Galvenā Attiecības 5 kļūdas attiecībās, kuras pieļauj gandrīz visas sievietes

5 kļūdas attiecībās, kuras pieļauj gandrīz visas sievietes

edomas

Daudzām sievietēm neizdodas izveidot stipras attiecības ar vīriešiem, tāpēc, ka viņas pieļauj veselu rindu kļūdu, kuru rezultātā rodas nesaskaņas un viss beidzas ar šķiršanos. Ja jums neizdodas rast kopīgu valodu ar vīrieti, iespējams, ir vērts mainīt savu uzvedību. Lai izveidotu veselīgas un laimīgas attiecības, nepieciešams, pirmām kārtām saprast, kā nevajag uzvesties ar partneri. 

Kā nepalaist garām savu iespēju un saglabāt romantiskas attiecības? Neesiet viena no tām sievietēm, kurām viss beidzas ar izgāšanos. Apskatīsim šeit izplatītākās kļūdas, kuras traucē nodibināt normālas attiecības ar vīriešiem. Par tām der zināt, lai pašas nepieļautu tādas pašas. 

Izplatītākās daudzu sieviešu kļūdas

Un tā – ko dara sievietes, lai ar to pietuvinātu šķiršanos? 

Pašuzupurēšanās

Pārsteidzoši, bet daudzas dāmas patiesi uzskata, ka ir jāatsakās no savām interesēm un personīgās telpas sava mīļotā dēļ. No kurienes rodas tādas domas nav saprotams – vai tas ir saistīts ar ģimenes modeli, kurā meitene augusi, vai ar uzspiestu sabiedrības stereotipu par to, ka sievietei kā mājas pavarda glabātāja, ir noteikums visu savu dzīvi veltīt vīram un bērniem. Bet atteikšanās no savām interesēm – tas ir taisnākais ceļš uz pastāvīgu neapmierinātību, slēptiem aizvainojumiem un aizkaitinājumiem. Tas noteikti iespaido attiecības ar vīrieti. Atcerieties – tas, ka jūs esat precējusies nenozīmē, ka jāaizmirst par sevi. Pašuzupurēšanās – tas nav pierādījums mīlestībai, bet ceļš uz sevis iznīcināšanu. 

5 ошибок в отношениях, которые допускают почти все женщины

Pieņemt attiecības kā ikdienu

Tas attiecas uz pāriem, kuri kopā jau ir daudz gadus un bijusī kaisle izbalējusi. Tādiem cilvēkiem rodas priekšstats, ka partneris vienmēr būs blakus un tāpēc rodas jautājums – kāpēc jāpieliek pūles, lai pamanītu visus viņa panākumus un vēl pie tam runāt par tiem? Jo viss taču tāpat paliks kā ir. Rezultātā pēc tādas uzvedības viens no pāra paliks neapmierināts un diezin vai to ilgi pacietīs. Tāpēc nevajag brīnīties, ka vienā skaistā dienā vīrs paziņos, ka aiziet no jums. Šajā pasaulē nav nekā pastāvīga, tāpēc nevajag par to aizmirst. Pie attiecībām, neatkarīgi cik ilgas tās ir, vienmēr ir jāstrādā, jo savādāk tās sagrūs, kā kāršu namiņš. 

Lasi arī: Kā saprast vīrieti: 5 fakti, kurus derētu zināt sievietēm

Spēle ”trauslā meitene”

Dažām sievietēm liekas, ka lai iekarotu vīrieti, ir jātēlo kautrīgas neaizskaramās vai mazas kaprīzas meitenītes loma. Viņas domā, ka vīrietim patīk aizsargāt tādas meitenītes un darīt visu, lai viņas nebūtu bēdīgas. Tas tāpēc, ka mazākos vienmēr gribas aizsargāt un pažēlot. Bet psiholoģiski veseliem vīriešiem šāda uzvedība izsauc tikai  vienas jūtas – aizkaitinājumu. Kā var uzticēties sievietei, kas uzvedas kā mazs bērns? Kāpēc viņam jārūpējas par pieaugušu sievieti, kā par bezpalīdzīgu bērnu? Tā jau ir sava veida nasta…. Sievietes, kas izvēlas šādu uzvedības taktiku, nekad netiks uztvertas nopietni no vīrieša puses. 

Neizrunā kādus neveiklos momentus seksuālajā dzīvē

Intīmo attiecību sfērā starp vīrieti un sievieti nevajadzētu būt nekādu aizliegto tēmu. Tikai ar atklātību intīmajā plānā starp abiem partneriem var dibināt uzticīgas un ilgas attiecības. Ja sieviete nerunā atklāti par to, kas viņai patīk, vai baidās izlikties vīrietim pārāk vaļīga, tad tādas attiecības ir nolemtas neveiksmei. Partneri, kas ilgi ir kopā, jau neapzināti prot nolasīt ”trauksmes zvaniņus” , it īpaši seksuālajā dzīvē. Pat, ja sieviete pāris reizes ir apmānījusi vīrieti par patiesajām jūtām, tad turpmāk tāda spēle var slikti beigties, jo aizkaitinājums un aizvainojums sakrājas un pēc tam uzsprāgst kā bumba. Vēlaties dzīvot pastāvīgā uzbudinājumā? Diezin vai tas jums patiks. 

Pastāvīga greizsirdība

Ja starp partneriem nav uzticības, tad izveidot veselīgas attiecības nav iespējams. Dažas sievietes domā, ka ar savu greizsirdību vīrietim izrāda, cik viņš viņām dārgs. Patiesībā tāda uzvedība parāda sievietes šaubas par sevi un neticību vīrietim, un viņš to noteikti jutīs. Kā var normāli dzīvot, ja tev visu laiku uzmācas ar jautājumiem – kur tu biji, ar ko tu biji, kāpēc nepazvanīji? Katra soļa kontrolēšana agri vai vēlu  izvedīs no pacietības pat vis pacietīgāko cilvēku. Ja jums ir radusies greizsirdība, tad pirmām kārtām uzdodiet jautājumu sev – ar kādām privātām problēmām tas ir saistīts? Pamēģiniet nodarbināt sevi un nesarežģiet dzīvi savam mīļotajam. Ja jums ir grūti tikt galā ar greizsirdību pastāvīgi, vēl vairāk, ja tā ir bez pamatojuma, tad meklējiet psihologa palīdzību.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More