Galvenā Attiecības Kā vīrieši sabojā laimīgu sieviešu dzīves…

Kā vīrieši sabojā laimīgu sieviešu dzīves…

edomas

Kā izturas vīrietis – enerģijas vampīrs? Visbiežāk viņš izvēlas laimīgu un pārtikušu sievieti, sajauc viņai galvu. Bet tad, kad dāmas sirds ir iekarota, tad sāk sūknēt no viņas enerģiju. Melošana, vaimanāšana, manipulācijas. Rezultātā sieviete no plaukstoša zieda var pārvērsties par nelaimīgu radījumu ar neirozi.

Ir vīrieši, kuriem laimīga sieviete ir gluži kā vērsim sarkana lupatiņa – viņa obligāti ir jāuzdur uz ragiem un jāizsūc no viņas visa dzīvības enerģija. Turklāt vīrietis pats tikmēr stiprina savu enerģiju un laimes sajūtu.

Kā vīrieši atņem sievišķo enerģiju

Un, lūk, šāds vīrietis sāk izrādīt sievietei uzmanības apliecinājumus, bet pēc tam, kad noķēris viņu savos “tīklos”, tad pamazām sāk viņu apvainot tajā, ko viņa nav izdarījusi, pēc tam mēģina pārliecināt, ka viņai sevī kaut kas jāmaina, vai arī vienkārši saka: “Tu mani nemaz nemīli” un gaida, kad sieviete sāks viņam pierādīt pretējo, tas ir, viņas jūtas un mīlestību.

Patiesība ir tāda, ka tas, kuram šī enerģija ir visvairāk nepieciešama no jums to vilks ārā, šajā situācijās tas ir jūsu partneris. Proti, partneris jūs nestiprina un nenotiek enerģijas apmaiņa, bet viņš to vienkārši no jums “izsūknē”. Un jūs pie šāda modeļa pierodas, un sākat šādu enerģiju no partnera pieprasīt un tas ir tieši tas, kas viņam ir vajadzīgs.

Silhouette of Woman Leaning on Metal Railings With Background of Body of Water by the Shoreline

Beigu beigās sanāk tā, ka tas kurš attiecībās mazāk ieguldās patiesībā iegūst visvairāk. Nevajag ielaisties attiecībās ar enerģijas vampīriem, kuriem blakus jūs jūtaties slikti gan morāli, gan fiziski, gan psiholoģiski. Otrkārt, jums jāiemācās pašai papildināt savas laimes un enerģijas rezerves.

Lasi arī: Sieviete aizbēga no vīra-tirāna un pēc 12 gadiem ieraudzīja savus foto internetā

Jūs taču uzlādējat ierīci tad, kad tās akumulators ir tuvu 0%? Darot to, kas jums sagādā prieku, jūs dodat iespēju sev atpūsties un pārslēgties. Mīliet sevi vienmēr un jebkuros apstākļos. Nenosodīt sevi, bet vienmēr pasargāt, lolot un cienīt.

Pieņemt sevi, pateikties sev, izbaudīt sevi, nesteigties, rādīt piemēru tam, kā pret jums var izturēties un kā nē. Sadzirdēt sevi, savas vajadzības vēlmes un nedarīt “labas lietas sliktā spēlē”. Un vēl: kādu reizi uzdodiet sev jautājumu: vai es pati sevi gribu un mīlu? Ja jā, tad tas nozīmē, ka arī vīrietis jūs vēlēsies, mīlēs un cienīs, bet ja nē… tātad, nē. Viss patiešām ir tik vienkārši. Sargiet sevi! Lai veicas!

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More