Galvenā Attiecības 21 brutāla patiesība par attiecībām

21 brutāla patiesība par attiecībām

edomas

Pēc dabas esmu optimiste, un tāpēc optimistiski raugos uz mīlestību, attiecībām un lielajām iespējām, ko mums sniedz pasaule, ļaujot atrast sev piemērotāko partneri. Taču, kad apsēžamies ar klientiem un sākam pārdomāt, kāpēc kaut kas nogājis greizi, izrādās, ka ceļā ir šķēršļi.

Mīlestības kaprīzes un tās nepastāvība, mūsu ideālie priekšstati par to un tās nežēlīgās patiesības par attiecībām, kuras vēl jāpieņem.

Ja vien mēs varētu zināt, kā uzlauzt kodu un piekļūt veselīgām un laimīgām attiecībām, mēs to būtu izdarījuši jau sen. Taču atkal un atkal pie manis nāk pāri ar vissarežģītākajām attiecībām. Piedzīvojot elles mokas, viņi saprot, ka dažos gadījumos viņu mīlestību vairs nevar augšāmcelt. Pēc fakta mēs veicām “aptauju”. Tātad, šeit ir 21 brutāla attiecību patiesība, kas mums ir jāpieņem, lai atrastu patiesu mīlestību.

1. Negaidiet, kad jums aizliegs. Ļaujiet savam partnerim aiziet, ja jums ir pārāk daudz sāpju. Atkāpieties, ja ar mīlestību nepietiek. Rīkojieties, ja jūsu iekšējā balss jums to saka. Negaidiet, kad pienāks labākais laiks vai finansiālā situācija. Rīkojies tagad.

2. Nākamais autobuss atiet pēc 5 minūtēm. Tulkojums: ja jūs bijāt godīgs pret savu partneri, bet viņš izrādījās nepareizs vai izturējās pret jums nepareizi, sūtiet viņu uz elli un dodieties tālāk. Uz planētas ir daudz mīlestības un citu cilvēku, kuri jūs gaida. Paskaties uz šo pasauli savādāk. Beidz domāt, ka tajā vienmēr kaut kā pietrūkst! Padomājiet par to, cik daudz lietu ir pārpilnībā.

3. Neviens nevar padarīt jūs laimīgu, izņemot jūs pašu – tie ir kārtējie meli. Protams, cilvēki var jūs iepriecināt! Viņi var dot jums tādu iedvesmas lādiņu, dot jums tik daudz spēka! Kāpēc mēs baidāmies to atzīt? Šī nosliece uz pašpietiekamību nav vajadzīga, ir vajadzīgs līdzsvars.

4. Tu vari kādu mīlēt pat tad, ja vēl neesi sevi pilnībā iemīlējis. Tas būs grūtāk un prasīs piepūli no jums abiem, bet jūs varat to izdarīt. Strādājiet pie mīlestības un uzticības veidošanas attiecībās un nenoslēdzieties no dzīves.

5. Beidz pārmest par bijušo partneri. Katru reizi, kad jūs viņu “pārveidojat” ar saviem vārdiem, tas ir kā ielaist viņa spoku istabā. Jūs uzaicināt šo personu atpakaļ savā dzīvē, tāpat kā jūs uzaicinājāt viņu, veidojot viņu tēlu ar savu mīlestību. Jūs piepildāt šo spoku ar savu enerģiju. Mīlestība un naids ir vienas monētas divas puses.

6. Francūži saka, ka katrās attiecībās ir “tas, kurš skūpsta” un “tas, kuru skūpsta”. Šīs lomas var pāriet no viena partnera uz otru, laika gaitā jūs varat tās mainīt. Vai arī dažās attiecībās jūs būsiet “skūpstītājs”, bet citās – otrādi. Taču atceries: veselīgās attiecībās, ja reizēm ļaujies partnera vēlmēm, tu pats iegūsti vairāk.

7. Dažkārt cilvēki pamet mūsu dzīvi tikai tāpēc, lai mēs beidzot pievērstu uzmanību sev. Tas ir brīnišķīgi teikts Elizabetes Gilbertas bestsellerā:

“Bet es mīlu viņu” –

“Nu, mīli viņu.”

“Bet man viņa pietrūkst.”

“Tik ļoti pietrūkst. Sūtiet viņam mīlestību katru reizi, kad domājat par viņu, un pēc tam palaidiet viņu vaļā. Jūs baidāties atstāt pēdējos Dāvida gabalus, jo tad jūs patiešām paliksiet viena.”

Problēma ir tā, ka jūs nevarat saprast, ka šīm attiecībām bija īss mūžs. Viņa mērķis bija jūs satricināt, izvest no nelaimīgās laulības, nedaudz ievainot jūsu ego, parādīt visu, kas jūs kavē, visus šķēršļus un atkarības, un pēc tam atstāt jūs tik izmisumā, ka jums ir jāmainās, jāpārveido sava dzīve. Tādi cilvēki nāk, lai mēs beidzot pievērstu sev uzmanību.

