Galvenā Psiholoģija Kāpēc sieva ar laiku kļūst gluži kā absolūti svešs cilvēks?

Kāpēc sieva ar laiku kļūst gluži kā absolūti svešs cilvēks?

edomas

Vīrieši nu nekādi nespēj saprast sievietes, it īpaši mūsdienās. It kā saprot, ka atradis savu vienīgo, neatkārtojamo, bet pēc tam viss sāk iet ne tā, kā vajag. Apprecas, nosvin kāzas. Dzīvo skaisti gadu, divus, citreiz pat vairāk, bet tad sākas strīdi, konflikti un pilnīga nesapratne. Kāpēc sieva ar laiku ķļūst kā pilnīgi svešs cilvēks? Tādu jautājumu mūsdienās uzdod ļoti daudz precētu vīriešu. 

Precētie vīrieši novēro, ka ar laiku sievām pāriet siltums, maigums un labestība. Tā vietā nāk vienaldzība, daudz kritikas un mūžīgi neapmierināts un prasīgs skatiens. Protams, ka ne jau katrā ģimenē tā notiek. Ir tādi pāri, kas dzīvo saticībā un sapratnē. Ja jūs esat atvēruši šo rakstu, tad acīmredzot jūs tomēr ir skārusi šī problēma. 

Vēl sliktāk ir tad, ja sieva visiem spēkiem cenšas vīru pazemot: ”Tu neproti nopelnīt pietiekoši”, vai ”No kurienes tev rokas aug?”. Piekritīsiet, kuram gan patiks kaut ko tādu klausīties katru dienu? Drīz nāk sapratne, ka esat kā svešinieks sievai, ka jūs nedzird un negrib sadzirdēt. 

Nav vērts visā vainot tikai sievu. Arī sievas ienes ģimenē savu siltumu, labumu un ne vienmēr veicina tikai disharmoniju. Pārī vienmēr ir vainīgi abi. 

Kāpēc sieva ar laiku kļūst kā svešs cilvēks? Tāpēc, ka ģimenes dzīve ir virkne pārbaudījumu. Katru dienu ir jārisina dažādas problēmas – finansiālas, sadzīves un dažādas citas ikdienas lietas. 

Pirms sievu saukt par svešu, vajadzētu apdomāt – kāpēc tas tā ir? Varbūt arī sievu kaut kas neapmierina attiecībās, varbūt arī viņai kaut kā trūkst. Dažreiz pietiek vienkārši apsēsties un izrunāties. Nereti pēc sarunas saproti, ka  viss ir gaužām vienkārši un banāli. Piemēram, pietiek ar pienākumu pārdali, vai to sadalīšanu. Papildināt attiecības ar kopābūšanu, kopīgu atpūtu. 

Bez iemesla sveši nekļūst. Viss ir individuāli. Tāpēc, ja gribas attiecības saglabāt, ir jāmeklē risinājums. Kādreiz, lai saprastu un izprastu situāciju, ir jāpadzīvo vienatnē. Ne velti saka, ka tikai pēc šķiršanās tu saproti cik daudz tev nozīmē šis cilvēks. 

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More