Galvenā Izklaide Ko skatīties: 10 labākās filmas brīvdienām

Ko skatīties: 10 labākās filmas brīvdienām

edomas

Brīvajā laikā jūs varat uzsākt daudz aizraujošu aktivitāšu: doties piknikā, satikties ar draugiem vai noskatīties interesantu filmu. Mūsu izvēle palīdzēs jums ienirt maģiskajā kino pasaulē, kurā jūs varat izvēlēties filmu pēc savas gaumes. 10 filmu piedāvājumā jūs varēsiet atrast kinolenti jebkurai gaumei – trilleri, drāmas, komēdijas un filmas visai ģimenei.


Neviens (Nobody, 2021)

Что посмотреть: 10 лучших фильмов на выходные

Hatčs ir parasts ģimenes cilvēks, kurš ir iegrimis ikdienas rutīnā: rīta kafija, skrējiens, garlaicīgs darbs, vakariņas kopā ar ģimeni, tuvība ar sievu bez aizraujošām emocijām.

Pēlēko ikdienu pārrauj divu laupītāju iebrukums viņa mājā. Noziedznieki nepaņem neko vērtīgu, bet atstāj varoni ar cēloņu sakarībām. Viņš redzēja, ka viena laupītāja ierocis nav pielādēts, bet neko nedarīja par ko dēls tagad Hatču nicina. Tomēr izrādās, ka viņš ir bijušais FIB revidents, kurš nevēlas atgriezties vecajā dzīvē. Tomēr ne viss notiek tā, kā viņš ir iedomājies.

IMDb novertējums: 7.4


Īstais (The One, 2021, seriāls)

Что посмотреть: 10 лучших фильмов на выходные

Seriāla sižets grozās ap negaidītu konfrontāciju: cilvēku jūtas pret zinātni. Citreiz to ir grūti argumentēt, bet bieži cilvēki neuzticās zinātnei uzksatot, ka viņu dzīvē viss būs citādi. Seriālā ar DNS palīdzību un zinātni cilvēkam tiek piemeklēts ideālais partneris. Kurp aizvedīs šis pārdrošais solis, kad zinātne iejaucas cilvēka privātajā dzīvē?

Lasi arī: 10 filmas retro stilā ar lieliskiem kadriem un sižetu

IMDb novērtējums: 6.6


Brīnumsieviete (Wonder Woman 1984, 2020)

Что посмотреть: 10 лучших фильмов на выходные

Jauni Amazones princeses Diānas varoņdarbi. Brīnumsieviete glābs pasauli. Astoņdesmitajos gados viņa cīnās ar uzņēmēju Maksu Lordu. Viņš sapņo par varu. Turklāt varones kolēģe ir pārvērtusies par plēsonīgu kaķu sievieti, ar kuru arī viņai ir jācīnās. Viņai arī jāpārvar Sapņojošā akmens burvju spēks.

IMDb novērtējums: 5.4


Olivera Tvista afēra (Twist, 2021)

Что посмотреть: 10 лучших фильмов на выходные

Mūsdienu Čārlza Dikensa klasiskā romāna interpretācija. Londonietis Olivers Tvists – jauns ielu mākslinieks, bēgot no policijas inspektora, sastop pāris krāpniekus. Viņi iepazīstina Tvistu ar savu priekšnieku, bijušo mākslas tirgotāju Faginu, kurš vada avantūristu bandu. Fagins iesācēju iesaista krāpšanā, kuras būtība ir atņemt Hogartas gleznu galerijas īpašniekam. Olivers Tvists ir gatavs piedalīties piedzīvojumā.

Lasi arī: 10 filmas par attiecībām, kuras gribēsies noskatīties vēlreiz

IMDb novērtējums: 4.00


Izrakumi (The Dig, 2021)

Что посмотреть: 10 лучших фильмов на выходные

Vienam no galvenajiem varoņiem Basilam Braunam, bija unikālas spējas. 1888. gadā dzimis lauksaimnieka ģimenē, 12 gadu vecumā pametis skolu un visu mūžu darījis gadījuma darbus. Bet Brauns patstāvīgi studēja astronomiju un publicēja savus darbus zinātniskos žurnālos. Klausoties radio, šis vīrietis patstāvīgi apguva latīņu, franču, vācu, grieķu un spāņu valodu. Brauns studēja dabaszinātnes un jau no mazotnes piedalījās arheoloģiskajos izrakumos savā novadā, rakstot pētījumu dienasgrāmatu. Braunam nebija oficiālas arheoloģiskās izglītības, tāpēc viņš strādāja pie izrakumiem kā racējs.

1938. gadā Braunu uzaicina zemes īpašniece Edita Pritija, lai viņa zemes gabalā izraktu kapavietas. Darba rezultātā Baziliks Brauns atklāja nozīmīgāko arheoloģisko atradumu Lielbritānijā – Anglijas un Saksijas ķēniņa Redvalda bēru laivu.