8. Dzīves laikā jums var būt vairākas lielas simpātijas un nopietnas attiecības.

9. Esmu strādājis ar pāriem pēc krāpšanas, tiem, kuriem ir problēmas ar naudu, seksa trūkums, vājas komunikācijas prasmes un greizsirdība. Un visas šīs problēmas izsūca dzīvību no attiecībām, taču tie nebija darījumu lauzēji – “izšķirošais nosacījums darījuma pārtraukšanai”. Lielāko daļu šo problēmu varētu atrisināt. Manā konsultēšanas pieredzē pirmais attiecību slepkava – apvainot to, kurš lūdzis jums palīdzību.

10. Nemēģiniet precēties ar kādu, ja joprojām esat iemīlējies citā.

11. Mums vispievilcīgākie ir tie, kas vienlaikus līdzinās mātei un tēvam. Šis filtrs atrodas dziļi zemapziņā. Viss, ko mēs vēlamies – būt laimīgi. Bet zemapziņai gribas, lai mēs tiktu dziedināti no tām bērnības brūcēm, kas reiz mūs apmulsināja. Un posmā, kad mēs izvēlamies cilvēku, romantiskās mīlestības stadijā darbojas tieši zemapziņa. Un tā izvēlas mums to partneri, kurš palīdzēs mums augt, dos iespēju dziedināt. Dažreiz šīs attiecības var būt ļoti sāpīgas.

12. Atcerieties, ka jums ir dota šī dievišķā, pārsteidzošā, dzirkstošā kā komēta dāvana – dzīve. Un tikai jūs esat pilnvarots izlemt, kā to tērēt. Tu esi brīvs.

13. Dažreiz vienīgais iemesls, kāpēc jūs kādreiz esat sagājuši ar kādu kopā, ir ienest savu skaisto mazuli šajā pasaulē! Man bija nepieciešami desmit gadi sevis pilnveidošanas, piedošanas un aktīvas komunikācijas ar bijušo vīru, lai tiktu līdz šai idejai.

14. Viņš ir pievilcīgs, viņam ir labs darbs, lieliski vecāki, kuriem tu patīc. Viņš būs brīnišķīgs tēvs. Bet viņš bieži ir nomākts, attālināts un neapzinās, cik brīnišķīgs viņš ir.

Viņa ir ļoti mīļa, seksīga, saprot, ka jums ir nepieciešama personīgā telpa un komunikācija ar draugiem. Viņa ienes jūsu dzīvē prieku. Bet viņa jautā jums par bijušajām draudzenēm, bieži runā par krāpšanu un drīzāk sūdzas par savu pārliecības trūkumu, nekā kaut ko dara lietas labā.

Pašcieņas trūkums kādam no partneriem negatīvi ietekmēs attiecības, pat ja viņiem ir liels potenciāls.

15. Arī partneris pārdzīvo, ka ar jums izšķīries, lai arī citu iemeslu dēļ. Arī viņš ar jums dalīja savu dzīvi.

Šī var būt jūsu pirmā tikšanās ar skarbo realitāti, taču tas, kas notika – notika ar jums abiem un atstāj dažādas atmiņas un neko negarantē.

16. Mīlestība un partnerattiecības var izpausties dažādos veidos. Jūs varat dzīvot brīnišķīgu dzīvi kopā ar kādu, kurā jūs sākotnēji nesaskatījāt radniecīgu garu.

17. Daži cilvēki attiecībās var izturēt daudz, jo domā, ka šādi viņi pierāda savu mīlestību un uzticību. Bet patiesībā viņi to pacieš, jo ir pārāk pieķērušies cilvēkam, baidās palikt vieni vai apņēmušies uzskatīt, ka viņi ir glābēji un varoņi. Ja tas esiet jūs, man jums ir ziņa: mīlestība jūtas savādāk.

18. Mīlēt kādu, nevis būt iemīlēšanās stadijā ir kas cits. Ja vēlaties satikt patiesu mīlestību, jums jāizlemj, vai esat uz to spējīgs.

19. Neļaujiet sevi maldināt tiem, kas prot atzīt savas kļūdas un lūgt piedošanu. Neviens nevēlas pastāvīgu nožēlu un “piedot” parādi. Uzticieties tiem, kas rīkojas un ir atbildīgi par savu rīcību.

20. Mana vecmāmiņa teica: “Pavadi 4 sezonas ar cilvēku un tad saki, ka pazīsti viņu. Un noteikti atliec runas par kāzām uz gadu.” Protams, es neklausīju abos šajos padomos. Un – piedod, vecmāmiņ, tev bija taisnība!

21. Vientulības periods ir jāiztur. Šī būs labākā dāvana sev, ja atteiksies no narkotikām alkohola, interneta vai darbaholisma veidā. Tātad tava iekšējā balss kļūs skaidrāka, pašpārliecinātība – dziļāka, un cita cilvēka (īslaicīgā!) prombūtne tuvumā ļaus ieraudzīt, cik stiprs un brīnišķīgs cilvēks patiesībā esi!

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More