Galvenā Attiecības “Vīratēvs mājas pasēdēšanās mīl runāt par vīramātes spējām gultā”

“Vīratēvs mājas pasēdēšanās mīl runāt par vīramātes spējām gultā”

edomas

“Man ir ļoti neērti vīra ģimenes lokā, jo manas un citu cilvēku klātbūtnē vīratēvs mīl runāt par savas sievas spējām gultā. Viņš pastāvīgi runā par to, kā viņiem klājas – pat seksā. Viņš saka, ka viņa gultā esot “māksliniece”.”

Klaudija, 53 gadi

Klaudija, labdien. Varu saprast, ka tevi samulsina tāda vīratēva demonstratīvā atklātība. Lielākajai daļai cilvēku seksuālā dzīve ir kaut kas ļoti personisks, kas nepārsniedz pāra robežas, tāpēc dzirdēt par to bieži ir nepatīkami. Jūs izjūtat pamatotu mulsumu vai vēl spēcīgākas jūtas, kas notiek jūsu ģimenē.

Iespējams, ka vīratēvs tādā veidā vienkārši cenšas sevi nostādīt labākā gaismā. Ja pareizi saprotu, viņam jau ir 70+ gadi. Iespējams, runājot par savu dzimumdzīvi tajā vecumā, viņš uzsver, ka arī šajā jomā pats var daudz. Dzīve iet uz leju – var būt rūgti to apzināties un izturēt šos pārdzīvojumus, tāpēc viņš vēlas sev un visiem apkārtējiem atgādināt, ka viss vēl ir iespējams. Un runāt par sevi, sevis slavēšana var būt neērta, tāpēc viņš dod priekšroku šo monologu vadīt, slavējot savu sievu.

Tas varētu būt stāsts arī par neapzinātu konkurenci ar dēlu vai mazbērniem, ja tādi ir. Viņi visi ir jaunāki par viņu. Tie dzīves prieki, vecuma priekšrocības, kas viņiem ir, sievastēvam vairs nav pieejami. Ar savu izslavēto sievu viņš var iesaistīt jūs un jūsu vīru šajā konkursā, taču jums tas gandrīz nav vajadzīgs. Tāpēc mēģiniet veidot saziņu ar savu sievastēvu par tēmām, kuras jums patīk apspriest.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More