Galvenā Izklaide “Vīrietis ar sievieti uzvedas TĀ, kā viņa PIEĻAUJ.” Vai jūs tam ticat?

“Vīrietis ar sievieti uzvedas TĀ, kā viņa PIEĻAUJ.” Vai jūs tam ticat?

edomas

Jebkurā situācijā ar sievieti vīrietis uzvedas caur savas audzināšanas un intelektuālā attīstības līmeņa prizmas.

Aizvien biežāk nākas dzirdēt frāzi: “Vīrietis ar sievieti uzvedas TĀ, kā viņa PIEĻAUJ.” Vai Jūs patiešām tam ticat? Nometiet, izmetiet, aizmirstiet. Šo frāzi, visticamāk, izgudroja vīrieši, kuriem tā ir ērti. Ērti uzvesties kā nezvēram vai aiziet kā anglim, jebšu ciest kā Pjēro, vai uzvarēt visas pasaules zaigznes kā Getsbijam, vai nejauki ieriebt kā Hītklifam, vai ignorēt un ņirgāties kā Ročestera kungam.

Un sieviete ar to nav NEKĀDA sakara, lai gan bieži vien sievietes uzskata, ka var likt vīrietim attiekties pret sevi kaut kādā noteiktā veidā. Savā ziņā tā ir patīkama doma: “Man ir tāda vara pār vīrieti…”

Un tad, ja piemeklē kāds neveiksmīgs iznākums, viņa ietinās kompleksos: “Es visu sabojāju, jo pati ļāvu tam notikt!”

A Person Holding Woman's Arm

Vēlreiz aizmirstiet!

Cik reizes neļāvos, bet viņš darīja. Gluži pretēji – cik reižu es ļāvos (atdot sevi, apēst, atteikties, padarīt par sievu, mīkēt vai beigt mīlēt) un cik reižu viņš tomēr DARĪJA PA SAVAM.

Jebkurā situācijā vīrietis ar sievieti uzvedas tā, ka viņam ir audzināts un ļauj intelektuālais attīstības līmenis. NEVIS SIEVIETE.

Lasi arī:

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More