Galvenā Izklaide Sieviete aizbēga no vīra-tirāna un pēc 12 gadiem ieraudzīja savus foto internetā

Sieviete aizbēga no vīra-tirāna un pēc 12 gadiem ieraudzīja savus foto internetā

edomas

Populārs blogeris dalījās ar savu stāstu, kas dažādu sakritību pēc beigu beigās beidzās laimīgi. Pamestā dzīvoklī viņš atrada kādas māmiņas, kura rokās tur savu zīdaini, fotogrāfijas. Viņš fotogrāfijas ievietoja tīklā un jau drīz viņam rakstīja kāda sieviete…

Krievu blogeris Aleksejs Žiruhins apceļo gan Krieviju, gan pasauli. 2021. gadā viņš apmeklēja vairākus Krievijas ciematus, līdz viņš nonāca kādā tukšā un pamesta ciemā. Blogeris teicis, ka ciems ir izskatījies gluži vai nomiris. Visas mājas atvērtas, tajās palikušas mēbeles, virtuves piederumi un citas nevērtīgas lietas. Bet kas viņu pārsteidza visvairāk – īpašnieku personīgās mantas.

Savā blogā Aleksejs raksta: “Šķiet, ka neviens no šejienes nav pārcēlies.” Viss bija apgriezts otrādi, uz grīdas gulēja kaudze ar vecām fotogrāfijām. “Lietu jau it kā nav žēl, bet kāpēc atstāt vecas fotogrāfijas?” Vienā no tām bija redzama māte ar jaundzimušo rokās.

Blogeris izveidoja emuāra ierakstu ar fotoreportāžu ar ciematu netālu no Vorkutas. Arī bloga lasītāji brīnījās par to, kāpēc dzīvokļa īpašnieki nav paņēmuši līdzi fotogrāfijas, jo vairāk tāoēc, ka iemūžinātas mazuļa pirmās dzīves dienas.

Komentētāji turpināja brīnīties, kāpēc mājvieta tik steidzīgi pamesta, bet jau pāris dienas vēlāk rakstīja Anna, kura apgalvoja, ka esot dzīvokļa bijusī iemītniece. Aleksejs kārtīgi aplūkoja sievietes attēlu un salīdzināja ar fotogrāfijās. Līdzības bija acīmredzamas: sieviete un blakus esošais 14 gadus vecais zēns ir tie paši, kas redzami attēlā.

Lasi arī: Vai saskaraties ar melnu nepateicību? Iemācieties NEpatikt apkārtējiem!

Sieviete blogerim pastāstīja savu stāstu. Izrādījās, ka 2009. gadā viņa pametusi ciematu, līdzi ņemot savu divus gadus veco dēliņu. Sieviete sacīja vīram, ka dosies atvaļinājumā, taču mājās tā arī nekad neatgriezās.

“Tā bija saveidojušies apstākļi. Citādi es nevarēju aiziet,” viņa paskaidroja. 2010. gadā vīru iesēdināja cietumā uz 10 gadiem – viņa neatklāja iemeslu, kāpēc viņš nokļuva aiz restēm. Sieviete atgriezās dzīvoklī ap Jauno gadu, bet durvis bija aizslēgtas. Tā viņi kopā ar blogeri nonāca pie secinājuma, ka vandāļi ir uzlauzuši slēdzeni, izmētājuši visas lietas, bet fotogrāfijas atrodas uz grīdas labā stāvoklī. Viņa sarunāja savu brāli, kurš aizbrauaca fotogrāfijām pakaļ un tās viņai nosūtīja.

Pēc kāda laika Anna nosūtīja kadru, kurā redzams, ka viņa ir saņēmusi fotogrāfijas un citas lietas. “Mani pārņēma emocijas,” viņa atzina. Un uzaicināja blogeri ciemos.

Jūnijā sieviete tikās ar blogeri un kopā nofotogrāfējās. Aleksejs to publicēja emuārā un apgalvoja, ka šobrīd Annas dzīve ir nokārtojusies. Viņa dzīvo laimīgā laulībā un viņai ir vēl divi bērni ar jauno vīru. Abi jutās tā it kā liktenis viņus būtu savedis kopā.

Nav pārsteigums, ka Anna, bēgot no vīra, nepaņēma līdzi fotogrāfijas. Lēmums atstāt varmāku bija viens no grūtākajiem un bīstamākajiem lēmumiem sievietes dzīvē. Annas stāsts, par laimi, beidzās labi.

Lūk, saite, kurā iespējams aplūkot fotogrāfijas: https://bepowerback.livejournal.com/280355.html

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More