savā dzīvē. Jo šeit aprakstītās īpašības piesaistīs jebkuru vīrieti neatkarīgi no statusa. Un tāpēc jūs varat izvēlēties brīvu un godīgu, nevis precētu un melīgu vīrieti.

** Un tomēr tām, kuras izvēlas citu ceļu: daudz kas ir atkarīgs no vīrieša. Es rakstu tikai par sievietēm, kurām ir nepieciešamās īpašības. Bet tas, vai vīrietis uzņemas šīs īpašības vai nē, ir viņa paša atbildība.

Vissvarīgākā īpašība šajā ceļā ir šarms (spēja šarmēt), t.i. izmantojot runu un kontekstu, NEVIS izpaust tūlītēju dzimumtieksmi, bet gan radīt komforta un baudas telpu.

Galvenais šarms ir novērst uzmanību no sevis un novietot otru cilvēku uzmanības centrā. Apburošā spēja, no vienas puses, pilnībā izbaudīt atrašanos savā ķermenī un sevī, un, no otras puses, sajust otru cilvēku: būt piesātinātam ar viņa garastāvokli, vēlmēm, uzmundrināt un likt vīrietim izturēties labāk.

Sieviete, kas spēj radīt šarmu, nerada lielus konfliktus, nesūdzas, netraucē, nav uzbāzīga. Šis ir pavedināšanas brīdis, kad vēlaties viņā skatīties un varbūt sekot. Gribat izdabāt viņas vājībām, jo ​​šķiet, ka viņai to ir maz un visus vajag tikai noķert.

Ja sieviete galvenokārt koncentrējas uz erotisku pavedināšanu, tas visbiežāk biedē vīrieti, jo viņš uztver to kā manipulāciju. Viņi gan var izmantot šādu uzvedību, tomēr viņam ir nepieciešama glaimojoša uzmanība, pašcieņas audzināšana, viņa izpratne. Tas rada sava veida baudu, pie kuras gribas atgriezties. Tajā var nomierināties, kā arī gūt emocionālu vai pat estētisku prieku.

*** Daudzi, lasot, tagad jautās: kāpēc es te rakstu tikai sievietes-vīrieša kontekstā, it kā VISI nevēlētos augstāk minēto? Un jums ir taisnība. Jā, tas, ko sniedz apburoša sieviete, ir vajadzīgs ikvienam neatkarīgi no dzimuma un vecuma. Tāpēc viņa ir burvīga, nevis vilinoša. Tas aptver tās vajadzības, kas ir daudz augstākas par gultu. Un jā, lai tādas būtu, ir nepieciešams resurss. Bet tas ir vajadzīgs šajā gadījumā, nevis lai izpatiktu CITIEM. Tas ir resurss, kas ļauj piepildīt jūsu vēlmes, jo cilvēki (gan vīrieši, gan sievietes) ir piesaistīti šādiem cilvēkiem, viņi vēlas viņus aizbildināt, viņi nevēlas tos zaudēt.

Vīrieti vilina tas, ka tu viņu ieliec savas uzmanības centrā, klausies un skaties.

Lai tas būtu iespējams, ir svarīgi būt ļoti atslābinātam savā ķermenī. Tu neradi sev uzmanības punktus, bet atveries tikai tad, ja tev prasa. Bet galvenais ir tas, ka tu ļauj izrunāties kādam, kas ir tev blakus. Uzzinot vairāk par viņu, varat ļoti personalizētā veidā tuvoties viņa vēlmēm, vajadzībām un pat izteikt komplimentus tur, kur tādiem patiešām ir jābūt.

Kad viņš jūtas lutināts, viņš kļūst atkarīgs no šīs uzmanības.

**** Un tagad kāds būs sašutis, ka vajag, bet kaut kā NAV. Bet tā nav. Jūs NEESAT jūsu problēmas. Tavā dzīvē ir kaut kas bez šīm problēmām, vai ne? Ja atbilde ir nē, tad šarms ir pēdējā lieta, par ko jums šobrīd jādomā. Nu, ja tu spēj atraisīties no savām problēmām, tad spēj arī atrast sevī daļu, kas ir ieinteresēta sevī iesūknēt šarmu. Ne citiem, sev. Tas ir kā mācīties angļu valodu – bez “pildspalvām”, bet ar atdevi.

Šarms palīdz konfliktā, jo tas neliek tam griezties. Tādai sievietei principā NAV KO DALĪT ar vīrieti. Un viņa arī zina, ka nepieder viņam, tāpēc viņai vienmēr ir izvēles brīvība un iespēja NEbūt upurim. Gadījumā, ja viņa izjūt piespiešanu, ja viņa nav gatava atteikties no savām robežām, viņa vienkārši atsakās no kontakta. Viņa to var atļauties, un tas neietekmēs viņas pašapziņu. Tāpēc strīdā viņa ir ārēji mierīga un neizrāda dusmas.

Un ir svarīgi, lai viņa patiešām nebūtu slimīgi pieķērusies. Pat ja viņai kaut kas nepatīk, viņa nemanipulēs ar vidi, lai celtu savu pašapziņu. Viņa atzīst, ka JEBKUR (!!!) nav ideālu un vienkārši dzīvos. Viņa aizraujas ar sevi, aizraujas ar vīrieti un prot turēt distanci no negatīvām emocijām, saglabājot kontaktu ar savu centru – sievišķību.

Un šis autentiskais (īstais) stāvoklis ļoti atšķiras no tā, kāds parasti ir sievām. Bet tikai iekšēji. Ārēji pavedinātājas parasti ir burvīgas. Un iekšēji viņas grauž sāpes, kuras viņi nolēma nekad nedāvāt pasaulei un ko viņas sauc par nepārejošā,. Tās bieži ir problēmas ar māti vai bērnu.

Tad viss iepriekš aprakstītais ir sievietes radīts kā aizsardzība no cilvēkiem. “Ja es esmu laba, viņi mani mīlēs, lūdzu, redziet manī tikai labo!!!”. Viņa dziļi sirdī nepieņem komplimentus (kaut arī ārēji pateicas), jūt pienākumu pēc dāvanām (“ak, nevajadzēja”), viņa sacenšas ar vīriešiem par tiesībām pieņemt lēmumus (lai gan viņa to pasniedz kā spēli, patiesībā viņa patiešām vēlas uzvarēt ar jebkādiem līdzekļiem) …

Ārēji patīkama sieviete izrādās iekšēji saspringta un nemierīga. Un, ja tas ir par jums, tad brīdis, kad vīrietis jūt, ka “viņš ir apkrāpts”, ir tikai laika jautājums.

Patiess šarms nāk no centra. Šarms maska, pat labai dvēselei pielīmēts, agrāk vai vēlāk atklājas. Un tas bieži vien ir iemesls, kāpēc “atgūtais” vīrietis aiziet. Vai arī neatnāk, lai gan solīja daudzas reizes.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More