Galvenā Attiecības “Gadiem nenovērtēju sievu un viņa atradu citu. Kā viņu atgriezt?”

“Gadiem nenovērtēju sievu un viņa atradu citu. Kā viņu atgriezt?”

edomas

“Mana sieva jau nedēļu runā ar kādu citu. Viņi vairākas reizes staigāja kopā, reiz viņiem pat bija līdzi mūsu bērns. Kādā jaukā dienā viņa teica, ka jūtas ir atdzisušas, nevēlas būt ar mani, un piedāvāja katram iet savu ceļu, paliekot draugiem. Šis vīrietis pagidām atrodas citā pilsētā un kādu laiku būs tur. Es ļoti mīlu savu sievu un gribu atgriezties, bet es nesaprotu, kā ir pareizi un kā nē. Mana vaina ir tajā, ka es viņai neveltīju laiku, neinteresējos par viņas dzīvi un principā ilgi viņu nepamanīju. Gaidīšu padomu.”

Andrejs, 28 gadi

Jebkuras attiecības starp cilvēkiem ir balstītas uz labuma principu. Šajā kontekstā labums var būt ne tikai materiāls, bet arī morāls, garīgs, intelektuāls. Ieguvumi ne vienmēr var būt acīmredzami: piemēram, sieviete dzīvo kopā ar vīru alkoholiķi, kurš nestrādā un paceļ roku. Šķiet, nu, kāds labums? Ir ieguvums, bet tas ir sekundārs. Visticamāk, sieviete dzīvo kopā ar šādu vīrieti, jo baidās palikt viena un uzskata, ka viņa vairs nevienam nav vajadzīga, ka nākamā izvēlētā būs tāda pati vai vēl sliktāka.

Es īpaši pievērsos priekšrocībām, lai jums būtu skaidrāk, ka vienmēr jebkurās attiecībās (un ne tikai pāros) katram no mums ir kāds labums no citiem cilvēkiem. Un pats galvenais, arī šie cilvēki no mums gūst labumu. Tā darbojas šī pasaule un tā darbojas cilvēku savstarpējās mijiedarbības likumi.

Ja vēlaties atgūt savu dzīvesbiedrieni, attiecības ar viņu jums ir izdevīgas. Bet reiz tās “atdziest” un tad no tām pārstāj nākt kāds labums. Tajā pašā laikā jūs pats sniedzat pārskatu par viņas lēmuma iemesliem: “Es viņai neveltīju laiku, mani neinteresēja viņas dzīve, es ilgu laiku nepamanīju.”

Dāvājiet sievai labumus jūsu attiecībās, lai viņa saprastu, ka var saņemt no jums to, kas viņai nepieciešams. Lai kļūtu rentabls, jums ir jāsaprot, kādas ir jebkuru attiecību galvenās daļas, un jāsniedz ieguvumi no tām jūsu partnerei.

LOMAS ATTIECĪBĀS

Kādam ir vieglāk paklausīt vai pakļaut. Daži veido attiecības uz vienlīdzības principiem. Analizējiet savu uzvedību pagātnē. Vai to vēlējās tava sieva? Varbūt ir jēga mainīt nostāju komunikācijā un padarīt to izdevīgāku?

KOPĒJĪGĀS INTERESES UN VĒRTĪBAS

Tas parasti ir pamata lieta jebkurās attiecībās. Ja cilvēks dalās ar jums savās vērtībās un viņu interesē tas, kas jūs interesē, ieguvumi šādās attiecībās ir acīmredzami. Tas ir jebkuras draudzības pamats.

KOMUNIKĀCIJA

Konflikti un pārpratumi ir neatņemama sastāvdaļa jebkurās attiecībās starp laulātajiem, vecākiem un bērniem, darba kolēģiem. Taču būtība nav pašās pretrunās, bet gan to risināšanas veidos. Vienu un to pašu problēmu var atrisināt mierīgi un mīlestībā, vai ar saplīsušiem traukiem. Ikvienam ir daudz izdevīgāk iemācīties mierīgi un konstruktīvi risināt radušos pārpratumus.

TIESĪBAS UZ PERSONĪGO TELPU

Ierobežojumi, kontrole un ultimāti neveicina attiecību normalizēšanos. Cilvēkam nav pienākuma pilnībā piederēt citam tikai tāpēc, ka viņam pasē ir zīmogs. Šādām attiecībām ir maz priekšrocību.

IR KOPĪGI MĒRĶI

Ja laulībā esošajiem cilvēkiem ir kopīgi mērķi, tas palielina ieguvumus no savienības abiem.

Ja attiecībās esi gatavs mainīt savas uzvedības modeli, tad tev vajadzētu ne tikai atzīt savas pagātnes kļūdas, bet arī demonstrēt nopietnus pārmaiņu nodomus, parādot ieguvumus dzīvesbiedrenei. Kad mēs vienkārši atvainojamies, bet neizrādām patiesu vēlmi uzlabot attiecības un gatavību mainīties, cilvēks var mums piedot, taču viņš neredzēs sev labumu nākotnē.

Tāpēc ir vērts ne tikai mierīgā gaisotnē paskaidrot, ka nožēlo pagātnes kļūdas, bet arī parādīt, ko esat gatavs darīt, lai glābtu ģimeni. Būs ieguvumi – būs attiecības. Attiecības būs izdevīgas – būs laimīga ģimene.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More