Galvenā Izklaide Vārdu “paldies” un “pateicos” noslēpumainā nozīme

Vārdu “paldies” un “pateicos” noslēpumainā nozīme

edomas

Kad vēlamies kādam pateikties, mēs visbiežāk sakām “paldies”. Tā nozīme ir ekvialenta: “Paldies, Dievs!” Bet ir vēl viens vārds: “pateicos”. Kāpēc šis otrs vārds jāizmanto pareizajās situācijās? Kāpēc dažkārts ir tik svarīgi teikt tieši “pateicos”, nevis vienkārši “paldies” tad, kad jums kaut ko dāvina, apsveic vai arī vienkārši jūsu labā tiek darīts kas labs? Noskaidrosim!

Kā vārdi “paldies” un “pateicos” ir tieši saisīti ar pārpilnību un nabadzību. Tātad – tad, kad jūs lietojat vārdi “pateicos” tas nozīmē, ka jūs dāvājat Visumam savu pateicību. Un visums papildinās jūsu rezerves, jo tam gluži vienkārši nepatīk palikt parādā. Visam jābūt līdzsvarā.

Tomēr tad, kad jūs sakāt paldies, tas nozīmē “Palīdzi, Dievs” tā it kā jūs jau būtu parādā un lūgtu palīdzību. Jūs lūdzat, lai jūs glābj, jo šķiet, ka pats noteikti netiksiet galā. Savā ziņā jūs pastāvīgi atrodaties upura lomā, kurš pats neko nevar iesākt ar savu dzīvi un problēmām. Un šāds cilvēks ļoti reti nokļūst līdz savas dzīves pārpilnībai, laimei un priekam.

Tattooed sportsman praying in boat against unrecognizable friends on river

Lasi arī: Astroloģiskā prognoze 2021. gada JŪLIJAM. Ko sagaidīt katrai zodiaka zīmei?

Tāpēc ir tik svarīgi ne tikai bieži teikt “paldies”, bet arīdzan “pateicos”, jo tas noturēs balansu. Ticiet, ka tas ļoti cieši ir saistīts arīdzan ar cilvēka nabadzību un pārpilnību. Gan garīgajā, gan materiālajā plāsknē. Galu galā vārds “pārpilnība” nozīmē “no pārpilnības”, proti, jūs dodat labumu no pateicības un pārpilnības. Jūsu dvēsele ir dāsna, jūs protat izrādīt sirsnīgu pateicību un tāpēc arī nākotnē jums būs par ko pateikties.

Jūs nebūsiet pastāvīgā deficītā un paši vienmēr meklēsiet, lai attaptos, ka stāsts ir daudz dziļāks. Un to darot jūs šķietami vairojat savu pārpilnību. Tādēļ vajag rūpīgi sekot līdzi saviem vārdiem un domām, jo tie ved jūs cauri dzīvei un rada tās kvalitāti. Atcerieties to vienmēr!

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More