Galvenā Attiecības “Kāpēc precēts mīļākais nevar izvēlēties starp sievu un mani?”

“Kāpēc precēts mīļākais nevar izvēlēties starp sievu un mani?”

edomas

Es satiekos ar precētu vīrieti vairāk nekā divus gadus. Viņam ir 39 gadi, man 34, viņa sievai 53 gadi. Viņš ir precējies deviņus gadus, es esmu šķīrusies. Sākotnēji viņš bija mūsu attiecību iniciators, es nebiju pret šīs saiknes fizisko komponentu, bet nevēlējos iesaistīties emocionālajā pusē. Tas bija pietiekami viegli izdarāms, jo dzīvojam dažādās pilsētās un tiekamies ļoti reti.

Bet viņš sāka man pastāvīgi rakstīt, zvanīt, dāvināt ziedus un dāvanas, kuras es neprasīju, iepazīstināja mani ar saviem vecākiem. Mēs ar viņiem esam izveidojuši brīnišķīgas attiecības, taču viņi nekādā veidā nesazinās ar viņa likumīgo sievu, jo viņa atļaujas viņus apvainot un neciena. Visās brīvdienās, atvaļinājumā viņš nāk viens. Šajā laulībā nav kopīgu bērnu. Laika gaitā viņš satika manu bērnu un vecākus.

Mūsu komunikācija ir kļuvusi ļoti cieša garīgajā nozīmē: mēs rūpējamies viens par otru, konsultējam, palīdzam, atbalstām, pastāvīgi kontaktējamies, zinām visus visdziļākos noslēpumus un pārdzīvojumus. Beigās ielaidu viņu savā sirdī un iemīlējos. Sapratu: tas ir tas cilvēks, ar kuru man būtu labi un ērti dzīvot ģimenē.

Nesen es lūdzu viņu izlemt: vai nu viņš ir pilnībā ar mani, jo mums nav pietiekami daudz fiziskās klātbūtnes pilnvērtīgām attiecībām, vai arī viņš joprojām ir kopā ar savu sievu, un tad es pametu viņa dzīvi, un katrs dzīvo pats. Viņš nesniedz atbildi, viņš nevar izvēlēties… viņš nevar jau gadu.

Kad jautāju, kāpēc viņš nepamet sievu, viņš atbild, ka droši vien joprojām viņu mīl, bet nezina. Un uz jautājumu par jūtām pret mani viņš atbild, ka, šķiet, mīl. Piedāvāju viņam nomierināties un kontaktēties ar sievu emocionāli un fiziski, sākt ar viņu vismaz seksu, bet viņš kategoriski atsakās, nemitīgi bēg no mājām, aizbildinoties ar dažādiem ieganstiem, visas viņu sarunas beidzas ar kliedzieniem.

Es gribu viņam palīdzēt – jau, iespējams, vairāk kā draugs, bet es nezinu, kā. Kāpēc 39 gadu vecumā vīrietis joprojām nevar izlemt par savām jūtām? Galu galā šī nav viņa pirmā laulība un ne pirmā sieviete viņa dzīvē, tomēr es esmu pirmā tik ilgu laiku un ar tik emocionālu iesaistīšanos.

Arita, 34 gadi

Sveika, Arita! Ir cilvēki, kuri nekad nevar izlemt, ar ko viņi ir kopā un ko izvēlēties. Mēs mēdzam spriest par cilvēkiem pēc sevis. Ja mēs to varam, kāpēc nevarētu citi? Jums šķiet, ka, ja tajās attiecībās viss ir tik slikti, tad kāpēc gan neizdarīt izvēli par labu. Bet jūs nezināt, kas notiek šajās attiecībās. Pareizāk sakot, jūs zināt no sava vīrieša un, iespējams, viņa vecāku vārdiem. Bet tas, kas patiesībā notiek starp diviem cilvēkiem, ir pieejams tikai šiem cilvēkiem.

No jūsu vārdiem ir skaidrs, ka esat iesaistījusies attiecībās ar nebrīvu cilvēku, lai gan jūs pati to nevēlējāties. Šķiet, ka viss sākās kā tikai sekss, bet pēc tam pārauga tuvībā. Varbūt jūsu attiecībās šis vīrietis atrada to, kas viņam pietrūka ar sievu, taču starp viņiem ir kaut kas, ko viņš nevēlas zaudēt. Dažreiz cilvēks var būt apmierināts ar šo iespēju.

Kad jūs runājat par izvēli, tas nozīmē, ka dubultā pozīcija jums nav piemērota: iespējams, jūs to nebūtu darījis. Bet tas viņam ir pieņemami, jo viņš ir cits cilvēks, un viņa prātā var būt šāda šķelšanās. Jūs rakstāt, ka viņam bija daudz sakaru, daudzas saimnieces. Gadās, ka cilvēki sāk romānus no malas, nevis tāpēc, ka viņiem ir sliktas attiecības, bet tāpēc, ka viņi nevar atteikt. Jo izvēle, ko jūs no viņa gaidāt, ir vienas lietas noraidīšana par labu citai.

Tādējādi tu viņam palīdzēsi, parādīsi, ka dzīvē ir noteiktas robežas. Tas ir kā pieaugušam cilvēkam. Pieaugušais saprot, ka dzīvē nevar būt viss, ir jāizvēlas. Un tikai bērns tic, ka viņam var būt viss, ko viņš vēlas. Tāda ir bērnu ideju un fantāziju pasaule. Pieaugot, cilvēks pamazām uzzina, kas ir realitāte.

Šķiet, ka jūsu izvēlētais ir nedaudz infantils attiecībās ar dzīvi. Jūs gaidāt pieaugušo risinājumu no 39 gadus veca vīrieša, un viņš to nevar izdarīt. Varbūt tāpēc viņš nepamet sievu: viņa ir vecāka un rūpējas par viņu, pieņem lēmumus. Vai arī izjūt pienākumu pret viņu, nevar aiziet. Laulības šķiršana ir ļoti nopietna darbība, kas prasa apņēmību.

Tevī viņš atrada līdzvērtīgu, spēja ar tevi izveidot “pirmās ilgtermiņa attiecības ar tik emocionālu iesaistīšanos”. Varbūt viņš pamazām iet uz pieaugšanas ceļu. Viņam patīk būt vienlīdzīgam, pieaugušam, atbildīgam. Jūs varat dot tam laiku, ja jums ir spēks to darīt. Bet jums ir jāsaprot, ka tas ir lēns process.

Tāpēc izlemiet paši, kā šajā situācijā jums ir visērtāk. Jūs varat būt par to atbildīgs. Novēlu veiksmi un garīgo spēku!

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More