IMDb novērtējums: 7.1


Radīta mīlestībai (Made for Love, 2021, seriāls)

Что посмотреть: 10 лучших фильмов на выходные

Bairons Gogols ir cilvēks, kurš burtiski virza uz priekšu tehnoloģijas. Viņa uzņēmums Gogol nodarbojas ar komunikāciju, bet pats ģēnijs dzīvo vientuļnieka dzīvi. Bairons un viņa sieva Hazela nav pametuši tehnokampu apmēram desmit gadus. Šai ēkai, kas sastāv no virtuālās realitātes kubiem, ir sava biosfēra. Šeit jūs varat reproducēt jebkuru punktu uz planētas, vienlaikus paliekot uz vietas.

Haizela aizbēh un saprot, ka Bairons viņas galvā ir implantējis mikroshēmu. Sākas piedzīvojumi.

IMDb vērtējums: 6.9


Concrete Cowboy, 2020

Что посмотреть: 10 лучших фильмов на выходные

Pusaudzis Kols tiek izslēgts no skolas pēc kārtējās ķīvēšanās, un viņa māte atved zēnu pie tēva Filadelfijā. Kols zina diezgan daudz par tēvu, izņemot to, ka viņš tur zirgu savā viesistabā un viņam nepatīk sarunāties. Dumpojoties pret jauno realitāti, Kols sazinās ar draugu, kurš piedāvā nopelnīt naudu, pārdodot narkotikas. Tajā pašā laikā pusaudzis sāk uzzināt par vietējo kovboju dzīvi, kur viņa tētis pēkšņi atklājas kā sabiedrisks un gādīgs cilvēks.

Filmā attiecības starp dumpīgo pusaudzi un kluso tēvu, tiek parādītas bez Holivudas sentimentalitātes. Bet kopumā uzmanība tiek pievērsta nevis ģimenes saitēm, bet neparastas kopienas dzīvei. Piemēram, invalīds māca mūsu varonim jāšanas prasmes – tas ir īsts kovbojs, kura stāsts ir ieausts scenārijā.

Filma attēlo Filadelfijas Flečera ielas improvizēto staļļu vēsturi. Tur melnie jātnieki ievēro savu dienvidu senču tradīcijas, kuri darba meklējumos pārcēlās uz ziemeļiem. Viņi nodarbojās ar ganībām un pārtikas piegādi. Attīstoties transportam, pilsētā palika tikai zirgu izjādes klubi. Cilvēki ierodas tur pavadīt laiku, kamēr apkārtējās teritorijās notiek noziedzīgas demonstrācijas.

IMDb novērtējums: 6.3


Noziedznieks (The Marksman, 2021)

Что посмотреть: 10 лучших фильмов на выходные

Džims, demobilizēts jūras kājnieks, kurš cīnījās Vjetnamā, savas dienas mierīgi pavada savā rančo Arizonā, netālu no robežas. Varonis patrulē pierobežas zonā ar Meksiku, ziņojot varas iestādēm par nelegālu iedzīvotāju migrāciju. Klusā dzīve beidzas, kad Džims iestājas par meksikāņu zēnu Migelu. Migels un viņa māte Rosa ir meksikāņi, viņi vēlas nelegāli iekļūt Amerikas Savienotajās Valstīs, bēgot no slepkavām no narkotiku karteļa. Džims nokļūst smagā cīņā. Rouza ir ievainota un lūdz jūras kājnieku palīdzēt Migelam nokļūt Čikāgā. Vīrietis un zēns aizbēg.

IMDb novērtējums: 5.6


Toms un Džerijs (Tom and Jerry, 2021)

Что посмотреть: 10 лучших фильмов на выходные

Jauna viesnīcas darbiniece gatavo kāzas. Pasākumam jānotiek viesnīcā. Kaila uzzina, ka viesnīcā dzīvo pele Džerijs, un no viņa ir grūti atbrīvoties. Meitene izmantoja bēdīgi slavenā Toma, Džerija ilggadējā ienaidnieka, palīdzību.

IMDb novērtējums: 5.2


Mazās detaļas (The Little Things, 2021)

Что посмотреть: 10 лучших фильмов на выходные

Apkaunotais šerifa vietnieks Džo Diakons (Diks) ir nosūtīts darīt sīkus darbus. Patiesībā viņš ir Kalifornijas policijas leģenda. Bet Dika skapī ir skeleti. Bija viens stāsts ar neatrisinātu lietu, pēc kura viņa karjera, laulība, garīgā labklājība un visa vecā dzīve sabruka. Diakonam palīdzību lūdz detektīvs Baksters no Losandželosas, kurš izmeklē psihopātiska sērijveida slepkavas lietu. Un tad parādās pirmais aizdomās turamais.

IMDb novērtējums: 6.3

Lasi arī: Ko skatīties brīvdienās: 9 seriāli no kuriem nevarēsiet atrauties

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More